Array Атырау облысының аумақтық, округтік сайлау комиссияларының құрамдары мен олардың орналасқан орындары және мәслихаттар депутаттарын сайлау жөніндегі сайлау округтерінің шекаралары туралы хабар | Атырау облысы әкімдігінің ресми интернет ресурсы
Мобильді нұсқа Нашар көретіндерге арналған нұсқа
27.05.2017

Қызметтер

Атырау облысының аумақтық, округтік сайлау комиссияларының құрамдары мен олардың орналасқан орындары және мәслихаттар депутаттарын сайлау жөніндегі сайлау округтерінің шекаралары туралы хабар

«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 13-бабының 4-тармағына, 15-бабының 3-тармағына, 22-бабының 2-тармағына сәйкес және Атырау облыстық аумақтық сайлау комиссиясының 2017 жылғы 21 қаңтардағы №1 «2017 жылғы 26 наурызға облыстық, қалалық мәслихаттарының шығып қалған депутаттарының орнына сайлау тағайындау туралы» шешіміне сәйкес Атырау облысының аумақтық, округтік, учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары, олардың орналасқан орындары және мәслихаттар депутаттарын сайлау жөніндегі сайлау округтері мен учаскелерінің шекараларын хабарлаймыз.

 

Атырау облыстық аумақтық сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Айтеке-би көшесі, 186б, Н.Тілендиев атындағы кіші өнер академиясының ғимараты, тел:8 (7122) 271323, факс 271345

Комиссия төрағасы

-

Ибрашев Асау Ниязұлы

Төраға орынбасары

-

Аман-Турлина Тамара Өтегенқызы

Комиссия хатшысы

-

Кузеняткина Вера Павловна

Комиссия мүшелері

-

Қыстаубаева Әсия Баянқызы

 

-

Таскарина Долорес Сүндетқызы

 

-

Наукиев Өтеген Аманшыұлы

 

Атырау қалалық аумақтық сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Айтеке би көшесі, 77а, «Атырау қаласы әкімі аппаратының іс басқармасы» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8 (7122) 271458

Комиссия төрағасы

-

Абдолов Алмабек Дүйсенбайұлы

Төраға орынбасары

-

Идрисов Саламат Нурмуханұлы

Комиссия хатшысы

-

Арыстанова Ақмарал Амантайқызы

Комиссия мүшелері

-

Давлетов Артур Джексенбайұлы

 

-

Кощанов Азамат Алешұлы

 

-

Шалабаева Айжан Гарипуллақызы

 

-

Өмірғалиева Гулфайруз Мейрамқызы

 

Қызылқоға аудандық аумақтық сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Миялы ауылы, А.Құттыбаева көшесі, №12 үй, «ҚР Ауыл шаруашылығы министрлігі агроөнеркәсіптік кешеніндегі мемлекеттік инспекция комитетінің Қызылқоға аудандық аумақтық инспекциясы» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон: 871238/2-18-64

Комиссия төрағасы

-

Ибрашев Жолдас Камелович

Төраға орынбасары

-

Тайшыбай Самат Сәрсенұлы

Комиссия хатшысы

-

Ғұмар Мақсым Қатепұлы

Комиссия мүшелері

-

Ерманов Жексенбай Аманжолович

 

-

Жандосова Шәрбану Мүсілімқызы

 

-

Турашев Бейбит Утарбаевич

 

-

Озганбаев Жолдаскали

 

Атырау облыстық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі №1 округтік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрайымы

-

Джумагалиева Күльшара Утеуовна

Төрайым орынбасары

-

Мусепов Канат Хайроллаұлы

Комиссия хатшысы

-

Хамитов Асет Русланович

Комиссия мүшелері

-

Испусинова Айнагул Борисовна

 

-

Ундасинова Акжаркын Серикбаевна

 

-

Сакенов Жигер Жумагереевич

 

-

Ізғали Жоламан Ізғалиұлы

 

№1 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрағасы

-

Қадым Әділжан Жұмажанұлы

Төраға орынбасары

-

Айтжанова Файзура Мингалиқызы

Комиссия хатшысы

-

Бужанова Жаннат Саясатовна

Комиссия мүшелері

-

Куанышев Жумабек Сапарбаевич

 

-

Оразова Гулназ Турланқызы

 

-

Рзаев Азамат Кенесұлы

 

-

Муханбетжанов Амантай Болатұлы


№2 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрайымы

-

Миденова Вера Аминқызы

Төрайым орынбасары

-

Айтжанова Айгерим Тулегеновна

Комиссия хатшысы

-

Өтебаева Саулеш

Комиссия мүшелері

-

Наренбаева Айнур Жауғаштықызы

 

-

Салиева Гулдана Калаубаена

 

-

Сериков Ербол Серикович

 

-

Егінбаева Арай Алмасқызы

 

№3 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрағасы

-

Ермеков Болатбек Катпиевич

Төраға орынбасары

-

Канатова Мария Куныскереевна

Комиссия хатшысы

-

Қуспанова Клара Шугайқызы

Комиссия мүшелері

-

Карабалина Бибигуль Казихановна

 

-

Кариев Дархан Маратұлы

 

-

Аблайсова Салтанат Камидуллаевна

 

-

Есенғазиев Мейрамбек Таласбайұлы

 

№4 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрайымы

-

Имашова Шынаргуль Балгабаевна

Төрайым орынбасары

-

Егинбаева Назгул

Комиссия хатшысы

-

Каракешова Айгуль Альбекқызы

Комиссия мүшелері

-

Муханбетова Гүлфайруз Айдынғалиқызы

 

-

Каллепесов Танатар Мырзагалиевич

 

-

Сейтекова Ақкүн Жамбылқызы

 

-

Байжанова Диана Аскаровна

 

№21 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрағасы

-

Абишев Серик Табылдиевич

Төраға орынбасары

-

Салыхова Алима Амиржановна

Комиссия хатшысы

-

Естурлина Гулмира Джулдасовна

Комиссия мүшелері

-

Алмагамбетова Айнур Булатовна

 

-

Андиров Еркин Насырович

 

-

Қартабаев Смагул Қожахметұлы

 

-

Нурланова Жазира Нурланқызы

 

№84 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрағасы

-

Кереев Гаділжан Хисметұлы

Төраға орынбасары

-

Утаралиева Нурсулу Садуовна

Комиссия хатшысы

-

Досекенова Гүлнар Қуанышқызы

Комиссия мүшелері

-

Сидегалиева Алия Муратқанқызы

 

