Мобильді нұсқа Нашар көретіндерге арналған нұсқа
24.10.2017

Қызметтер

Атырау облысы мәслихаттарының депутаттарын сайлау бойынша аумақтық, округтік және учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары, олардың орналасқан жерлері мен сайлау округтерінің шекаралары туралы ХАБАР

«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 13-бабының 4-тармағына, 15-бабының 3-тармағына, 22-бабының 2-тармағына сәйкес және Атырау облыстық аумақтық сайлау комиссиясының 2017 жылғы 21 тамыздағы № 10 «2017 жылғы 29 қазанға мәслихаттардың шығып қалған депутаттарының орнына сайлау тағайындау туралы» шешіміне сәйкес Атырау облысының аумақтық, округтік және учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары, олардың орналасқан орындары және мәслихаттар депутаттарын сайлау жөніндегі сайлау округтерінің шекараларын хабарлаймыз.

 

АТЫРАУ ОБЛЫСТЫҚ АУМАҚТЫҚ САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Айтеке-би көшесі, 186б, Н.Тілендиев атындағы кіші өнер академиясының ғимараты, тел:8 (7122) 271323, факс 271345

Комиссия төрағасы

-

Ибрашев Асау Ниязұлы

Төраға орынбасары

-

Аман-Турлина Тамара Өтегенқызы

Комиссия хатшысы

-

Кузеняткина Вера Павловна

Комиссия мүшелері

-

Идрисов Саламат Нұрмұханұлы

 

-

Қыстаубаева Әсия Баянқызы

 

-

Таскарина Долорес Сүндетқызы

 

-

Нәукиев Өтеген Аманшаұлы

 

АТЫРАУ ҚАЛАЛЫҚ АУМАҚТЫҚ САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Айтеке би көшесі, 77а, «Қала әкімі аппаратының шаруашылық басқармасы» КММ ғимараты, тел: 8 (7122) 308466

Комиссия төрағасы

-

Абдолов Алмабек Дюсенбайұлы

Төраға орынбасары

-

Гилымов Нұрсұлтан Алпамысұлы

Комиссия хатшысы

-

Шалабаева Айжан Ғарипуллақызы

Комиссия мүшелері

-

Арыстанова Ақмарал Амантайқызы

 

-

Давлетов Артур Джексенбайұлы

 

-

Кощанов Азамат Алешұлы

 

-

Умиргалиева Гулфайруз Мейрамқызы

 

 

ИСАТАЙ АУДАНДЫҚ АУМАҚТЫҚ САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, Мұнайшы көшесі №35, «Жалын» мәдениет үйінің ғимараты, телефон: 8 (71231) 7-91-64

Комиссия төрағасы

-

Мырзағалиев Бейбіт Темірбекұлы

Төраға орынбасары

-

Ибрагимов Қуаныш Нәбидоллаұлы

Комиссия хатшысы

-

Меңдібаев Сәбит Төремұратұлы

Комиссия мүшелері

-

Махашов Ерболат Нұрлыбекұлы

 

-

Сиранова Гүлшат Мақсотқызы

 

-

Аманғалиев Мейрамбек Мұратұлы

 

-

Жарылғасова Света Борашқызы

 

 

ҚҰРМАНҒАЗЫ АУДАНДЫҚ АУМАҚТЫҚ САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Ганюшкин ауылы, С.Көшекбаев көшесі №25 үй, Құрманғазы аудандық білім бөлімінің ғимараты, телефон: 8 (71233) 2-00-10

Комиссия төрағасы

-

Ізжанов Әуез Садулұлы

Төраға орынбасары

-

Иманғалиев Балағазы Рахметұлы

Комиссия хатшысы

-

Анесова Армангүл Шынтайқызы

Комиссия мүшелері

-

Жоламанова Зияда Садуақасқызы

 

-

Жұмашев Ғарифолла

 

-

Әжіғалиев Әділбек Қуанышұлы

 

-

Вахитов Бахтияр Тлеккабылұлы

 

АТЫРАУ ОБЛЫСТЫҚ МӘСЛИХАТЫНЫҢ ДЕПУТАТЫН САЙЛАУ ЖӨНІНДЕГІ №18 ОКРУГТIК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Ганюшкин ауылы, Абай Құнанбаев көшесі 35 үй, «Абай атындағы жалпы орта мектебінің» ғимараты, телефон: 8/71233/2-08-12

Комиссия төрағасы

-

Мұғалім Мұрабек Рифхатұлы

Төраға орынбасары

-

Жұмахметова Майра Абдолхамитқызы

Комиссия хатшысы

-

Тұяқбаева Күлшат Мұхаметолданқызы

Комиссия мүшелері

-

Кұрманбаева Майя Саматқызы

 

-

Арыстанова Айжамал Қайырболатқызы

 

-

Ниғметов Салауат

 

-

Шайхиева Мағрипа

 

