Мобильді нұсқа Нашар көретіндерге арналған нұсқа
25.05.2018

Қызметтер

Атырау облысы мәслихаттарының депутаттарын сайлау бойынша аумақтық, округтік және учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары, олардың орналасқан жерлері мен сайлау округтерінің шекаралары туралы ХАБАР

2018 жылғы 25 наурыз – шығып қалған мәслихат депутаттарының орнына сайлау

 

Атырау облысы мәслихаттарының депутаттарын сайлау бойынша аумақтық, округтік
және учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары, олардың орналасқан жерлері
мен сайлау округтерінің шекаралары туралы

ХАБАР

 

«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 13-бабының 4-тармағына, 15-бабының 3-тармағына, 22-бабының 2-тармағына сәйкес және Атырау облыстық аумақтық сайлау комиссиясының 2018 жылғы 22 қаңтардағы № 1 «2018 жылғы 25 наурызға мәслихаттардың шығып қалған депутаттарының орнына сайлау тағайындау туралы» шешіміне сәйкес Атырау облысының аумақтық, округтік және учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары, олардың орналасқан орындары және мәслихаттар депутаттарын сайлау жөніндегі сайлау округтерінің шекараларын хабарлаймыз.

 

АТЫРАУ ОБЛЫСТЫҚ АУМАҚТЫҚ САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

 

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Айтеке-би көшесі, 186б, Н.Тілендиев атындағы кіші өнер академиясының ғимараты, тел:8 (7122) 271323, факс 271345

Комиссия төрағасы                           - Ибрашев Асау Ниязұлы

Төраға орынбасары                           - Аман-Турлина Тамара Өтегенқызы

Комиссия хатшысы                            - Кузеняткина Вера Павловна

Комиссия мүшелері                           - Идрисов Саламат Нұрмұханұлы

                                                            - Қыстаубаева Әсия Баянқызы

                                                            - Таскарина Долорес Сүндетқызы

                                                            - Нәукиев Өтеген Аманшаұлы

 

АТЫРАУ ҚАЛАЛЫҚ АУМАҚТЫҚ САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

 

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Айтеке би көшесі, 77а, «Қала әкімі аппаратының шаруашылық басқармасы» КММ ғимараты, тел: 8 (7122) 308466.

Комиссия төрағасы                            - Абдолов Алмабек Дюсенбайұлы

Төраға орынбасары                           - Гилымов Нұрсұлтан Алпамысұлы

Комиссия хатшысы                            - Арыстанова Ақмарал Амантайқызы

Комиссия мүшелері                            - Давлетов Артур Джексенбайұлы

                                                             - Кощанов Азамат Алешұлы

                                                             - Шалабаева Айжан Ғарипуллақызы

                                                             - Умиргалиева Гулфайруз Мейрамқызы

 

 

ЖЫЛЫОЙ АУДАНДЫҚ АУМАҚТЫҚ САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

 

Орналасқан орны: Құлсары қаласы, Махамбет даңғылы, 37 «Кең Жылыой» мәдениет үйінің ғимараты, тел: 8 (71237) 5-04-17.

Комиссия төрайымы                          - Қалмұханова Зауре Тұқпатоллақызы

Төрайым орынбасары                        - Шығанбаева Жұма Бисенқызы

Комиссия хатшысы                            - Станова Гүлжан Керейқызы

Комиссия мүшелері                            - Бөлекбай Аяпберген

                                                            - Мендіқұлова Қайырлы

                                                            - Сүйембаев Нұрбай Нұрханұлы

                                                            - Қуатбаев Нұртас Әминұлы

 

 

ИНДЕР АУДАНДЫҚ АУМАҚТЫҚ САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

 

Орналасқан орны: Индербор кенті, Махамбет көшесі №14 үй, «Индер көп бейінді ауыл шаруашылық колледжі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты, тел: 8/71234/ 2-12-08

Комиссия төрағасы                           - Құнас Бағытжан Ниетқалиұлы

Төраға орынбасары                          - Ермуханов Асланбек Жаксыгалиевич

Комиссия хатшысы                           - Кабиева Гулшара Макажановна

Комиссия мүшелері                          - Мурзин Артур Табылдиевич

                                                           - Тулешева Эльмира Уразбаевна

                                                           - Бижанов Қуаныш

                                                           - Гайсина Абида Кисамеденовна

 

 

МАХАМБЕТ АУДАНДЫҚ АУМАҚТЫҚ САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

 

Орналасқан орны: Махамбет ауылы, Абай көшесі №13 үй, Әкімшілік ғимараты, тел: 8(71236) 7-90-12, факс: 8(71236) 2-16-92.