-

Нуртазаұлы Қуанышқали

 

-

Узақбаева Лазат Тлегенқызы

 

-

Жумашев Жансеит Карасаевич

 

Атырау облыстық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі №1 сайлау округінің орналасқан жері және шекаралары

Орналасқан жері: Атырау қаласы, Әйтеке би көшесі, №43, «КазНИГРИ» акционерлік қоғамының ғимараты, телефоны: 8/7122/27-09-88

Шекаралары: «Атырау-Астрахань» айналма жолынан солтүстік шығысқа қарай «Атырау-2» шағынауданын қамти отырып, Жайық өзені жағалауына дейін, Жайық өзені жағалауы бойымен оңтүстік бағытта Бейбарыс даңғылына дейін, Бейбарыс даңғылымен батысқа қарай И.Тайманов көшесіне дейін, И.Тайманов көшесімен оңтүстік бағытта Ю.Гагарин көшесіне дейін, Ю.Гагарин көшесімен батысқа қарай Х.Досмұхамедов көшесіне дейін, Х.Досмұхамедов көшесінен оңтүстік-батыс бағытта «Ерік-Мостовой» каналына дейін, «Ерік-Мостовой» каналы бойымен солтүстік бағытта Т.Бигельдинов көшесіне дейін, Т.Бигельдинов көшесімен солтүстік бағытта И.Тайманов көшесіне дейін, И.Тайманов көшесімен солтүстік бағытта «Атырау-Астрахань» айналма жолына дейін.

 

№1 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Атырау қаласы, М.Мақатаев көшесі 61, Ю.Гагарин атындағы

№4 орта мектебінің ғимараты, телефоны: 8/7122/290787

Шекаралары: Жайық жағалауынан Ерік-Мостовой каналымен И.Тайманов көшесіне дейін, И.Тайманов көшесіне бойымен оңтүстікке қарай М.Мақатаев көшесіне дейін, М.Мақатаев көшесіндегі тақ санды үйлерді қамти шығысқа қарай өзен жағалауы бойымен Ерік-Мостовой каналына дейін

 

№2 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Атырау қаласы, Ө.Исатаев көшесі 42а, №2 орта мектебінің ғимараты, телефоны: 8 /7122/ 201761

Шекаралары: Өзен жағалауынан батысқа қарай М.Мақатаев көшесіндегі жұп санды үйлерді қамтып, И.Тайманов көшесіне дейін, И.Тайманов көшесі бойымен оңтүстікке қарай, Бейбарыс даңғылын қамти шығыс бағытымен өзен жағалауына дейін, жағалау бойымен М.Мақатаев көшесіне дейін.

 

№3 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Атырау қаласы, И.Тайманов көшесі 1а, «Спецавтобаза» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты, телефоны:8 /7122/ 290262

Шекаралары: Т.Бигельдинов көшесі және И.Тайманов көшесі қиылысынан оңтүстікке қарай, И.Тайманов көшесімен Бейбарыс даңғылына дейін, Бейбарыс даңғылынан батысқа қарай Т.Бигельдинов көшесін қамтып солтүстікке қарай И.Тайманов көшесіне дейін. Сонымен қатар, «Сарыөзек» шағын ауданы және «Атырау мұнай құбырлары басқармасы» бау-бақшалар қоғамы кіреді.

 

№4 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Атырау қаласы, Ж.Елеуісов көшесі 69, Ы.Алтынсарин атындағы №11 орта мектебінің ғимараты, телефоны: 8 /7122/ 298593

Шекаралары: Бейбарыс даңғылы және И.Тайманов көшесі қиылысынан И.Тайманов көшесі бойымен оңтүстікке қарай Ю.Гагарин көшесіне дейін, Ю.Гагарин көшесінің тақ санды үйлерін және батысқа қарай Х.Досмұхамедов көшесінің тақ санды үйлерін қамти оңтүстік батысқа қарай, Ерік-Мостовой каналы бойымен солтүстікке қарай Т.Бигельдинов көшесіне дейін, Т.Бигельдинов көшесінен оңтүстікке қарай Бейбарыс даңғылы бойымен шығысқа қарай И.Тайманов көшесіне дейін.

 

№21 сайлау учаскесі

Орналасқан жері:Атырау қаласы, «Сарыөзек» шағынауданы, облыстық туберкулезге қарсы күрес диспансерінің ғимараты, телефоны: 8/7122/ 268018

Шекаралары: Облыстық туберкулезге қарсы күрес диспансері.

 

№84 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Атырау қаласы, «Атырау» шағын ауданы. №31 мектеп-гимназиясының ғимараты, телефоны: 8 /7122/ 291529

Шекаралары: «Атырау» шағынауданы, «Рахби» бау-бақша қоғамы.

 

Атырау облыстық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі №3 округтік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрайымы

-

Бисембаева Гулмаржан Есеновна

Төрайым орынбасары

-

Кусепов Азамат Акжигитович

Комиссия хатшысы

-

Адирова Алма

Комиссия мүшелері

-

Ахметова Мария Амангалиевна

 

-

Инжелова Гульжан Халамгалиевна

 

-

Ахметова Дина Орынбасаровна

 

-

Юсупова Айнур Мадениетовна

 

№11 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрайымы

-

Сабирова Гульжан Узаккалиевна

Төрайым орынбасары

-

Қапсихов Серікқали Қапсихұлы

Комиссия хатшысы

-

Капсалихова Нагима Қабылқызы

Комиссия мүшелері

-

Ержанов Куандык Куанышович

 

-

Мадиев Нурбек Дайрабекович

 

-

Баймуханова Гульназ Қуанышовна

 

-

Джамбаулова Куралай Акенбековна

 

№12 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрайымы

-

Буревская Галина Саметовна

Төрайым орынбасары

-

Дюсупова Маржангуль Сагинтаевна

Комиссия хатшысы

-

Жанабаева Алмагул Мансуровна

Комиссия мүшелері

-

Қайнарбаева Гүлмира Аққазықызы

 

-

Айдынгалиева Гульжанат Сагинтаевна

 

-

Клышбекова Гулжан Алтаевна

 

-

Ажимова Айгуль Каримовна

 

№13 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрағасы

-

Мырзагалиев Акилбек Кишуович

Төраға орынбасары

-

Убишева Бахыт Мухимовна

Комиссия хатшысы

-

Қыдыралиева Динара Мухтараліқызы

Комиссия мүшелері

-

Гумарова Алтынай Тлеубергеновна

 

-

Жантумаев Асылбек Абатович

 

