Мобильді нұсқа Нашар көретіндерге арналған нұсқа
04.08.2020

Қызметтер

Қазақстан Республикасы Парламенті Сенаты депутаттарының сайлауы бойынша Атырау облысынан таңдаушылар тізімі

Облыстық, қалалық, аудандық мәслихаттар депутаттарының назарына!

«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 26-бабы, 2, 4 тармақтарына сәйкес Атырау облыстық аумақтық сайлау комиссиясы Қазақстан Республикасы Парламенті Сенаты депутаттарының сайлауы бойынша таңдаушылардың тізімін танысу үшін ұсынады.

Әрбір таңдаушы таңдаушылар тізімдеріндегі өзі туралы деректерді тексеруге және тізімге енгізілмегені, дұрыс енгізілмегені немесе тізімнен шығарылып тасталғаны, сондай-ақ тізімдегі таңдаушы туралы деректерде жаңсақтық жіберілгені үшін шағымдануға құқылы.

 

Қазақстан Республикасы Парламенті Сенаты депутаттарының сайлауы бойынша

Атырау облысынан таңдаушылар тізімі

12 тамыз 2020 жыл

р/с №

Таңдаушының тегі, аты,

әкесінің аты

Туған жылы

Тұрғылықты жері

Атырау облыстық мәслихаты

 1.

Абдолов Амангельды Аманиязұлы

1967

Атырау қаласы

 2.

Айтиева Нурлы Тельмановна

1954

Атырау қаласы

 3.

Байкенова Гульсина Гарифжановна

1973

Атырау қаласы

 4.

Баймуханов Истурган Узакбаевич

1957

Атырау қаласы

 5.

Базарбай Мейрамбай Сембайұлы

1972

Жылыой ауданы

Құлсары қаласы

 6.

Беккужиева Алия Байжановна

1961

Атырау қаласы

 7.

Габдуллин Айбек Серікұлы

1963

Атырау қаласы

 8.

Джакиев Асылбек Мұхитұлы

1984

Атырау қаласы

 9.

Жұбанов Әділ Орынбасарұлы

1972

Атырау қаласы

 10.

Зинуллин Умирзак Зинуллаевич

1956

Атырау қаласы

 11.

Идранов Серик Нагимович

1960

Атырау қаласы

 12.

Ихсанов Ерсайын Уәлитханұлы

1950

Атырау қаласы

 13.

Қаршегенов Оразғали Төлеуғалиұлы

1960

Атырау қаласы

 14.

Кулгалиев Сагидолла Саламатович

1962

Индер ауданы

Индербор кенті

 15.

Қуанышев Сайын Сәлімгерейұлы

1956

Атырау қаласы

 16.

Ли Людмила Валентиновна

1958

Атырау қаласы

 17.

Ожаев Нұрлыбек Жұмахметұлы

1964

Атырау қаласы

 18.

Садуахасова Гульнара Манапқызы

1970

Атырау қаласы

 19.

Сапаров Елеубай Какиевич

1967

Атырау қаласы

 20.

Сисенов Айтпай Фандыбаевич

1967

Жылыой ауданы

Құлсары қаласы

 21.

Сұлтанов Сабыржан Қыдырсихұлы

1964

Құрманғазы ауданы

Жыланды ауылы

 22.

Юсупов Ермеккалий Тулепкалиевич

1965

Атырау қаласы

Атырау қалалық мәслихаты

 23.

Амиргалиев Мурат Есенгельдиевич

1968

Атырау қаласы

 24.

Гилажев Ринат Маратович

1985

Атырау қаласы

 25.

Джауымбаев Қаршыға Елемесұлы

1960

Атырау қаласы

 26.

Дюсупова Гүлзинеп Суюнгалиевна

1960

Атырау қаласы

 27.

Зайдуллин Адилбек Жайдарбекович

1976

Атырау қаласы

 28.

Канатов Габиден Шораевич

1973

Атырау қаласы

 29.

Конуспаев Аманжул Кадыргалиевич

1976

Атырау қаласы

 30.

Құрман Нұрбол Оразбайұлы

1976

Атырау қаласы

 31.

Рахимова Салтанат Аскаровна

1975

Атырау қаласы

 32.

Розметова Тамила Владимировна

1991

Атырау қаласы

 33.

Семгалиев Алибек Аманжанович

1977

Атырау қаласы

 34.

Шарипов Рахат Конаевич

1979

Атырау қаласы

 35.

Шомиров Сайн Сигуатович

1965

Атырау қаласы

 36.