Комиссия төрағасы                          - Пазулов Жексенбай Дүйсенбайұлы

Төраға орынбасары                          - Нұрқиева Гүлнәр Қайыржанқызы

Комиссия хатшысы                           - Төлегенов Ұзақбай

Комиссия мүшелері                           - Мамаева Луиза Ероллақызы

                                                          - Аруев Нұрғали Латифұлы

                                                          - Есенғалиева Қалимжан Адайқызы

                                                          - Молдабаева Зоя Оңайғалиқызы

 

 

Атырау облыстық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі №12 округтік сайлау комиссиясының құрамы

 

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Геолог ауылдық округі, Бірлік ауылы, Бекет ата көшесі, №33а, Б.Нысанбаев атындағы орта мектебінің ғимараты, тел: 8/7122/ 394235

Комиссия төрағасы                          - Абитов Калыбек

Төрағаның орынбасары                    - Кохаева Лаззат Каналбаевна

Комиссия хатшысы                           - Булекбаева Гулшара Молдабаевна

Комиссия мүшелері                           - Мужинова Куралай Гилажовна

                                                            - Әмірханова Ардақгүл Қайратқызы

                                                            - Сабырғали Шолпан Төлеуқызы

                                                            - Жунисова Лаззат Есенамановна

 

49 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

 

Орналасқан орны: Атырау қаласы, М.Баймұқанов көшесі 45, С.Мұқашев атындағы политехникалық колледжі ғимараты, тел: 8/7122/ 366299.

Комиссия төрайымы                          - Раисова Фарида Ермекқызы

Төрайым орынбасары                        - Төлебаев Махсот Сарсембайұлы

Комиссия хатшысы                            - Дүйсенов Қанатқали Нәрікұлы

Комиссия мүшелері                            - Абежанов Исатай Қадырбекұлы

                                                             - Абитов Серік Кенжесұлы

                                                             - Кабдешова Гаухар Асхатқызы

                                                             - Тансыкбаев Алтынбек

 

 

50 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

 

Орналасқан орны: Атырау қаласы, М.Баймұқанов көшесі 39б, №22 орта мектебінің ғимараты, тел: 8 /7122/ 366761

Комиссия төрайымы                         - Хабибулина Сара Фатихқызы

Төрайым орынбасары                       - Убиев Серик Утепович

Комиссия хатшысы                           - Нигметова Лязат Болатовна

Комиссия мүшелері                          - Мұхамбетов Меркарим Хисметұлы

                                                           - Бирмагамбетова Халифа Абиевна

                                                           - Ізбасаров Асқар Амандықұлы

                                                           - Мұханғалиева Марал Дарибаевна

 

 

53 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

 

Орналасқан орны: Атырау қаласы, «Вокзал маңы» ІІІ шағынауданы, И.Тайманов атындағы №27 орта мектебінің ғимараты, тел. 8 /7122/361955

Комиссия төрайымы                          - Косымбаева Ару Сундетовна

Төрайым орынбасары                        - Жаниева Саулеш Багитовна

Комиссия хатшысы                            - Темирова Светлана Талапкалиевна

Комиссия мүшелері                           - Косжанова Эльмира Кайрболатовна

                                                             - Измуханова Улпан Нигметоллаевна

                                                             - Султангалиева Гульбаршын Нахановна

                                                             - Сисеналиева Жанна Зайдоллаевна

 

 

54 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

 

Орналасқан орны: Атырау қаласы, «СМП-163» шағынауданы, №23 орта мектебінің ғимараты, тел: 8 /7122/ 368320.