-

Ныгметова Галя Меллетқызы

 

-

Қиматов Қайрат Мақсотұлы

 

№14 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрағасы

-

Оралбеков Ерик Абилханович

Төраға орынбасары

-

Утепкалиева Айман Мурзалиевна

Комиссия хатшысы

-

Жалмухамбетова Венера Хайдаровна

Комиссия мүшелері

-

Хабибуллина Бибигуль Камаловна

 

-

Любина Татьяна Нестеровна

 

-

Капизова Асемгуль Забихоллаевна

 

-

Айтпаева Айман Насипкалиевна

 

№15 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрайымы

-

Кенжегарина Арайлым Заузақызы

Төрайым орынбасары

-

Макарова Нургуль Мырзабаевна

Комиссия хатшысы

-

Хусайнова Айнур Амангельдиевна

Комиссия мүшелері

-

Бермағанбетова Гаухар Амандосқызы

 

-

Болатқызы Көркем

 

-

Бурмашев Равиль Жанибекович

 

-

Рахымжан Анар Мейрамбекқызы

 

№22 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрайымы

-

Сабыргалиева Альмира Талапқызы

Төрайым орынбасары

-

Тулешова Балжан Рамазановна

Комиссия хатшысы

-

Сатибалдиева Шолпан Бахтияровна

Комиссия мүшелері

-

Құлманова Қаракөз Табылдықызы

 

-

Нурсултанова Акмарал Камидуллаевна

 

-

Сахилакызы Гулжан

 

-

Жолдасова Айнагүл Ерболатқызы

 

№87 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрайымы

-

Абугалиева Тойган Чынусовна

Төрайым орынбасары

-

Назарова Шынар Талғатқызы

Комиссия хатшысы

-

Дусетова Жанар Набидуллаевна

Комиссия мүшелері

-

Көшербаева Базаргүл Ақылбайқызы

 

-

Орынбаева Заура Бериккалиевна

 

-

Нуралин Бекет Наубетұлы

 

-

Махметов Роман Абугалиевич

 

Атырау облыстық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі №3 сайлау округінің орналасқан жері және шекаралары

Орналасқан жері: Атырау қаласы, «Авангард» ІІІ шағынауданы, №3 орта мектебінің ғимараты, телефоны: 8/7122/21-13-78

Шекаралары: «Авангард» II шағынауданы – №№1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 11а, 11б, 12, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 23а, 23б үйлер. «Авангард» IIІ шағынауданы – №№6, 7, 8, 15, 17, 19, 19а, 21, 24, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 39б, 39в, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 74, 75, 76 үйлер, «Авангард» ІV шағынауданы, Петровский көшесі, З.Ғұмаров көшесі – №№6, 8, 88, 90, 93 үйлер, Л.Владимирский көшесі – №№ 7а, 7б үйлер, С.Сейфуллин көшесі – №20 үй, Құрманғазы көшесі – №№68, 68а үйлер. Г.Карелин көшесі, М.Қалимов көшесі, Жеңіс паркі, Телецентр аумағы, «Ақшағала» шағынауданы. Қ.Сәтпаев көшесі – №№ 3а, 4, 4а, 5, 60,66 үйлері кіреді.

 

№11 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Атырау қаласы, «Авангард» ІV шағынауданы, Л.Владимирский көшесі 26, Атырау көлік және коммуникация колледжінің ғимараты, телефоны: 8 /7122/ 214683

Шекаралары: «Авангард» ІV шағынауданы –3а, 3б, 4а, 6, 8, 11, 14, 14а, 14б, 16, 10а, 9а; Петровский көшесі; З.Ғұмаров көшесі – 6, 8, 88, 90, 93; С.Сейфуллин көшесі – 20.

 

№12 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Атырау қаласы, Құрманғазы көшесі 9, Атырау сервис колледжі ғимараты, телефоны: 8 /7122/ 213654

Шекаралары: «Авангард» ІV шағынауданы – 9, 10, 12, 12а, 12б, 13, 13а, 15, 15а, 21, 21а; «Авангард» II шағынауданы – 7, 8, 9, 11, 11а, 11б, 12.

 

№13 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Атырау қаласы, «Авангард» ІІ шағынауданы, Қ.Сәтпаев атындағы №19 орта мектебінің ғимараты, телефоны: 8 /7122/ 213694, 210255,

Шекаралары: «Авангард» II шағынауданы – 1, 3, 4, 5, 6, 10, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 23а, 23б.

 

№14 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Атырау қаласы, «Авангард» ІІІ шағынауданы, №3 орта мектебінің ғимараты, телефоны: 8 /7122/ 211342

Шекаралары: «Авангард» IIІ шағынауданы – 6, 7, 8, 15, 17, 19, 19а, 21, 39, 39а, 39б, 39в, 40, 41, 42, 43, 49, 75, 76; Г.Карелин көшесі; М.Қалимов көшесі (Прибойная); Жеңіс паркі; Телецентр аумағы; «Ақшағала» шағынауданы.

 

№15 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Атырау қаласы, «Авангард» ІV шағынауданы, №30 мектеп-гимназиясының ғимараты, телефоны: 8 /7122/ 200667

Шекаралары: «Авангард» ІІІ шағынауданы – 24, 35, 36, 37, 38, 44, 45, 46, 47, 48, 74; Құрманғазы көшесі – 68, 68а.

 

№22 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Атырау қаласы, «Авангард» IV шағынауданы, облыстық перинаталдық орталығының ғимараты, телефоны: 8 /7122/ 210926

Шекаралары: облыстық перинаталдық орталығы (облыстық перзентхана).