№168 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Жұмекен ауылы, Өмірбаев көшесі №2 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Еңбекші ауылдық клубы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты, телефон 8/71233/3-17-09

Комиссия төрағасы

-

Ғаббасов Саламат Айтжанұлы

Төраға орынбасары

-

Бисенғалиев Наурызбай Амантайұлы

Комиссия хатшысы

-

Мағзумова Зарухат

Комиссия мүшелері

-

Амирханов Руслан Тасмұратұлы

 

-

Оразов Нұрғизат Әділұлы

 

-

Хамзин Жасқайрат Идаятұлы

 

-

Имамұратова Гүлнар

 

№170 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Ганюшкин ауылы, Абай көшесі №35 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Абай атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8/71233/2-08-12

Комиссия төрағасы

-

Өтегенов Нұрболат Тағанқожаұлы

Төраға орынбасары

-

Қаби Нұржан Шарапұлы

Комиссия хатшысы

-

Хамзина Гүлден Айдарбекқызы

Комиссия мүшелері

-

Өтепкалиева Гүлнар Мырзалықызы

 

-

Шахымов Нұрлыбек Асылбекұлы

 

-

Есжанова Эльвира Набибуллаевна

 

-

Ибраева Бақыт Ерболқызы

 

№171 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Ганюшкин ауылы, Н.Манаев көшесі №1 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Мерей» балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын ғимараты, телефон 8/71233/2-14-76

Комиссия төрайымы

-

Өтепқалиева Рита Мырзалықызы

Төрайым орынбасары

-

Никешин Владимир Андреевич

Комиссия хатшысы

-

Матқалыкова Дина Пархатжанұлы

Комиссия мүшелері

-

Құрманғазиева Рита Құлзайрқызы

 

-

Жұмағалиева Дания Хайсақызы

 

-

Ғаббасов Ерболат Мақсотұлы

 

-

Ажығалиев Серік Өтемісұлы

 

№172 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Ганюшкин ауылы, М.Мусаев көшесі №5 А үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Өркен балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын ғимараты, телефон 8/71233/2-11-85

Комиссия төрайымы

-

Өтегенова Майра Абдуллақызы

Төрайым орынбасары

-

Юсупов Алпамыс Отарұлы

Комиссия хатшысы

-

Испусинова Анария Жанболқызы

Комиссия мүшелері

-

Төлеушева Фаризат Хафизқызы

 

-

Жанханова Аян Талғатқызы

 

-

Испусинова Назымгүл Есенғұлқызы

 

-

Самиева Фрида Теміралқызы

 

№173 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Ганюшкин ауылы, Қыдыр-ата көшесі №2 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Ганюшкин мектеп интернаты» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8/71233/2-43-30

Комиссия төрайымы

-

Исқалиева Рауиля Амержанқызы

Төрайым орынбасары

-

Керешева Клара Габджанқызы

Комиссия хатшысы

-

Шапхатова Мүлкат

Комиссия мүшелері

-

Шарапиденов Рахметулла Ниғымұлы

 

-

Дюсенғалиева Гүлмира Билханқызы

 

-

Сапуов Төлеген Елеусінұлы

 

-

Имашева Лариса Тұнғатарқызы

 

№174 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Ганюшкин ауылы, Атырау көшесі №10 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Б.Бегалиев атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8/71233/2-42-13

Комиссия төрайымы

-

Испусинова Ариша Жамбылқызы

Төрайым орынбасары

-

Бисенова Нұрсұлу Қатиетқызы

Комиссия хатшысы

-

Сдыхов Медет Мадениетұлы

Комиссия мүшелері

-

Ғилаев Зинел Жасталапұлы

 

-

Дарханов Саясат Зайтоллаұлы

 

-

Султанияева Индира Талгатқызы

 

-

Нурмуханов Сагаден

 

№175 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Ганюшкин ауылы, Школьная көшесі №1 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты, телефон 8/71233/2-50-77

Комиссия төрайымы

-

Төкестаева Гаухария Қынамқызы

Төрайым орынбасары

-

Жарылғасова Светлана Сақтанқызы

Комиссия хатшысы

-

Бралина Фарида Ізмұратқызы

Комиссия мүшелері

-

Такешов Еділбай Әділханұлы

 

-

Изатова Бақытгүл Төкенқызы

 

-

Хасанова Гүлзада Райпқызы

 

-

Шамшеденова Айман Бисембайқызы

 

№177 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Приморье ауылы, Исатай көшесі №28 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Приморье ауылдық клубы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты, телефон 8/71233/3-75-40

Комиссия төрағасы

-

Қауменов Дәулет Хажеденұлы

Төраға орынбасары

-

Құмарғалиева Куляра Зинеденқызы

Комиссия хатшысы

-

Мусаев Амангелді Темірханұлы

Комиссия мүшелері

-

Ақмұханова Жанар Нұрымқызы

 

-

Инаматов Батырбек Әдебиетұлы

 

-

Хайрлиева Мәншүк Ниғметқызы

 

-

Дүйсенбаева Айгүл Сағаденқызы

 

Атырау облыстық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі
№18 сайлау округінің орналасқан орны және шекаралары

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Ганюшкин ауылы, Абай көшесі №35 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Абай атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Телефоны: 8/71233/2-08-12

№168 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Жұмекен ауылы, Өмірбаев көшесі №2 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Еңбекші ауылдық клубы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.