Комиссия төрағасы                          - Азилов Каиыргали Суиндикович

Төрағаның орынбасары                    - Ерубаева Куляра Сарсеновна

Комиссия хатшысы                           - Нугманова Айман Хасановна

Комиссия мүшелері                           - Олжагалиева Альфия Нурлыбековна

                                                             - Ешекенова Арайлым Нуржановна

               - Молдагалиев Ринат Куттыбаевич

               - Утегалиев Альжан Калиевич

 

 

66 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

 

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Геолог ауылдық округі, Бірлік ауылы, Бекет ата көшесі 33а, Б.Нысанбаев атындағы орта мектептің ғимараты, телефоны: 8 /7122/ 394235

Комиссия төрайымы                         - Муканова Гульмира Сагингалиевна

Төрайым орынбасары                       - Токышева Динара Сембаевна

Комиссия хатшысы                           - Ахметова Ақмарал Қожбекқызы

Комиссия мүшелері                           - Купешов Гинят Ахметович

                                                           - Кауыскалиев Нурлан Мусагалиевич

                                                           - Салихов Жанболат Кубаевич

                                                           - Аманшин Нұрбатолла Гарифоллаевич

 

 

№67 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

 

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Геолог ауылдық округі, Геолог ауылы, А.Аққұлов көшесі 11а, Қ.Сәтпаев атындағы орта мектептің ғимараты, тел: 8 /7122/ 390621.

Комиссия төрағасы                          - Сатбергенов Жанибек Батырбекович

Төрағаның орынбасары                   - Муканова Раушан Махамбетовна

Комиссия хатшысы                          - Нұрманова Құралай Шәкенқызы

Комиссия мүшелері                          - Жұмашев Қалелқали Сарсенғалиұлы

                                                          - Касымова Толкын Амандыковна

                                                          - Шакимова Альфия Илановна

                                                          - Хисамеденова Айсұлу Сайлаубайқызы

 

 

№74 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

 

Орналасқан орны: Атырау қаласы, М.Баймұқанов көшесі, 39, «Апаттар медицинасының темір жол госпитальдары» акционерлік қоғамы Атырау филиалының ғимараты, телефоны: 8 /7122/ 361753

Комиссия төрайымы                         - Рахманкулова Муслимат Рамильевна

Төрайым орынбасары                      - Нсанғалиева АйжанБақтыгерейқызы

Комиссия хатшысы                          - Қанатов Нұрлан Дүйсембайұлы

Комиссия мүшелері                         - Бисенгалиев Аскат Набиевич

                                                          - Таукебаев Нурлан Кабиевич

                                                          - Мырзагулова Маржан Жардемовна

                                                          - Нигметов Алмат

 

 

Атырау облыстық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі
16 округтiк сайлау комиссиясының құрамы

 

Орналасқан орны: Құлсары қаласы, Ұ.Абдрахманов көшесі, 35, «Мұнайшылар» клубының ғимараты, тел: 8/71237/ 4-84-28.

Комиссия төрайымы                       - Қосбаева Мәрзия Қабидуллақызы

Төрайым орынбасары                     - Ізімов Болат Маратұлы

Комиссия хатшысы                         - Бердибекова Нұрсұлу Самсақызы

Комиссия мүшелері                         - Жұмажанова Кулшәт Қабденқызы

                                                         - Еркингалиева Айда Қазбекқызы

                                                         - Бөлтекова Ұлмекен Рүстемқызы

                                                         - Қыдырова Жанаргүл Жарылғапқызы

 

 

№93 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

 

Орналасқан орны: Құлсары қаласы, Барлаушы ықшам ауданы, 1, №1 жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты, тел: 8/71237/ 4-79-64.

Комиссия төрағаcы                       - Мыңбаев Қанат Қалдығұлұлы

Төраға орынбасары                       - Станова Күляш Керейқызы

Комиссия хатшысы                        - Оспанова Айнаш Шаланбайқызы

Комиссия мүшелері                        - Әбижанова Гүлзира Бітімбайқызы

                                                         - Сәрсенғалиева Жанат Рысжанқызы

                                                         - Изтлеуова Фаруза Сұлтанғалиқызы

                                                         - Өмірбаев Нұрсұлтан Кобландыұлы

 

 

№94 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

 

Орналасқан орны: Құлсары қаласы, Ұ.Абдрахманов көшесі, 35, «Мұнайшылар» клубының ғимараты, тел: 8/71237/ 4-84-28

Комиссия төрайымы                      - Кушалиева Бақтыгүл Қамидоллақызы

Төрайым орынбасары                    - Әбілханов Әлімжан Шоматұлы

Комиссия хатшысы                        - Абдоллина Баян Камидоллақызы

Комиссия мүшелері                        - Какимова Айгүл Ғаділқызы

                                                         - Бурабаева Нұрзиба Кадиқызы

                                                         - Амантұрлы Ақмарал Бітімбайқызы

                                                         - Тлекбаев Еркін Викторұлы

 