 

№87 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Атырау қаласы, Құрманғазы көшесі 9, Атырау энергетика және құрылыс колледжінің ғимараты, телефоны: 8 /7122/ 200684

Шекаралары: «Авангард» ІV шағын ауданы – 1, 2, 3, 4, 7, 17, 18, 19; Қ.Сәтпаев көшесі – 3а, 4, 4а, 5, 60, 66; Л.Владимирский көшесі – 7а, 7б;

 

Атырау облыстық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі №23 округтiк сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрайымы

-

Каженова Бактылы

Төрайымның орынбасары

-

Утегенова Бибигул Жангирхановна

Комиссия хатшысы

-

Жумабаева Фариза Умаргалиевна

Комиссия мүшелері

-

Ұзақбай Нұршат Қанатқызы

 

-

Адайбаев Калыбек Сагидоллиевич

 

-

Кушкинбаева Жангул Кайратовна

 

-

Омарова Раушангул Халыкбергеновна

 

№154 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрағасы

-

Урбисинов Сексенбай Тузгенбаевич

Төрағаның орынбасары

-

Оразов Келис

Комиссия хатшысы

-

Каримов Канаткали Мухиденович

Комиссия мүшелері

-

Ныгметов Аманбай Тугелбаевич

 

-

Махметова Гульмира Зинуллаевна

 

-

Копжасар Сәрсенғали Сағынұлы

 

-

Айтжанова Гулмерек

 

№155 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрайымы

-

Жанбосынова Гафура Заденовна

Төрайымның орынбасары

-

Есенов Тогизбай Абдигалиевич

Комиссия хатшысы

-

Жумиева Жанаргул Атрауовна

Комиссия мүшелері

-

Султанов Серик Кадирбекович

 

-

Арканбаева Гульфайруз Жолдасовна

 

-

Камиева Гульшарат Мергеновна

 

-

Жумабаева Акмарал Сергеевна

 

№156 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрайымы

-

Калдымуратова Акмарал Сандибаевна

Төрайымның орынбасары

-

Рахов Алданыш Зейноллаевич

Комиссия хатшысы

-

Некесова Багила Исламовна

Комиссия мүшелері

-

Бейшов Куаныш Муханбетович

 

-

Шыңдыбаева Ләйла Асқарқызы

 

-

Утепова Лаззат Кулимжановна

 

-

Сахиев Ибрай Базарбаевич

 

№157 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрағасы

-

Омаров Бекбол Акбергенович

Төрағаның орынбасары

-

Султанов Беркин Кадирбекович

Комиссия хатшысы

-

Есжанова Жаннат Коблановна

Комиссия мүшелері

-

Нурмаганбетова Гулмаржан Лесбаевна

 

-

Камысбаев Айбек Жалгасович

 

-

Бердалиева Аслима Асановна

 

-

Ногайбаева Бакитжамал Ибраевна

 

№158 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрайымы

-

Токова Акшолпан Танатовна

Төрайымның орынбасары

-

Егеубаева Әйгерім Хамитқызы

Комиссия хатшысы

-

Арипова Ботагоз Балтабаевна

Комиссия мүшелері

-

Мәтенов Асылан Мерекешұлы

 

-

Келдібаева Жұмазия Елубайқызы

 

-

Оразбек Орынгүл Толыбайқызы

 

-

Бидоллина Нұрбақыт Бидоллақызы

 

№159 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрайымы

-

Мырзағали Венера Тілекқызы

Төрайымның орынбасары

-

Кубашев Нурболат Борангалиевич

Комиссия хатшысы

-

Сариева Аккумис Амангалиевна

Комиссия мүшелері

-

Курманшина Гулзира Мухатаевна

 

-

Утегенова Айзада

 

-

Есқалиева Алтынханым Василийқызы

 

-

Мамбетова Маншук Багитжановна

 

№160 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрағасы

-

Мусагалиев Тагыберген Сагидуллаевич

Төрағаның орынбасары

-

Орынбаев Талгат Капанович

Комиссия хатшысы

-

Куттыбаева Кенжегул Турлыбаевна

Комиссия мүшелері

-

Шамов Матжан Аронович

 

-

Карагужина Гульжан Саликовна

 

-

Абдрахманова Мөлдір Қанатқызы

 

-

Доскалиева Гулмира Есенгелдиевна

 

№161 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрағасы

-

Досбосынов Әділет Бақтыбайұлы

Төрағаның орынбасары

-

Касыкбаев Кайрат Искендирович

Комиссия хатшысы

-

Кайргалиева Асылай Куанышовна

Комиссия мүшелері

-

Қуанышкереев Сейтжан Қуанышкерейұлы

 

-

Кулбатыров Камысбай

 

-

Тлеубаева Шандоз

 

-

Жаумитова Айгул Гарифоллаевна

 

№162 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрайымы

-

Мырзагалиева Токжан Тлековна

Төрайымның орынбасары

-

Абдикаримов Суйелбай Нигметович

Комиссия хатшысы

-

Нурлыбаева Гулшайым Тлеккабыловна

Комиссия мүшелері

-

Балмаганбетова Гульжан Бектурлиевна

 

-

Қисманова Гүлсім Сансызбайқызы

 

-

Мамыртай Базарбай Әзиұлы

 

-

Абдикаримова Камиля Ахатаевна

 

№163 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрағасы

-

Дабисов Елемес Бисенбаевич

Төрағаның орынбасары

-

Бошанов Василий Кемелович

Комиссия хатшысы

-

Сарсенова Асыл Максотовна

Комиссия мүшелері

-

Нургалиева Зиба Сабыржановна

 

-

Камешова Малике Досымовна

 

-

Макишева Айсулу Кушкинбаевна

 

-

Султанова Гулжауган Кадирбековна

 

№164 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрағасы

-

Берниязов Тлеужан Сарсенович

Төрағаның орынбасары

-

Омаров Алшын Халықбергенұлы

Комиссия хатшысы

-

Мусина Қарылғаш Байқабылқызы

Комиссия мүшелері

-

Есенияз Майра Аманғалиқызы

 

-

Сабыргалиев Сатыбалды Жумабаевич

 

-

Самен Айкөркем Сағидоллақызы

 

-

Бірманов Жылқыбай Қонарұлы

 

№108 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрағаcы

-

Қарасаев Аманкелді Қарақұлұлы

Төраға орынбасары

-

Нұрғазиев Аманжол Боранбайұлы

Комиссия хатшысы

-

Қалиева Сандуғаш Төлеуішқызы

Комиссия мүшелері

-

Қазбен Әділбек Сақышұлы

 

-

Мединиева Анар Нұртасқызы

 

-

Закиева Гита Жұмабайқызы

 

-

Ерғазиева Ғайша Аманжолқызы

 

№235 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрағаcы

-

Омаров Қайрат Бақтыгерейұлы

Төраға орынбасары

-

Өмірзакова Кулара Серікқызы

Комиссия хатшысы

-

Жұмағалиева Рәзия Айтқалиқызы

Комиссия мүшелері

-

Үмбетова Нұрғайша Мұратқызы

 

-

Нұрғалиева Алина Бөкенбайқызы

 

-

Тұрғанбаева Әсел Серікқызы

 

-

Кұдасбеқова Катира Әминқызы

 

Атырау облыстық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі №23 сайлау округінің орналасқан орны және шекаралары

Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Сағыз ауылы, Ш.Ізбасов көшесі №3 үй, «Шұғыла» мәдениет үйі» мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны ғимараты

Телефоны: 8 (71238) 7-13-18

Шекаралары: Тайсойған ауылы, Сағыз ауылы, Мұқыр ауылы, Ақкиізтоғай ауылы, «Кең Жылыой», «Аэропорт», «Оңтүстік Аэропорт», «Жадырасын» шағын аудандары.