Телефон 8/71233/3-17-09

Шекаралары: Жұмекен ауылы, Даулеткерей, Кадырка елді-мекендері.

№170 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Ганюшкин ауылы, Абай көшесі №35 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Абай атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Телефон 8/71233/2-08-12

Шекаралары: Ганюшкин ауылының Тоқатов көшесі, Испулаев көшесі, Көшекбаев көшесі, Құрманғалиев көшесі, Жангелдин көшесі, Ғилаев көшесі, Сәтеков көшесі, Абай көшесі, Жәнібеков көшесі, Ахметқалиев көшесі, Республика көшесі, Әлжанов көшесі, Афанасьев көшесі.

№171 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Ганюшкин ауылы, Н.Манаев көшесі №1 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Мерей» балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты. Телефон 8/71233/2-14-76

Шекаралары: Ганюшкин ауылының Нұрғалиев көшесі, Сужиков көшесі, Айтасов көшесі, Бегалиев көшесі, Манаев көшесі, Нәжімеденов көшесі.

№172 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Ганюшкин ауылы, М.Мусаев көшесі №5 А үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Өркен балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты. Телефон 8/71233/2-11-85

Шекаралары: Ганюкин ауылының Иманов көшесі, Айтжанов көшесі, Жеңіс көшесі, Мусаев көшесі, Жаңару көшесі, Бекмұхамедов көшесі, Ақан сері көшесі, Елемесов көшесі, Шаттық көшесі.

№173 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Ганюшкин ауылы, Қыдыр ата көшесі №2А үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «З.Серікқалиұлы атындағы Ганюшкин - мектеп интернаты» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8/71233/2-43-30

Шекаралары: Ганюшкин ауылының Қабдолова көшесі, Қыдыр ата көшесі, Алипов көшесі.

№174 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Ганюшкин ауылы, Атырау көшесі №10 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Б.Бегалиев атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Телефон 8/71233/2-42-13

Шекаралары: Ганюшкин ауылының Шайхимов көшесі, Желтоқсан көшесі, Отан көшесі, Атырау көшесі, Азаттық көшесі, Тәуелсіздік көшесі, Достық көшесі, Кәрімұлы көшесі, Ізжан және Камал Жанабаевтар көшесі, Жерұйық көшесі, Керуен көшесі, Нұрлы көшесі, Наркескен көшесі.

№175 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Ганюшкин ауылы, Школьная көшесі №1 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Телефон 8/71233/2-50-77

Шекаралары: Ганюшкин ауылының Тұрақбаев көшесі, Ниғметов көшесі, Болашақ көшесі, Сәулет көшесі, Мұрагер көшесі, Әуезов көшесі, Елубаев көшесі, Құрылысшы көшесі, Юсупов көшесі, Жолмуханов көшесі, Егеменді Қазақстан көшесі, Жолжанов көшесі, Шолтыров көшесі, Өркениет көшесі.

№177 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Приморье ауылы, Исатай көшесі №28 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Приморье ауылдық клубы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты. Телефон 8/71233/3-75-40

Шекаралары: Приморье ауылы, Дәулет, Құмарғали, Шайхы елді мекендері.

 

АТЫРАУ ОБЛЫСТЫҚ МӘСЛИХАТЫНЫҢ ДЕПУТАТЫН САЙЛАУ ЖӨНІНДЕГІ №25 ОКРУГТIК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, Егемен Қазақстан көшесі №7в, «Атырау облысы Дене шынықтыру және спорт басқармасының Исатай балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты,

телефон: 8 /71231/ 20434

Комиссия төрағасы

-

Қадыржанов Ринат Ролланович

Төраға орынбасары

-

Мұханбетов Аяпберген Сырымұлы

Комиссия хатшы

-

Кубиев Нурлыбек Кузайырович

Комиссия мүшелері

-

Хисметуллин Махпуз Хисметоллаұлы

 

-

Еспаганбетова Алмагүл Каденовна

 

-

Айталиев Ерлан Базарбайұлы

 

-

Насипкали Фаруза Габитовна

 

№133 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, Д.Әбілхайыров көшесі №1, «Жалпы білім беретін Аққыстау орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон: 8 (71231) 2-14-17

Комиссия төрағасы

-

Насимуллин Ерболат

Төраға орынбасары

-

Абдолов Айболат Сәрсенбайұлы

Комиссия хатшысы

-

Хамзина Шолпан Ғарифоллақызы

Комиссия мүшелері

-

Қыдыралин Дидар Абатұлы

 

-

Кукумов Ерлан Ізбасарұлы

 