 

№95 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

 

Орналасқан орны: Құлсары қаласы, Қашаған көшесі, 142, №7 Е.Халықов атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты, тел: 8/71237/ 4-54-93

Комиссия төрағаcы                         - Қамидолла Серік Қамидоллаұлы

Төраға орынбасары                        - Баймұратов Сансызбай Кеңесұлы

Комиссия хатшысы                         - Таңатарова Гүлжансара Қалиқызы

Комиссия мүшелері                         - Бекенов Абзал Аманжанұлы

                                                          - Битималиева Әлия Қобдабайқызы

                                                          - Қалиев Әлібек Қамидоллаұлы

                                                          - Кұрманғалиева Сандуғаш Алденбайқызы

 

 

№96 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

 

Орналасқан орны: Құлсары қаласы, Мир көшесі, 67, №5 Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты, тел: 8/71237/ 5-07-48.

Комиссия төрайымы                         - Төлепова Жұмабике Көшқалиқызы

Төрайым орынбасары                       - Тлекова Гүлшат Аймуханқызы

Комиссия хатшысы                           - Дүйсенғали Айсауле Бисенбіқызы

Комиссия мүшелері                           - Темирғалиева Жұмажан Ескалиқызы

                                                            - Искакова Әлия Сергейқызы

                                                            - Калилиева Мейрамгүл Кенжебекқызы

                                                            - Өскембаева Фарида Кенжеғалиқызы

 

 

№97 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

 

Орналасқан орны: Құлсары қаласы, Махамбет даңғылы, 102, №9 жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты, тел: 8/71237/50292

Комиссия төрайымы                          - Ағниязова Шынар Ағниязқызы

Төрайым орынбасары                        - Тасимбаева Бибигүл Аманкосқызы

Комиссия хатшысы                            - Жекеева Гүлмира Хамитқызы

Комиссия мүшелері                            - Станова Сара Керейқызы

                                                             - Ашыкбаева Айжан Камзақызы

                                                             - Орынбасар Эльмира

                                                             - Жолдыбаева Шынар Батырқызы

 

 

  Атырау облыстық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі
№22 округтiк сайлау комиссиясының құрамы

 

Орналасқан орны: Индер ауданы, Индербор кенті, Н.Меңдіғалиев көшесі, №47 үй, Аудандық орталық кітапхана ғимараты.тел: 8 (71234) 2-11-05.

Комиссия төрағасы                             - Дауталиев Жамбыл Меңдіғалиұлы

Төраға орынбасары                            - Амантурлин Жәнібек Ислямғалиұлы

Комиссия хатшысы                             - Садықова Гүлнара Орынғалиқызы

Комиссия мүшелері                             - Алдабергенова Гүльфия Өтеуқызы

                                                              - Өтеуов Еспол Уапұлы

                                                              - Нсанов Серік Қартмамбетұлы

                                                              - Мендигереева Ұлдай Гилимқызы

 

 

№110 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

 

Орналасқан орны: Индербор кенті, Тұхфатов көшесі №30-а үй, «Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8/71234/ 2-29-88.

Комиссия төрағасы                              - Мендигереева Айман Қалымқызы

Төраға орынбасары                              - Кадыров Ербол Айткалиевич

Комиссия хатшысы                               - Сариева Шынар Абатқызы

Комиссия мүшелері                               - Мукиева Гүлдана Меңдігерейқызы

                                                               - Умирбеков Ерлан Кенжеғалиұлы

                                                               - Кусниденова Ардак Өтепқызы

                                                               - Зинешова Эльмира

 

 

№111 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

 

Орналасқан орны: Индербор кенті, Бейбітшілік көшесі №1-үй, «Индер-Мәдениет» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, тел: 8/71234/ 2-10-15.

Комиссия төрағасы                             - Жанғали Светлана Жәрдемқызы

Төраға орынбасары                             - Куанышева Эльмира Ізбасарқызы

Комиссия хатшысы                              - Жангалиева Айнагул Базарғалиқызы

Комиссия мүшелері                              - Фазылова Мейрамгуль Сержанқызы

                                                               - Исалиева Айнур Ғизатоллақызы

                                                               - Кушеков Сұңқар Ерсайынұлы

                                                               - Алиев Медет Сарсенбайұлы

 

 

№112 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

 

Орналасқан орны: Индербор кенті, Қонаев көшесі №17-а үй «М.Әуезов атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8/71234/ 2-11-82.