 

№154 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Тайсойған ауылы, Айман Самарханова көшесі, №40 үй, «Қызылқоға ауданындағы Ғ.Сланов атындағы орта мектеп» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8/71238/9-12-71

Шекаралары: Ғатау Асанов көшесі, Өтеуғали Дәулетқалиев көшесі, Айман Самарханова көшесі, Ғабдол Сланов көшесі, Тайлақбай қыстағы,Көктөбе қыстағы,Ысқақ қыстағы,Жанайыс қыстағы,Мұқаш қыстағы,Талдықұм қыстағы,Бегенияз қыстағы,Саркөшек қыстағы, Сәрсенбай қыстағы, Ақшкол қыстағы, Ойтаң қыстағы,Иманалы қыстағы, Жұбан қыстағы, Жарбосын қыстағы, Аяпберген қыстағы, Тасмағанбет қыстағы.

 

№155 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Сағыз ауылы, Ш.Ізбасов көшесі №3 үй, «Шұғыла» мәдениет үйі» мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынының ғимараты.

Телефон 8/71238/7-16-93

Шекаралары: Нұрмұханбет Абдуллин көшесі, Сұпығали Бейішев көшесі, Ахмет Омаров көшесі, Ақжігіт Досымбаев көшесі, Зинет Маханов көшесі, Түгелбай Қоданов көшесі, Жүсіп Оразымбетов көшесі, Бақтыбай Пұсырманов көшесі, Сұлтан Бейбарыс көшесі №3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21-а, 27, 27-а, 29, 30, 31, 32-а, 32-б, 32-в, 53, 57 үйлері; Әзен Нәбиева көшесі, Көшәлі Жүсіпов көшесі, Есен Мерғалиев көшесі, Далабай Абатов көшесі, Сағын Қасымов көшесі №1,2,3 үйлері; Жолмұқан Әбдіров көшесі, Былқылдақты елді мекені, Қоңыраулы елді мекені.

 

№156 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Сағыз ауылы, К.Жүсіпов көшесі №2 үй, «Жалпы білім беретін №9 орта мектеп» мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Телефон 8/71238/7-21-79

Шекаралары: Сұлтан Бейбарыс көшесі №30, 32, 55, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85 үйлері,Сағын Қасымов көшесі № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлері,Ғабдол Сланов көшесі, Зинекен Үлетов көшесі, Қайыр Сегізбаев көшесі, Қабдығали Жайлыбаев көшесі, Шыңдыбай Омаров көшесі, Қайырғали Смағұлов көшесі, Түлкібай Мұқанғалиев көшесі, Қалдымұрат Омаров көшесі, Зейнолла Жақыпов көшесі, Сапаш Нұрқашев көшесі, Сабыр Есқалиев көшесі, Нұрман Дауылбаев көшесі, Жолай Көшелеков көшесі.

 

№157 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Сағыз ауылы, Ш.Ізбасов көшесі №24 үй, «Кенбай орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Телефон 8/71238/7-13-96

Шекаралары: Тасым Жанұзақов көшесі, Шафих Ізбасов көшесі, Әлшен Төлепов көшесі, Әбдеш Бисенов көшесі, Әбдікәрім Әшіров көшесі, Шоқан Уәлиханов көшесі, Сейтім Қуанышев көшесі, Бейімбет Майлин көшесі, Тәрен Біләлов көшесі, Зәкәрия Сағындықұлы көшесі, Тотай Декеев көшесі, Қатпа Өскінбаев көшесі, Қуаныш Оразов көшесі, Шолақсай қыстағы, Ақжар қыстағы,265 разъезд,Төсши қыстағы.

 

№158 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Сағыз ауылдық округінің, Кенбай елді мекені, «Т.Жанұзақов атындағы бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Телефон 8/71238/2-80-59

Шекаралары: Кенбай елді мекені.

 

№159 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Мұқыр ауылы, Ғ.Есенғалиұлы көшесі №14 үй, Мұқыр спорт мектебінің ғимараты.

Телефон 8/71238/6-12-41

Шекаралары: 6 ауыл.

 

№160 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Мұқыр ауылы, М.Зұлқанов көшесі №11 үй, «Мұқыр орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Телефон 8/71238/6-13-70

Шекаралары: Мұқанбетжан Зұлқанов көшесі, Сисенбек Есенғалиев көшесі, Ғиниятолла Есенғалиұлы көшесі, Боран Айтмағанбетов көшесі, Ғабдол Сланов көшесі, Жақсы Кенжебаев көшесі, Берқайыр Аманшин көшесі, Мырзағали Дәулетбаев көшесі, 3 ауыл, 4 ауыл, 5 ауыл, Кемерши-1 қыстағы.

 

№161 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Жамансор ауылы №32 а үй, «Жамансор бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Телефон 8/71238/2-80-49.

Шекаралары: Жамансор ауылы, Кенбай ауылы, Төртқұдық қыстағы.

 

№162 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Тасқұдық елді мекені №12 үй, «Тасқұдық бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Телефон 8/71238/9-16-01

Шекаралары: Тасқұдық елді мекені.

 

№163 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Жантерек ауылы, №41а үй, «Атырау облысы Қызылқоға ауданы жалпы білім беретін №75 бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Телефон: 8/71238/2-85-32

Шекаралары: Жантерек ауылы.

 

№164 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Соркөл елді мекені, №7 үй.

Телефон 8/71238/2-27-10

Шекаралары: Соркөл елді мекені, Сарқұмақ елді мекені, Қызылбұлақ-1 қыстағы, Қызылбұлақ-2 қыстағы,Көкбұлақ қыстағы.

 

№108 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Ақкиізтоғай ауылы, 210, №10, Амангелді атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты,

Телефон: 8/71237/ 2-70-01

Шекаралары: Ақкиізтоғай ауылы.

 

№235 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құлсары қаласы, 62 көше, №3, №21 Жалпы орта білім мектебінің ғимараты, тел: 8/71237/ 4-74-92

Шекаралары: «Кең Жылыой», «Аэропорт», «Оңтүстік Аэропорт», «Жадырасын» шағын аудандары.