-

Балпанова Алтынгүл Мырзажанқызы

 

-

Амирова Ақжарқын Сыдихқызы

 

№134 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, Х.Ерғалиев көшесі №15, «Жалпы білім беретін Абай атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты,

телефон: 8 (71231) 2-06-77

Комиссия төрағасы

-

Бекішұлы Айбатыр

Төраға орынбасары

-

Мұханбетқалиев Асқар Темірханұлы

Комиссия хатшысы

-

Бөлекова Сайрангүл Амангелдіқызы

Комиссия мүшелері

-

Құрманғалиев Ерлан Құрманғалиұлы

 

-

Хисметуллина Гүлшат Ғалламқызы

 

-

Жақсыбаев Ризабек Бақтыгерейұлы

 

-

Сүндентова Жаңылсын Нұрғуатқызы

 

№135 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Исатай ауданы, Жанбай ауылы, Мектеп көшесі №3, «Жалпы білім беретін Хамидолла Наубетов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты,

телефон 8 (71231) 25-5-04

Комиссия төрағасы

-

Жиенғазиев Ғимади Молдағазыұлы

Төраға орынбасары

-

Сайпеденов Данияр Еркінұлы

Комиссия хатшысы

-

Баркимбаева Мариям Русланқызы

Комиссия мүшелері

-

Оңдыбаев Аманжол Аяпбергенұлы

 

-

Батырбаев Улыкпангали Махсотович

 

-

Такенова Раиса Салауатқызы

 

-

Ербулатова Айдана Аманбайқызы

 

№136 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Исатай ауданы, Зинеден ауылы, Қуанышбаев көшесі №15, «Жалпы білім беретін Юрий Гагарин атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты,

телефон 8(71231) 28-3-14

Комиссия төрайымы

-

Сатқалиева Айсұлу Қалимоллақызы

Төрайым орынбасары

-

Дүйсенова Жеміс Өтегенқызы

Комиссия хатшысы

-

Құрасова Алмаз Нұрпейісқызы

Комиссия мүшелері

-

Жаңбырбаев Жұмажан

 

-

Сәрсенғалиев Асылан Талапұлы

 

-

Амиров Асқар Жұмақұлұлы

 

-

Қисимов Нұрлан Болатұлы

 

№137 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Исатай ауылы, И.Тайманов көшесі №1, «Исатай селолық клубы» мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынының ғимараты, телефон: 8 (71231) 26-4-05

Комиссия төрайымы

-

Мулдагалиева Светлана Халиоллақызы

Төрайым орынбасары

-

Әділова Айгүл Уахитқызы

Комиссия хатшысы

-

Ғалымұлы Асылбек

Комиссия мүшелері

-

Қарақойшиев Амангелді

 

-

Инжелов Нұрдаулет Идеятұлы

 

-

Қуаншалиева Алия Есенқызы

 

-

Хұсайынов Елтай

 

№138 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Исатай ауданы, Нарын ауылы, Болат жол көшесі №1, «Жалпы білім беретін Нарын орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон: 8(71231) 27-3-04

Комиссия төрағаы

-

Абуов Асқар Төлегенұлы

Төрағаның орынбасары

-

Қарағойшиева Рысгүл Зайдуллақызы

Комиссия хатшысы

-

Аманбаева Гүлбағила Ғабдсәлімқызы

Комиссия мүшелері

-

Есмағамбетов Сырым Ғалымжанұлы

 

-

Хасанов Маралбек Мүсілімұлы

 

-

Сердекешова Света Құрметқызы

 

-

Құбаев Мұратқали

 

№139 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, Егемен Қазақстан көшесі №7в, «Атырау облысы Дене шынықтыру және спорт басқармасының Исатай балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон: 8 (71231) 2-12-81

Комиссия төрағасы

-

Махсотов Ерлан Ескендірұлы

Төрағаның орынбасары

-

Набиев Жеңіс Қалиматұлы

Комиссия хатшысы

-

Сейтова Айдана Абатқызы

Комиссия мүшелері

-

Қалмағанбетова Жібек Қылышбайқызы

 

-

Халелова Наташа Курашевна

 

-

Губашова Валя Алиқызы

 

-

Жұмажанқызы Динара

 

№142 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, Х.Ерғалиев көшесі №15, «Жалпы білім беретін Абай атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының спорт залы, телефон: 8 (71231) 2-03-29

Комиссия төрайымы

-

Керева Издик Скакқызы

Төрайым орынбасары

-

Асқаров Роман Асқарұлы

Комиссия хатшысы

-

Хайрошова Гүлмира Темірболатқызы

Комиссия мүшелері

-

Салауатова Алтын

 

-

Тулепов Бауыржан Дюсенбайұлы

 

-

Абуова Айнұр Жуматқызы

 

-

Сүндетова Надежда Нұрғуатқызы

 

№165 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Алға ауылы, Сарсенбаев көшесі №45 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Морской ауылдық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты, телефон 8/71233/3-31-21