Шеркешбаева Бағыт Кеңесқызы

1964

Атырау қаласы

Жылыой аудандық мәслихаты

 37.

Айткулов Мухтар Куандыкович

1981

Жылыой ауданы

Қосшағыл ауылы

 38.

Балжигитов Сейітжан Капанұлы

1976

Жылыой ауданы

Шоқпартоғай ауылы

 39.

Бегайсова Мариям Амирхановна

 

1961

Жылыой ауданы

Құлсары қаласы

 40.

Жакашев Умбеткали Кусаинович

1951

Жылыой ауданы

Құлсары қаласы

 41.

Жумагалиева Салтанат Кулымжановна

1974

Жылыой ауданы

Құлсары қаласы

 42.

Кондыбаев Нурлан Жанабаевич

1966

Жылыой ауданы

Құлсары қаласы

 43.

Майлыбаев Талгат Кабдешевич

1976

Жылыой ауданы

Құлсары қаласы

 44.

Мамбетова Сауле Турдыгалиқызы

1968

Жылыой ауданы

Құлсары қаласы

 45.

Муканов Аманбек Сарыбекович

1980

Жылыой ауданы

Құлсары қаласы

 46.

Наукенов Махсот

 

1964

Жылыой ауданы

Құлсары қаласы

 47.

Таласов Сайлаубай Султангалиевич

 

1962

Жылыой ауданы

Құлсары қаласы

Индер аудандық мәслихаты

 48.

Амантурлин Жанай Ислямғалиұлы

1973

Индер ауданы

Индербор кенті

 49.

Альмурзиев Шалкар Болатович

1988

Индер ауданы

Индербор кенті

 50.

Байбосынов Сайлау Кенжебаевич

1962

Индер ауданы

Индербор кенті

 51.

Гильманов Кайырлы Нарынбаевич

1990

Индер ауданы

Индербор кенті

 52.

Доспаева Анаргүл Хамидоллақызы

1969

Индер ауданы

Индербор кенті

 53.

Зайдекенов Ғилымғали Зайдекенұлы

1973

Индер ауданы

Көктоғай ауылы

 54.

Ілияс Мұрат Қайреденұлы

1965

Индер ауданы

Өрлік ауылы

 55.

Карашина Алия Муханалиевна

1969

Индер ауданы

Индербор кенті

 56.

Уразгалиев Утепберген Темиргалиевич

1959

Индер ауданы

Индербор кенті

 57.

Сапаров Багдат Шамұратұлы

1963

 

Индер ауданы

Есбол ауылы

 58.

Тугаев Нурпейс Зейнуллаевич

 

1985

Индер ауданы

Бөдене ауылы

 

 

Исатай аудандық мәслихаты

 59.

Аманбаев Алмас Капсихұлы

1979

Исатай ауданы

Аққыстау ауылы

 60.

Аубекеров Сериккали Султангалиевич

1969

Исатай ауданы

Тұщықұдық ауылы

 61.

Жиенгазиев Мади Молдагазиевич

1967

Исатай ауданы

Нарын ауылы

 62.

Мутянова Лиза Тулегенона

1960

Исатай ауданы

Аққыстау ауылы

 63.

Муханбеталиев Нурлан Есенович

1958

Исатай ауданы

Х.Ерғалиев ауылы

 64.

Рахметов Аманжол Идеятоллаевич

1969

Исатай ауданы

Аққыстау ауылы

 65.

Сахибеденова Қарлығаш Салауатқызы

1992

Исатай ауданы

Аққыстау ауылы

 66.

Сидегалиев Анес Сайпиденович

1972

Исатай ауданы

Х.Ерғалиев ауылы

 67.

Мусин Нұрым Бекежанұлы

1980

Исатай ауданы

Аққыстау ауылы

Қызылқоға аудандық мәслихаты

 68.

Аққайнанов Альберт Өтегенұлы

1975

Қызылқоға ауданы

Миялы ауылы

 69.

Алтыбаев Айбар Алтыбаевич

 

1977

Қызылқоға ауданы

Миялы ауылы

 70.

Әнет Қанат Өтеуұлы

 

1975

Қызылқоға ауданы

Сағыз ауылы

 71.

Баймуратова Алтынзер Багитжановна

1974

Қызылқоға ауданы

Миялы ауылы

 72.

Бейсқали Толқын Ермекқызы

1967

Қызылқоға ауданы

Миялы ауылы

 73.

Каримова Гульнар Файзуллиевна

1959

Қызылқоға ауданы

Миялы ауылы

74. 

Мырзашев Еркинбек Нармаганбетович

1973

Қызылқоға ауданы

Миялы ауылы

 75.