 

Атырау қалалық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі №2 округтік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрайымы

-

Жубанова Кулаш Кулжановна

Төрайым орынбасары

-

Жумагалиева Нургуль Танатаровна

Комиссия хатшысы

-

Жаранова Жаныл Есетовна

Комиссия мүшелері

-

Мұсағали Еламан Талапұлы

 

-

Берниязов Айбек Абилбаевич

 

-

Дюсенгалиева Айгуль Боранбаевна

 

-

Латипова Гульфара Максутовна

 

№49 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрайымы

-

Раисова Фарида Ермекқызы

Төрайым орынбасары

-

Толебаев Махсот Сарсембаевич

Комиссия хатшысы

-

Дүйсенов Қанатқали Нәрікұлы

Комиссия мүшелері

-

Абежанов Исатай Қадырбекұлы

 

-

Абитов Серік Кенжесұлы

 

-

Кабдешова Гаухар Асхатовна

 

-

Тансыкбаев Алтынбек

 

№64 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрайымы

-

Темирова Тлектес

Төрайым орынбасары

-

Арыстангалиев Мейрамбек Мерзажанович

Комиссия хатшысы

-

Нсамбекова Жұмазия

Комиссия мүшелері

-

Өмірзақова Батима Сағынбайқызы

 

-

Султанов Галымжан Мухитович

 

-

Қалиева Гүлнар Қарашқызы

 

-

Ізтелеуова Майра Тілекқабылқызы

 

№67 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрағасы

-

Сатбергенов Жанибек Батырбекович

Төраға орынбасары

-

Муканова Раушан Махамбетовна

Комиссия хатшысы

-

Нұрманова Құралай Шәкенқызы

Комиссия мүшелері

-

Жұмашев Қалелқали Сарсенғалиұлы

 

-

Хисамеденова Айсулу Сайлаубайқызы

 

-

Шакимова Альфия Илановна

 

-

Касымова Толкын Амандыковна

 

№74 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрайымы

-

Рахманкулова Муслимат Рамильевна

Төрайым орынбасары

-

Нсанғалиева Айжан Бақтыгерейқызы

Комиссия хатшысы

-

Қанатов Нұрлан Дүйсембайұлы

Комиссия мүшелері

-

Бисенгалиев Аскат Набиевич

 

-

Таукебаев Нурлан Кабиевич

 

-

Мырзагулова Маржан Жардемовна

 

-

Нигметов Алмат

 

Атырау қалалық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі №2 сайлау округінің орналасқан жері және шекаралары

Орналасқан жері: Атырау қаласы, М.Баймұханов көшесі, №45, С.Мұқашев атындағы политехникалық колледжінің ғимараты, телефоны: 8/7122/36-56-26

Шекаралары: М.Баймұханов көшесі – №№ 33, 33а, 35, 37, 41, 41а, 43, 45а, 47, 47а, 48, 51, 52, 53, 54, 56, 58 үйлер, Ғ.Берғалиев көшесі – №№ 14, 33а, 35, 37, 39а, 51, 53, 71,73,75 үйлер, Верхний өткелі - №№ 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11 үйлер, Н.Қобданов көшесі - №№ 1а, 2а, 3а, 3б, 4а, 6а, 6б үйлер, Т.Амандосов көшесі – №№ 1, 3, 5 үйлер, Н.Неверев көшесі, «Мұнайшы», «Береке» шағынаудандары, Садовая көшесі, «Ардагер» бау-бақша қоғамы, Досханов көшесі. Геолог ауылы - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55 а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, Жайлаутөбе көшесі Әлжанов көшесі, Жамбыл көшесі, Жаналы көшесі, «Мұнайшы» шағынауданы, «Строитель», «Энергетик», «Связист» және «Беймахис» бау бақша қоғамдары, А.Құнанбаев көшесі 2, 4/1, 4/2. Қайыршақты ауылдық округінің, Томарлы ауылы, «Жұлдыз», «Жұлдыз-3» және «Көктем» шағынаудандары.

 

№49 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Атырау қаласы, М.Баймұқанов көшесі 45, С.Мұқашев атындағы политехникалық колледжінің ғимараты, телефоны: 8 /7122/ 366299

Шекаралары: М.Баймұханов көшесі – 33, 33а, 35, 37, 41, 41а, 43, 45а, 47, 47а, 51, 53, 48, 52, 54, 56, 58; Ғ.Берғалиев көшесі –14, 33а, 35, 37, 39а, 51, 53, 71,73,75; Верхний өткелі – 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11; Н.Қобданов көшесі – 1а, 3а, 3б, 2а, 4а, 6а, 6б; Т.Амандосов көшесі – 1, 3, 5; Н.Неверев көшесі, «Береке» шағынауданы; Садовая көшесі; «Ардагер» бау-бақша қоғамы; Досханов көшесі.

 

№64 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Атырау қаласы, Қайыршақты ауылдық округі, Томарлы ауылы, Қ.Смағұлов атындағы орта мектебінің ғимараты, телефоны: 8 /7122/ 391266

Шекаралары: Қайыршақты ауылдық округінің, Томарлы ауылы, «Жұлдыз», «Жұлдыз-3» және «Көктем» шағынаудандары.

 

№67 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Атырау қаласы, Геолог ауылдық округі, Геолог ауылы, А.Аққұлов көшесі 11а, Қ.Сәтпаев атындағы орта мектептің ғимараты, телефоны: 8 /7122/ 390621

Шекаралары: Геолог ауылы - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55 а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, А.Құнанбаев көшесі 2, 4/1, 4/2. Жайлаутөбе көшесі Әлжанов көшесі, Жамбыл көшесі, Жаналы көшесі, «Мұнайшы» шағынауданы, «Строитель», «Энергетик», «Связист» және «Беймахис» бау бақша қоғамдары,

 

№74 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Атырау қаласы, М.Баймұқанов көшесі, 39, «Апаттар медицинасының темір жол госпитальдары» акционерлік қоғамы Атырау филиалының ғимараты, телефоны: 8 /7122/ 361535

Шекаралары: Атырау теміржол ауруханасы.