Комиссия төрағасы

-

Бисенғалиев Қабдрахим Сүлейменұлы

Төраға орынбасары

-

Мырзағалиев Жастілек

Комиссия хатшысы

-

Байғазиева Шыныбек Ғарифолллақызы

Комиссия мүшелері

-

Зинуллин Бақытбек Абайұлы

 

-

Кұзайрова Жаннат Зинуллақызы

 

-

Хамзаева Тұрсын Рахметқызы

 

-

Адилова Айман Әлімқызы

 

№166 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Ниетбай елді мекені, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Ғизат Алипов атындағы бастауыш орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8/71259/2-01-03

Комиссия төрағасы

-

Абулхайров Жеңіс Қалижанұлы

Төраға орынбасары

-

Нұрмұханбетов Ханафия Сайпұлы

Комиссия хатшысы

-

Абулхайрова Маруся Тканқызы

Комиссия мүшелері

-

Ғашихов Ануарбек Ислямғалиұлы

 

-

Мастеков Батырбек Айдынғалиұлы

 

-

Азимжанов Досболат Зұлпыхарұлы

 

-

Жанғалиева Толқын Тасеменқызы

 

№167 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Афанасьев бекеті, Теміржолшылар көшесі №25 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Құрманғазы ауданы Афанасьево бекетіндегі №80 бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8/71233/3-65-12

Комиссия төрағасы

-

Аймағамбетов Сүндетқали Абзалұлы

Төраға орынбасары

-

Ертаев Асқар Қайыржанұлы

Комиссия хатшысы

-

Ғалимова Бағила Зинорақызы

Комиссия мүшелері

-

Ниғметова Ардақ Набидуллақызы

 

-

Үмбетова Жанар Искендерқызы

 

-

Құлсымақова Тыныштық Бегімсалқызы

 

-

Харабалина Мейрамгүл Үкіметқызы

 

№201 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Батырбек елді-мекені, Нарын көшесі, №11 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Батырбек бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8/71233/ 5-68-32

Комиссия төрағасы

-

Айтжанов Сатыбалды

Төраға орынбасары

-

Охасова Жанаргүл Темірбайқызы

Комиссия хатшысы

-

Талипов Қалиолла

Комиссия мүшелері

-

Жұмарстанова Жұмағыз Сағындыққызы

 

-

Қонаров Ниғмеден Сабитұлы

 

-

Удербаева Фарида Фазылқызы

 

-

Ханафина Қанзияш

 

 

№202 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Үштаған ауылы, Дәулеткерей көшесі №2 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Үштаған ауылдық клубы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты, телефон 8/71233/ 7-21-44

Комиссия төрағасы

-

Қабиев Шайхымеден Жамаледенұлы

Төраға орынбасары

-

Шамшеденов Нұрсаулет

Комиссия хатшысы

-

Қабдрахманова Айнагүл Талапқалиқызы

Комиссия мүшелері

-

Сәуірбаева Әлия

 

-

Жүсіпқалиев Биғали Жумағалиұлы

 

-

Бақтығұлов Әділжан Қажігерейұлы

 

-

Сидеғалиев Бауыржан

 

Атырау облыстық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі №25 сайлау округінің орналасқан орны және шекаралары

Орналасқан орны: Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, Егемен Қазақстан көшесі №7в, «Атырау облысы Дене шынықтыру және спорт басқармасының Исатай балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты, телефон: 8 /71231/ 20434

№133 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, Д.Әбілхайыров көшесі №1, «Жалпы білім беретін Аққыстау орта мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимараты, телефон 8 (71231) 2-14-17

Шекаралары: Аққыстау ауылының Әбілхайров көшесі, Есжанұлы көшесі, Келте Есжанұлы көшесі, Мұнайшы көшесі, Мамеков көшесі, Абай көшесі, Атырау көшесі, Маштахов көшесі, Сарыарқа көшесі, Ынтымақ көшесі, Достық көшесі.

№134 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, Х.Ерғалиев көшесі №15, «Жалпы білім беретін Абай атындағы орта мектеп» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8(71231) 2-06-77

Шекаралары: Аққыстау ауылының Нарын көшесі, Келте Нарын көшесі, Х.Ерғалиев көшесі, Жамбыл көшесі, Тайманов көшесі, Өтемісов көшесі, Үбі батыр көшесі, Нысанбаев көшесі, Хисметуллин көшесі, Амангелді көшесі, Елорда көшесі, Шамшырақ көшесі, Келте шамшырақ көшесі, Дінбаян көшесі.