Сарсенгалиева Сафура

1963

Қызылқоға ауданы

Мұқыр ауылы

 76.

Сулейменов Малик

 

1955

Қызылқоға ауданы

Миялы ауылы

77. 

Темиргалиев Сайлаубек Кенжебаевич

1966

Қызылқоға ауданы

Миялы ауылы

Құрманғазы аудандық мәслихаты

 78.

Абдулов Болат Қалиұлы

1955

Құрманғазы ауданы

Шортанбай ауылы

 79.

Ғаббасов Аманжол Кашафединұлы

1957

Құрманғазы ауданы

Сүйіндік ауылы

 80.

Жүгінісов Болат Теміржанұлы

1966

Құрманғазы ауданы

Құрманғазы ауылы

 81.

Есенгазиев Умирболат Утегенович

1959

Құрманғазы ауданы

Құрманғазы ауылы

 82.

Исмагулов Тенель Дидарханович

1972

Құрманғазы ауданы

Ақкөл ауылы

 83.

Кабылов Хамит Темиртасович

1959

Құрманғазы ауданы

Қиғаш ауылы

 84.

Кенжебаев Бержан Ахонұлы

1959

Құрманғазы ауданы

Құрманғазы ауылы

 85.

Қуаншалиев Мансур

 

1954

Құрманғазы ауданы

Балқұдық ауылы

 86.

Мутиева Гүлсара Нурмуханбетовна

1974

Құрманғазы ауданы

Құрманғазы ауылы

 87.

Султанияев Рифхат Мұғалімұлы

1953

Құрманғазы ауданы

Құрманғазы ауылы

 88.

Умирзахова Линда Мустахимовна

1988

Құрманғазы ауданы

Құрманғазы ауылы

 89.

Хашуова Анар Сериккабыловна

1973

Құрманғазы ауданы

Құрманғазы ауылы

 90.

Хусайнов Нурлан Мендыгалиевич

1962

Құрманғазы ауданы

Құрманғазы ауылы

 91.

Шакупов Жұмажан Өмірзақұлы

1965

Құрманғазы ауданы

Орлы ауылы

Мақат аудандық мәслихаты

 92.

Даулетов Тулеу Умерханович

1955

Мақат ауданы

Мақат кенті

 93.

Идиятов Әділбек Мақсұтұлы

1983

Мақат ауданы

Доссор кенті

 94.

Исмагулов Куаныш Жанашович

 

1977

Мақат ауданы

Доссор кенті

 95.

Ищанов Ахмет Тажикулович

1964

Мақат ауданы

Доссор кенті

 96.

Кабдолов Аманияз Тәженұлы

1955

Мақат ауданы

Доссор кенті

 97.

Мендалиева Асима Бесикишевна

1954

Мақат ауданы

Мақат кенті

 98.

Саликова Гульзада Есмырзаевна

1972

Мақат ауданы

Мақат кенті

 99.

Самаликов Абзал-Сенби Избасарович

1977

Мақат ауданы

Мақат кенті

100.

Тажибаев Жанабай Садыкович

1966

Мақат ауданы

Мақат кенті

 101.

Тиышбаева Бакыткул Адильбековна

1973

Мақат ауданы

Мақат кенті

 102.

Ундасынов Батырбек Саламатович

1969

Мақат ауданы

Мақат кенті

Махамбет аудандық мәслихаты

 103.

Булеков Сагидолла Ахметжанович

1964

Махамбет ауданы

Сарайшық ауылы

 104.

Ерғалиев Нұрым Тельманұлы

1961

Махамбет ауданы

Махамбет ауылы

 105.

Қабенов Абат Құмарұлы

1961

Махамбет ауданы

Махамбет ауылы

 106.

Кабдешев Алибек Жарасович

1962

Махамбет ауданы

Алмалы ауылы

 107.

Құрманбаев Асқар Рахымұлы

1950

Махамбет ауданы

Сарайшық ауылы

 108.

Мырзашев Марат Оразұлы

1957

Махамбет ауданы

Махамбет ауылы

 

109. 

Рахметов Болат Махонович

1976

Махамбет ауданы

Махамбет ауылы

 110.

Тюрина Фазила Жауғаштықызы

1968

Махамбет ауданы

Есбол ауылы

 111.

Утебаев Оралбай Болатович

1958

Махамбет ауданы

Бейбарыс ауылы


Мақаланың шыққан күні: 29.07.2020 12:42

Парақтағы соңғы өзгерістер: 29.07.2020 12:42

Қаралым саны: 108