 

Атырау қалалық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі №6 округтік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрағасы

-

Орынбасарұлы Төлеген

Төраға орынбасары

-

Жалмұханова Гүлсім Тайжанқызы

Комиссия хатшысы

-

Тусалиева Сымбат Туремуратовна

Комиссия мүшелері

-

Байдешева Райса Амангелдіқызы

 

-

Бисенова Кулара Амандыковна

 

-

Батрашева Айтуган Кенжегалиевна

 

-

Тулешева Аккенже Изимовна

 

№29 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрайымы

-

Менешова Гулшара Тальжановна

Төрайым орынбасары

-

Танатова Айнагуль Байтугеловна

Комиссия хатшысы

-

Рахимжанова Мейрамкул Амантаевна

Комиссия мүшелері

-

Балгожиева Жадыра Фархатовна

 

-

Дауылбаева Жансая Серікқалиқызы

 

-

Дабысова Гулмира Максимқызы

 

-

Ескалиева Мейрамгул Мауытовна

 

№31 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрайымы

-

Атчибаева Жанаргуль Ерсайыновна

Төрайым орынбасары

-

Демесинова Акмарал Хасановна

Комиссия хатшысы

-

Ситекова Майя Амановна

Комиссия мүшелері

-

Кариева Малика Максутовна

 

-

Успанова Зауре Темирбаевна

 

-

Касетова Салтанат Жасталаповна

 

-

Темиргалиева Гульбакыт Жалгасовна

 

№32 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрайымы

-

Харипова Рашида Еримқызы

Төрайым орынбасары

-

Тлеккабылов Ерлан Коныскереевич

Комиссия хатшысы

-

Газимова Сая Калитовна

Комиссия мүшелері

-

Аккалиева Гулзинат Ерболатовна

 

-

Кулманова Куралай Жанабаевна

 

-

Сейтмухамбетова Жансая Шафигулленовна

 

-

Назарбекова Ғалия Назарбекқызы

 

№92 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрайымы

-

Изтелеуова Гүлайым Кереевна

Төрайым орынбасары

-

Амангалиева Лаура Шыныбаевна

Комиссия хатшысы

-

Жиенбаева Айнагуль Кыдыровна

Комиссия мүшелері

-

Тургалиев Сагат Жолдасович

 

-

Макимова Ляззат Жетесбаевна

 

-

Искакова Балия

 

-

Төлеева Қарлығаш Қабдығалиқызы

Атырау қалалық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі №6 сайлау округінің орналасқан жері және шекаралары

Орналасқан жері: Атырау қаласы, Б.Момышұлы көшесі, №1, Д.Нүрпейісова атындағы Мәдениет сарайының ғимараты, телефоны: 8/7122/32-10-48

Шекаралары: Жайық өзені жағалауынан солтүстік-шығысқа қарай М.Баймұханов көшесінің тақ санды үйлерін қамтып А.Грибоедов көшесіне дейін, А.Грибоедов көшесімен шығысқа қарай И.Панфилов көшесіне дейін, И.Панфилов көшесі бойымен оңтүстікке қарай С.Киров көшесіне дейін, С.Киров көшесімен оңтүстік бағытта Б.Майлин көшесіне дейін, Б.Майлин көшесімен шығысқа қарай Сағыз көшесіне дейін, Сағыз көшесімен оңтүстікке қарай М.Темірханов көшесіне дейін, М.Темірханов көшесімен батысқа қарай М.Өтемісов көшесіне дейін, М.Өтемісов көшесімен оңтүстік бағытта Абай көшесіне дейін, Абай көшесімен батысқа қарай Жайық өзені жағалауына дейін, Жайық өзені жағалауымен солтүстік бағытта М.Баймұханов көшесіне дейін. Сонымен қатар, Ш. Уәлиханов көшесі - №№ 6а, 9а үйлер, М.Өтемісов көшесі - №№ 112, 114 үйлер, «Алмагүл» шағынауданының - №№ 1, 2, 15, 16, 17, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 үйлер, Бейбарыс даңғылы – №№ 17, 19, 19а, 21, 21а, 25 үйлер, Ет комбинатының аумағы кіреді.

 

№29 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Атырау қаласы, М.Баймұқанов көшесі 16, Н.Крупская атындағы №18 орта мектебінің ғимараты, телефоны: 8 /7122/ 307987

Шекаралары: Жайық жағалауымен М.Баймұқанов көшесінің тақ санды үйлерін қамтып солтүстік шығысқа қарай А.Грибоедов көшесіне дейін, А.Грибоедов көшесінің тақ санды үйлерін қамтып шығысқа қарай И.Панфилов көшесіне дейін, И.Панфилов көшесінің тақ санды үйлерін қамтып оңтүстікке қарай Бейбарыс даңғылымен қиылысады, С.Киров көшесінің тақ санды үйлерін қамтып оңтүстікке қарай Б.Майлин көшесіне дейін, Б.Майлин көшесінің жұп санды үйлерін қамтып батысқа қарай Жайық жағалауына дейін, Жайық жағалауымен солтүстік батысқа қарай М.Баймұқанов көшесіне дейін.

 

№31 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Атырау қаласы, С.Киров көшесі 1, В.Ленин атындағы №1 орта мектебінің ғимараты, телефоны: 8 /7122/323704

Шекаралары: Жайық жағалауымен Б.Майлин көшесінің тақ санды үйлерін қамти шығысқа қарай Сағыз көшесіне дейін, Сағыз көшесінің тақ санды үйлерін қамти оңтүстікке қарай Доссор көшесіне дейін, Доссор көшесімен батысқа қарай М.Темірханов көшесімен қиылысады. М.Темірханов көшесімен батысқа қарай өзен жағалауы бойымен Б.Майлин көшесіне дейін.

 

№32 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Атырау қаласы, Д.Нүрпейісова атындағы мәдениет сарайының ғимараты, телефоны: 8 /7122/ 328511

Ш. Уәлиханов көшесі – 6а, 9а; Б.Момышұлы көшесі – 6, 7, 8, 8а, 10, 12; М.Өтемісов көшесі – 87б, 112, 114; Азаттық даңғылы – 5, 5а, 5б, 5в, 13, 15, 40а; «Орталық» шағынауданы; Қ.Смағұлов көшесі – 2, 2а, 10, 12; Пионерская көшесі; Абай көшесі – 6, 6а.

 

№92 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Атырау қаласы, «Алмагүл» шағынауданы 35, №7 Атырау қалалық емханасының ғимараты, телефоны: 8 /7122/ 460618

Шекаралары: «Алмагүл» шағынауданы №№1, 2, 15, 16, 17, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33; тұрғын үйлері, Бейбарыс даңғылы 17, 19, 19а, 21, 21а, 25; Ет комбинатының аумағы.