№135 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Исатай ауданы, Жанбай ауылы, Мектеп көшесі №3, «Жалпы білім беретін Хамидолла Наубетов атындағы орта мектеп» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8(71231) 25-5-04

Шекаралары: Жанбай ауылының Егемен Қазақстан көшесі, Т.Нысанов көшесі, М.Нұрмұханов көшесі, М.Есқалиев көшесі, Х.Нәубетов көшесі, Мектеп көшесі, Амангелді көшесі, Қазақ ауыл көшесі, Қызылбас көшесі, З.Құрасұлы көшесі, А.Аюпов көшесі, Жұмалиев көшесі, Нарын көшесі, С.Сейфуллин көшесі, Б.Момышұлы көшесі, Исатай көшесі, Манаш учаскесі, Мыңтөбе учаскесі, Обалы учаскесі.

№136 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Исатай ауданы, Зинеден ауылы, Қуанышбаев көшесі №15, «Жалпы білім беретін Юрий Гагарин атындағы орта мектеп» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8(71231) 28-3-14

Шекаралары: Зинеден ауылының Жастар көшесі, Атамекен көшесі, Достық көшесі, Қазақстан көшесі, Ынтымақ көшесі, Шамшырақ көшесі, Мұнайшы көшесі, Азаттық көшесі, Каспий көшесі, Толқынды көшесі, Қ.Қуанышбаев көшесі, Ақплот көшесі, Амангелді елді мекенінің Ақ шағала көшесі, Ақай учаскесі.

№137 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Исатай ауданы, Исатай ауылы, И.Тайманов көшесі №1, «Исатай селолық клубы» мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ғимараты, телефон 8 (71231) 26-4-05

Шекаралары: Исатай ауылының Темір жол көшесі, Бейбітшілік көшесі, И.Тайманов көшесі, Достық көшесі, Жамлиха көшесі, Н.Сүгірұлы көшесі, Қазан көшесі, Ө.Ихсанов көшесі, Ақтөбе көшесі, Мектеп көшесі, Ғ.Хайрошев көшесі, Ынтымақ көшесі, Жетіауыл көшесі, Байғожа учаскесі, Досығұл учаскесі, Октябрьск учаскесі.

№138 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Исатай ауданы, Нарын ауылы, Болат жол көшесі №1, «Жалпы білім беретін Нарын орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71231) 27-3-04

Шекаралары: Нарын ауылының Болат жол көшесі, Ынтымақ көшесі, Достық көшесі, Мектеп көшесі, Ардагер көшесі, Жаңа құрылыс көшесі, Мыңтөбе елді мекені, Үштаған учаскесі, Шұғыла көшесі, Қызылжар көшесі, Парасат көшесі, Ұстаздар көшесі, Мұнайшы көшесі, Мерей көшесі, Арай көшесі.

№139 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, Егемен Қазақстан көшесі №7в, «Атырау облысы Дене шынықтыру және спорт басқармасының Исатай балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71231) 2-12-81

Шекаралары: Аққыстау ауылының Егемен Қазақстан көшесі, Гумаров көшесі, Жауқазын көшесі, Мусағалиев көшесі, Сүгірұлы көшесі, Ынтымақ көшесі.

№142 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, Х.Ерғалиев көшесі №15, «Жалпы білім беретін Абай атындағы орта мектеп» мемлекеттік мекемесі ғимаратының спорт залы, телефон 8 (71231) 2-15-67

Шекаралары: Аққыстау ауылының Әжіғалиев көшесі, Каспий көшесі, Есенғалиев көшесі, Сейфуллин көшесі, Жас алаш көшесі, Жәңгір хан көшесі, Шыныбек учаскесі, Обалы учаскесі, Есіркеп учаскесі.

№165 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Алға ауылы, Сарсенбаев көшесі №45 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Морской ауылдық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты, телефон 8/71233/3-31-21

Шекаралары: Алға ауылы, Иманов, Қарақұл, Көкарна елді-мекендері.

№166 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Ниетбай ауылы, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Ғизат Алипов атындағы бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8/71259/2-01-03

Шекаралары: Ниетбай елді-мекені.

№167 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Афанасьев бекеті, Теміржолшылар көшесі №25 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Құрманғазы ауданы Афанасьев бекетіндегі №80 бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8/71233/3-65-12

Шекаралары: Афанасьев бекеті.

№201 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Батырбек елді-мекені, Нарын көшесі, №11 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Батырбек бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8/71233/ 5-68-32

Шекаралары: Батырбек елді-мекені.

№ 202 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Үштаған ауылы, Дәулеткерей көшесі №2 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Үштаған ауылдық клубы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты, телефон 8/71233/ 7-21-44

Шекаралары: Үштаған ауылы.