Комиссия төрағасы                             - Имангазиев Бауыржан Есқабылұлы

Төраға орынбасары                             - Кикбаева Майсара Қабдоллақызы

Комиссия хатшысы                              - Утепкалиева Гулсара Зинелғабиденқызы

Комиссия мүшелері                              - Тлегенова Камшат Какимқызы

                                                                - Ермекбаева Жумагул Ералықызы

                                                                - Бижанов Абзал Жұмабайұлы

                                                                - Шакимова Гульжан Жеңісқызы

 

 

№113 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

 

Орналасқан орны: Индербор кенті, Махамбет көшесі №14 үй, «Индер көп бейінді ауыл шаруашылық колледжі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты, тел: 8/71234/ 2-07-69.

Комиссия төрағасы                              - Оразгалиев Сатыбалды Әмірұлы

Төраға орынбасары                             - Осипян Елена Богдановна

Комиссия хатшысы                              - Махметов Талгат Қасымұлы

Комиссия мүшелері                              - Утегенова Нургуль Кәрімқызы

                                                                - Бопасова Гаухар Боранқызы

                                                                - Таудаев Кайрғали Салахұлы

                                                                - Шашбекова Лейла Марсқызы

 

 

№114 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

 

Орналасқан орны: Индербор кенті, Оңдасынов тұйық көшесі №2 үй, «Көктем қазақ орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8(71234) 3-01-57

Комиссия төрағасы                              - Ниязов Бақытжан Серікұлы

Төраға орынбасары                              - Батыров Ренат Ахметұлы

Комиссия хатшысы                               - Кусайнова Гульзада Мажитқызы

Комиссия мүшелері                               - Ержанов Мереке Олжабайұлы

                                                                 - Ескалиева Актолкын Бағытжанқызы

                                                                 - Серикбаева Маржан Кұмарқызы

                                                                 - Абилова Жанна Төлеуқызы



№116 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

 

Орналасқан орны: Жарсуат ауылы, Ділмұқашев көшесі №27/2 үй, «Жарсуат-Мәдениет» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, тел: 8(71234) 23-5-96.

Комиссия төрағасы                             - Байтилеуов Бекболат Сайынұлы

Төраға орынбасары                            - Бекет Қуат Сабырбайұлы

Комиссия хатшысы                             - Есенова Гульзинеп Дүйсенқызы

Комиссия мүшелері                             - Осихина Аймекен Махсотовна

                                                              - Сатимов Нагим Нартаевич 

                                                              - Тналиева Назгуль Кадылбековна

                                                              - Хамзин Ерлан Куанышевич

 

 

№117 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

 

Орналасқан орны: Құрылыс ауылы, Мектеп көшесі №3 үй, «Құрылыс-Мәдениет» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, тел: 8(71234) 29-6-07

Комиссия төрағасы                           - Қадрмбетов Нурбек Жылкыбайұлы

Төраға орынбасары                          - Жапаров Аманкос Жапарұлы

Комиссия хатшысы                           - Ахмедьярова Насип Хамитқызы

Комиссия мүшелері                           - Мусина Нургуль Кайыржанқызы

                                                             - Мухамеджанова Гүлмария Мақсотқызы

                                                             - Бакриева Актоты Кұрымқызы

                                                             - Садиров Тоқтар Оразбайұлы

 

 

№233 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

 

Орналасқан орны: Махамбет ауылы, Ақжайық ауылы, Ақжайық көшесі №33А, «Бақжайық» мәдениет үйі КМҚК» ғимараты, тел: 8 (71236) 2-52-86

Комиссия төрағасы                         - Аманиязов Қонысбай Ізғалиұлы

Төраға орынбасары                         - Қайырова Сара Нұрғалиқызы

Комиссия хатшысы                          - Тасмағамбет Серік Құмарұлы

Комиссия мүшелері                          - Иманиязова Алия Нуржановна

                                                           - Нұралиева Райса Сабырғалиқызы

                                                           - Жандалиева Шаттык Карабалиевна

                                                           - Уразгалиева Саруар Бауржановна

 

 

Атырау қалалық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі №1 округтік сайлау комиссиясының құрамы

 

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Геолог ауылдық округі, Геолог ауылы, «Мирас» шағынауданы, З.Көшалиев көшесі 23, №36 мектеп гимназиясының ғимараты, тел: 8/7122/518860.