 

Атырау қалалық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі №8 округтік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрайымы

-

Абилова Сабина Бактыгереевна

Төрайым орынбасары

-

Борбаева Назира Даулетовна

Комиссия хатшысы

-

Тайтекова Гульжан Маратовна

Комиссия мүшелері

-

Өмірбекова Назым Жанболатқызы

 

-

Сагинбаев Жанболат Куанович

 

-

Лекеров Гасыржан Ермекович

 

-

Тумышева Гульнафис Аманкуловна

 

№40 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрайымы

-

Алибаева София Гинаятовна

Төрайым орынбасары

-

Ламгалиева Бибинур Утепбергеновна

Комиссия хатшысы

-

Серікова Жадыра Асқарқызы

Комиссия мүшелері

-

Борашева Фариза Алданазаровна

 

-

Есмуханова Мария Кенжешевна

 

-

Төребаева Жазира Рахманқызы

 

-

Турсынбекова Гүлбану Жуманалиевна

 

№41 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрағасы

-

Ихсанов Бекболат Уразович

Төраға орынбасары

-

Байжигитова Галина Мырзакешовна

Комиссия хатшысы

-

Бабашева Бибинур Амиржановна

Комиссия мүшелері

-

Серікқалиева Қамажай Бақтыгерейқызы

 

-

Калиева Айнур Туремуратовна

 

-

Мұратқалиева Айымгүл Амантайқызы

 

-

Умарова Нургуль Исембаевна

 

№47 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрайымы

-

Лигай Лилия Анатольевна

Төрайым орынбасары

-

Ермухан Нургуль Ермуханкызы

Комиссия хатшысы

-

Туркистанова Шакира Рахимбердиевна

Комиссия мүшелері

-

Кабдолова Ару Берикбаевна

 

-

Жумагалиева Алмагул Газимбековна

 

-

Увалиева Зинеп Тажикановна

 

-

Джумагалиева Орынай Аманкелдіқызы

 

№48 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Комиссия төрағасы

-

Байбатыров Малик Сағынғалиұлы

Төраға орынбасары

-

Сарсенова Актоты Еркебаевна

Комиссия хатшысы

-

Умирханова Людмила Абройевна

Комиссия мүшелері

-

Куракбаева Кумисай Куанышевна

 

-

Ельчибекова Жадыра Урынбасаровна

 

-

Казиев Аскар Халимоллаевич

 

-

Катапова Райхан Мубараковна

 

Атырау қалалық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі №8 сайлау округінің орналасқан жері және шекаралары

Орналасқан жері: Атырау қаласы, М.Әуезов көшесі, №80, «Атырау Су Арнасы» коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты, телефоны: 8/7122/45-47-90

Шекаралары: Жайық өзені жағалауынан Құрманғазы аллеясымен М.Өтемісов – №№ 128, 128а, 128б үйлерін қамтып оңтүстік бағытта теміржолға дейін, теміржол бойымен оңтүстік-батыс бағытта Ө.Атамбаев көшесіне дейін, Ө.Атамбаев көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта З.Қабдолов көшесіне дейін, З.Қабдолов көшесімен оңтүстік-батыс бағытта Перетаска өзегіне дейін, Перетаска өзегімен солтүстік бағытта теміржолға дейін, теміржол бойымен солтүстік-шығыс бағытта М.Әуезов көшесіне дейін, М.Әуезов көшесімен солтүстік бағытта Азаттық даңғылына дейін, Азаттық даңғылымен шығыс бағытта С.Қарымсақов көшесіне дейін, С.Қарымсақов көшесімен солтүстік бағытта Стахановшылар көшесіне дейін, Стахановшылар көшесімен батыс бағытта Ә.Шәріпов көшесіне дейін, Ә.Шәріпов көшесімен солтүстік бағытта Саябақ өткеліне дейін, Саябақ өткелімен шығыс бағытта Қ.Смағұлов көшесіне дейін, Қ.Смағұлов көшесімен шығыс бағытта Құрманғазы аллеясына дейін. Сонымен қатар, «Химиктер» (Химпоселок) және «Қара депо» шағынаудандары кіреді.

 

№40 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Атырау қаласы, Ө.Атамбаев көшесі 19а, техникалық гимназиясының ғимараты, телефоны: 8 /7122/ 254337

Шекаралары: М.Өтемісов көшесі – 128, 128а, 128б, 130, 130а, 132; Азаттық даңғылы - 60, 60а, 62, 64, 68, 68б, 68в, 71, 75, 75а, 77, 87, 89, 91, 93, 95; Ө.Атамбаев көшесі – 1, 2, 5, 6, 7, 14, 16, 18, 19, 19а, 20, 21;

 

№41 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Атырау қаласы, Азаттық даңғылы, 115, Мұнай және газ технологиялық колледжінің ғимараты, телефоны: 8/7122/ 451275

Шекаралары: Азаттық даңғылы – 99а, 70, 72, 72а, 72б, 74, 76, 76а, 80, 80а, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 117, 119, 121; М.Әуезов көшесі – 58, 60, 60а; Ә.Шәріпов көшесі – 34а, 26а,28; Стаханов көшесі – 1а, 2б, 3а; С.Қарымсақов көшесі – 2а, 4,4а, 12,14; Ж.Молдағалиев көшесі – 26, 28, 30, 32, 29, 31, 33а, 35, 35а, 35б; Қ.Смағұлов көшесі – 56, 56а , 56б, 60, 62а, 64, 66, 68, 70, 70а, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 94, 96; «Төрт Батыр» тұрғын үй кешені.

 

№47 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Атырау қаласы, Азаттық даңғылы 162, М.Мөңкеұлы атындағы №6 орта мектебінің ғимараты, телефоны: 8 /7122/ 456837

Шекаралары: Перетаска өзегінен солтүстік шығысқа қарай темір жол бойымен М.Әуезов көшесіне дейін, М.Әуезов көшесінен оңтүстік шығысқа қарай З.Қабдолов (Говоров) көшесіне дейін, З.Қабдолов (Говоров) көшесінен Оңтүстік батысқа қарай Шәкімов (сол жақ Перетаска) көшесіндегі үйлерді қамтып Перетаска өзегіне дейін.

 

№48 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Атырау қаласы, Алатау көшесі 1, М.Әуезов атындағы №7 орта мектебінің ғимараты, телефоны: 8 /7122/ 459750

Шекаралары: «Химиктер» шағын уданы; «Қара депо» шағынауданы.

Атырау қаласы және Қызылқоға ауданы әкімдері
Атырау облысының тиісті сайлау комиссиялары


Мақаланың шыққан күні:: 13.03.2017 11:59
Парақтағы соңғы өзгерістер:: 13.03.2017 11:59