 

Атырау қалалық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі
№12 ОКРУГТІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Жұмыскер ауылдық округі, «Өркен» шағын ауданы, 22 көше, 90а, №35 мектеп-гимназиясының ғимараты, телефон 8(7122) 235640

Комиссия төрайымы

-

Султангалиева Жанаргүл Қожагалиқызы

Төрайым орынбасары

-

Садауов Қайрат Шынтасұлы

Комиссия хатшысы

-

Ұлыкпанова Айнур Ишахатқызы

Комиссия мүшелері

-

Шағирова Фауза Жақытқызы

 

-

Мырзашева Ағипа

 

-

Қаражігітова Алтын Алпысбайқызы

 

-

Тлеуова Гүлназ Нурымжанқызы

 

 

 

№20 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Еркінқала ауылдық округі, Еркінқала ауылы, Д.Есқалиев көшесі 29, Еркінқала орта мектебінің ғимараты, телефон 8(7122) 233071

Комиссия төрағасы

-

Қисметов Болат Дюсейұлы

Төраға орынбасары

-

Хасанова Сәуле Мұратқызы

Комиссия хатшысы

-

Лұқпанова Айгүл Әубакірқызы

Комиссия мүшелері

-

Ізтелеуова Зоя Сергейқызы

 

-

Бралиева Майрагүл Қуанышқызы

 

-

Амиров Нұрлан

 

-

Айтмуханова Хатима Хасанқызы

 

№26 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Жұмыскер ауылдық округі, Жұмыскер ауылы, «Өркен» шағынауданы, 22 көше, 90 «А» учаске, №35 мектеп гимназия ғимараты, телефон 8(7122) 235641

Комиссия төрайымы

-

Қарышева Айгүл Кожекбайқызы

Төрайым орынбасары

-

Муханбетов Алмат Нұрсұлтанұлы

Комиссия хатшысы

-

Тукеева Зульфия Жалғауқызы

Комиссия мүшелері

-

Мухатова Жадыра Даулетиярқызы

 

-

Құбайтов Ерболат Ерсаинұлы

 

-

Қазимова Ақбөбек Ғатихқызы

 

-

Ахтаев Алмасбек Кубенұлы

 

№27 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Жұмыскер ауылдық округі, Жұмыскер ауылы, У.Баймұханов көшесі 141, И.Тайманов атындағы орта мектебінің ғимараты, телефон 8(7122) 232150

Комиссия төрайымы

-

Измагамбетова Фариза Мубаракқызы

Төрайым орынбасары

-

Қайржанова Гүлжан Кумаргалиқызы

Комиссия хатшысы

-

Қуанова Бакиза Маушеқызы

Комиссия мүшелері

-

Ембергенова Дариғаш

 

-

Қабдешова Гүлбаршын Жалғасқызы

 

-

Қайрлиева Қарылғаш Жанабайқызы

 

-

Қанатов Нурлыбай Қалмырзаұлы

 

Атырау қалалық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі №12 сайлау округінің орналасқан жері және шекаралары

Орналасқан жері: Атырау қаласы, Жұмыскер ауылдық округі, «Өркен» шағынауданы, №22 көше, №90а учаскесі, №35 мектеп гимназиясының ғимараты, телефон 8/7122/23-56-40

№20 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Атырау қаласы, Еркінқала ауылдық округі, Еркінқала ауылы, Д.Есқалиев көшесі 29, Еркінқала орта мектебінің ғимараты, телефон 8/7122/ 233071

Шекаралары: Еркінқала ауылы.

№26 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Жұмыскер ауылдық округі, Жұмыскер ауылы, «Өркен» шағынауданы, 22 көше, 90 «А» учаске, №35 мектеп гимназия ғимараты, телефон 8(7122) 235641

Шекаралары: Жұмыскер ауылдық округінің «Өркен» шағын ауданы.

№27 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Жұмыскер ауылдық округі, Жұмыскер ауылы, У.Баймұханов көшесі 141, И.Тайманов атындағы орта мектебінің ғимараты, телефон 8(7122) 232150

Шекаралары: Еркінқала ауылдық округінің Ракуша ауылы, «Балауса» шағынауданы.

 

Атырау қалалық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі
№18 ОКРУГТІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Ж.Елеуісов көшесі, 69, Ы.Алтынсарин атындағы №11 орта мектебінің ғимараты, телефон 8(7122) 298574

Комиссия төрағасы

-

Жұбаншалиев Руслан Кабысұлы

Төраға орынбасары

-

Аубекирова Дилляра Орынбасарқызы

Комиссия хатшысы

-

Тспаева Сәуле

Комиссия мүшелері

-

Якупова Марал Сағидуллақызы

 

-

Масатова Манар Табылдыұлы

 

-

Шошахова Саягул Берішқызы

 

-

Отарбаева Гүлшат Зейнуллақызы

 

№3 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Атырау қаласы, И.Тайманов даңғылы, 1а, «АрнаулыАвтобаза» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты, тел: 8(7122) 290262

Комиссия төрағасы

-

Ермеков Болатбек Қатпаұлы

Төраға орынбасары

-

Қанатова Мария Куныскерейқызы

Комиссия хатшысы

-

Құспанова Клара Шуғайқызы

Комиссия мүшелері

-

Карабалина Бибигүл Қазиханқызы

 

-

Қариев Дархан Маратұлы

 

-

Аблайсова Салтанат Камидуллақызы

 

-

Есенғазиев Мейрамбек Таласбайұлы

 