Комиссия төрағасы                         - Ерекенов Төлеубай

Төрағаның орынбасары                   - Мусина Гульжан Апанасовна

Комиссия хатшысы                          - Ергалиева Галина Ислямовна

Комиссия мүшелері                         - Шегебаева Нәсіп Иманқожақызы

                                                          - Жумашева Орынтай Тулемисовна

                                                          - Сапыгалиева Сауле Тлековна

                                                          - Сабуров Орак Едигеевич

 

 

№55 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

 

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Ақсай ауылдық округі, Ақсай ауылы, Атырау көшесі 23, Б.Момышұлы атындағы №25 орта мектебінің ғимараты, тел: 8/7122/ 398260.

Комиссия төрайымы                       - Жұпқалиева Шынар Құттығалиқызы

Төрайым орынбасары                     - Курманиязов Асылбек Жалгасович

Комиссия хатшысы                         - Ержанова Гулзира Бисенгалиевна

Комиссия мүшелері                         - Есеналиева Айнұр Жұмабайқызы

                 - Бисенова Райхан Мизамовна

                                                          - Нұрғалиева Роза Саулебайқызы

                                                          - Утеуов Бауыржан Курманбаевич

 

 

№56 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

 

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Ақсай ауылдық округі, Ақжар ауылы, С.Датов көшесі 1, С.Датов атындағы №26 орта мектебінің ғимараты, тел: 8 /7122/ 397342.

Комиссия төрайымы                      - Өтелбаева Данагүл Мырзалықызы

Төрайым орынбасары                    - Бекежанова Кумисай Кадирхановна

Комиссия хатшысы                        - Кабдулова Тлектес Шамаратовна

Комиссия мүшелері                       - Калдыбаева Жайнагуль Батыржановна

                                                        - Сарбалин Руслан Курмангалиевич

                                                        - Мусина Гулмира Нугмановна

                                                        - Мурзагалиева Айнур Муратбековна

 

 

№65 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

 

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Қайыршақты ауылдық округі, Бесікті ауылы, Қ.Нұржанов көшесі 2, Бесікті орта мектебінің ғимараты, тел: 8 /7122/ 399546.

Комиссия төрағасы                        - Дюсенғалиев Болат Бисембайұлы

Төрағаның орынбасары                 - Шаданова Гүлсара Жакыпбаевна

Комиссия хатшысы                        - Мақпузова Гүлшара Сапарғалиқызы

Комиссия мүшелері                       - Досқалиев Рашит Қойшиғалиұлы

                                                        - Караев Темирхан Туреханович

                                                        - Бисекенов Бүркіт Нұртазаұлы

                                                        - Жаналисова Тілектес Жолдасқызы

 

 

№66 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

 

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Геолог ауылдық округі, Бірлік ауылы, Бекет ата көшесі 33а, Б.Нысанбаев атындағы орта мектептің ғимараты, тел: 8 /7122/ 394235.

Комиссия төрайымы                      - Муканова Гульмира Сагингалиевна

Төрайым орынбасары                    - Токышева Динара Сембаевна

Комиссия хатшысы                        - Ахметова Ақмарал Қожбекқызы

Комиссия мүшелері                        - Купешов Гинят Ахметович

                                                         - Кауыскалиев Нурлан Мусагалиевич

                                                         - Салихов Жанболат Кубаевич

                                                         - Аманшин Нұрбатолла Гарифоллаевич

 

 

№77 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

 

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Қайыршақты ауылдық округі, Талғайран ауылы, К.Есмұханов көшесі 40, Талғайран негізгі мектебінің ғимараты, тел: 8 /7122/ 399143.

Комиссия төрағасы                        - Сарсенгалиев Алипкали Умбетович

Төрағаның орынбасары                 - Хамзаев Актай Биримович

Комиссия хатшысы                        - Торалиева Клара Салимгереевна

Комиссия мүшелері                       - Елеусинова Бибигуль Қанатбайқызы

                                                       - Малекенова Бибигул Калиевна

                                                       - Кабдрахимова Жанаргул Кубисултановна

                                                        - Опиева Саулет Жасулановна

 

 

№86 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

 

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Геолог ауылдық округі, Геолог ауылы, «Мирас» шағын ауданы, З.Көшалиев көшесі 23, №36 мектеп гимназиясының ғимараты, тел: 8 /7122/ 518861