№4 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Ж.Елеуісов көшесі 69, Ы. Алтынсарин атындағы №11 орта мектебінің ғимараты тел: 8(7122) 298593

Комиссия төрайымы

-

Имашова Шынаргуль Балгабайқызы

Төрайым орынбасары

-

Егінбаева Назгүл

Комиссия хатшысы

-

Қарақешова Айгүл Альбекқызы

Комиссия мүшелері

-

Муханбетова Гүлфайруз Айдынғалиқызы

 

-

Каллепесов Танатар Мырзағалиқызы

 

-

Сейтекова Ақкүн Жамбылқызы

 

-

Байжанова Диана Аскарқызы

 

№5 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Қ.Ерниязов көшесі, 2, Г.Мүсірепов атындағы №5 орта мектебінің ғимараты тел: 8(7122) 210851

Комиссия төрайымы

-

Капетова Баянсулу Асылбекқызы

Төрайым орынбасары

-

Айтмагамбетова Умитай Кенжегулқызы

Комиссия хатшысы

-

Мадекешева Айгуль Уафқызы

Комиссия мүшелері

-

Құспанова Жанар Махметқызы

 

-

Саназарова Гүлнара Бараққызы

 

-

Искендірова Айгул Тоқтарқызы

 

-

Қаусқалиева Мұғалима Бисенғалиқызы

 

№21 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Сарыөзек шагын ауданы, облыстық туберкулезге қарсы күрес диспансерінің ғимараты, тел 8(7122) 268018

Комиссия төрағасы

-

Әбішев Серік Табылдыұлы

Төраға орынбасары

-

Салыхова Алима Аміржанқызы

Комиссия хатшысы

-

Естурлина Гүлмира Джулдасқызы

Комиссия мүшелері

-

Шұғаепова Светлана Архиметқызы

 

-

Андиров Еркін Насырұлы

 

-

Қартабаев Смагул Қожахметұлы

 

-

Нұрланова Жазира Нұрланқызы

 

Атырау қалалық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі №18 сайлау округінің орналасқан жері және шекаралары

Орналасқан жері: Атырау қаласы, Ж.Елеуісов көшесі, №69, Ы.Алтынсарин атындағы №11 орта мектебінің ғимараты, телефон: 8/7122/29-85-74

№3 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Атырау қаласы, Исатай даңғылы 1а, «АрнаулыАвтобаза» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты, телефоны: 8 /7122/ 290262

Шекаралары: Т.Бигельдинов көшесі және Исатай даңғылы қиылысынан оңтүстікке қарай, Исатай даңғылымен Бейбарыс даңғылына дейін, Бейбарыс даңғылынан батысқа қарай Т.Бигельдинов көшесін қамтып солтүстікке қарай Исатай даңғылына дейін. Сонымен қатар, «Сарыөзек» шағын ауданы және «Атырау мұнай құбырлары басқармасы» бау-бақшалар қоғамы кіреді.

№4 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Атырау қаласы, Ж.Елеуісов көшесі 69, Ы.Алтынсарин атындағы №11 орта мектебінің ғимараты, телефон: 8 /7122/ 298593

Шекаралары: Бейбарыс және Исатай даңғылдарының қиылысынан Исатай даңғылы бойымен оңтүстікке қарай Ю.Гагарин көшесіне дейін, Ю.Гагарин көшесінің тақ санды үйлерін және батысқа қарай Х.Досмұхамедов көшесінің тақ санды үйлерін қамти оңтүстік батысқа қарай, Ерік-Мостовой каналы бойымен солтүстікке қарай Т.Бигельдинов көшесіне дейін, Т.Бигельдинов көшесінен оңтүстікке қарай Бейбарыс даңғылы бойымен шығысқа қарай Исатай даңғылына дейін.

№5 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Атырау қаласы, Қ.Ерниязов көшесі 2, Ғ.Мүсірепов атындағы №5 орта мектебінің ғимараты, телефон: 8 /7122/ 210851

Шекаралары: Ю.Гагарин көшесімен Исатай даңғылының қиылысынан оңтүстікке қарай Қ.Сәтпаев көшесіне дейін, Қ.Сәтпаев көшесімен батысқа қарай Ерік-Мостовой каналына дейін, Ерік-Мостовой каналымен солтүстікке қарай Құрманғазы, Х.Досмұхамедов көшелерін қамти солтүстік шығысқа қарай, Ю.Гагарин көшесінің жұп санды үйлерін қамтып Исатай даңғылына дейін.

№21 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Атырау қаласы, «Сарыөзек» шағынауданы, облыстық туберкулезге қарсы күрес диспансерінің ғимараты, телефон: 8/7122/ 268018

Шекаралары: Облыстық туберкулезге қарсы күрес диспансері.

 

Атырау қаласы, Исатай және Құрманғазы аудандарының әкімдері,
Атырау облысының тиісті сайлау комиссиялары.



 


Мақаланың шыққан күні:: 06.09.2017 01:46
Парақтағы соңғы өзгерістер:: 06.09.2017 01:46