Комиссия төрайымы                     - Жолдасова Зауре Базыловна

Төрайым орынбасары                   - Суйеугалиев Тынышбай

Комиссия хатшысы                       - Имашева Асыл Абилхайрқызы

Комиссия мүшелері                       - Жумагалиев Бекнур Бактыгалиевич

                                                      - Тлепова Аягоз Юшаковна

                                                      - Турашева Бибигуль Азаматовна

                                                      - Ахметова Макпура Ануарбековна

 

 

Атырау қалалық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі №13 округтік сайлау комиссиясының құрамы

 

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Жұмыскер ауылдық округі, Жұмыскер ауылы, Ө.Баймұханов көшесі 141, И.Тайманов атындағы орта мектебінің ғимараты, тел: 8/7122/ 232135.

Комиссия төрайымы                  - Сәрсемәлиева Зоя

Төрайым орынбасары                - Шығанақова Айсұлу Имангалиевна

Комиссия хатшысы                    - Актаева Куралай

Комиссия мүшелері                   - Досмағанбетова Мерует

                                                    - Сугиралиева Акбаян Жанузаковна

                                                    - Садыкова Лаура Маратовна

                                                    - Кабекесова Жаннат Жумабайқызы

 

 

№18 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

 

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Жұмыскер ауылдық округі, Жұмыскер ауылы, Ө.Баймұханов көшесі 141, И.Тайманов атындағы орта мектебінің ғимараты, тел: 8 /7122/ 232135

Комиссия төрайымы                  – Хасан Гүлшат

Төрайым орынбасары                - Айтжанова Галия Ерсаиновна

Комиссия хатшысы                    - Дингалиева Бибигуль Аманкельдиевна

Комиссия мүшелері                    - Кабиева Эльмира Гизатоллаевна

                                                    - Исмагилаева Акмарал Болашаковна

                                                    - Биманова Марзия Какимовна

                                                    - Карабалина Майра Сапаровна

 

 

№19 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

 

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Жұмыскер ауылдық округі, Рембаза ауылы, С.Бекмағамбетов көшесі 2, Ғ. Мұратбаев атындағы орта мектебінің ғимараты, тел: 8 /7122/ 231221.

Комиссия төрайымы                  - Гапуова Бибигуль Бахтыгалиевна

Төрайым орынбасары               - Демежанов Бекжан Сабырович

Комиссия хатшысы                   - Бермагамбетова Жемис Амангельдиевна

Комиссия мүшелері                   - Хамидуллина Маржан Биляновна

                                                   - Суюнгараева Ания Муратбаевна

                                                   - Курмашева Нургуль Тулегеновна

                                                   - Канатбаевна Алмагул Зарифовна

 

 

№83 учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

 

Орналасқан орны: Атырау қаласы, «Сарықамыс» шағынауданы, Бөкен би көшесі 8, №33 орта мектебінің ғимараты, телефоны: 8 /7122/ 265207

Комиссия төрайымы               - Бапаева Жеміс Сабырғалиқызы

Төрағаның орынбасары          - Туманшиева Каракоз Тайжановна

Комиссия хатшысы                 - Уктибаева Кумис Райсовна

Комиссия мүшелері                - Кейкешова Жанаргуль Касымкужиевна

                                                 - Достанова Лиза Сдиковна

                                                 - Кабдолов Талгат Багитович

                                                 - Унайбаева Гульдана Касеновна 

 

 

Атырау облыстық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі №12 сайлау округінің орналасқан жері және шекаралары

 

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Геолог ауылдық округі, Бірлік ауылы, Бекет ата көшесі, №33а, Б.Нысанбаев атындағы орта мектебінің ғимараты, телефоны: 8/7122/39-42-35

Шекаралары: М.Баймұханов көшесі – №№1, 2, 3, 33, 33а, 35, 37, 41, 41а, 43, 45а, 47, 47а, 51, 53, 48, 52, 54, 56, 58 үйлер, Ғ.Берғалиев көшесі –№№14, 33а, 35, 37, 39а, 51, 53, 71,73,75 үйлер, Верхний өткелі - №№1, 2, 3, 5, 7, 9, 11 үйлер, Н.Қобданов көшесі - №№1а, 3а, 3б, 2а, 4а, 6а, 6б үйлер, Т.Амандосов көшесі – №№1, 3, 5 үйлер, Н.Неверев көшесі, «Мұнайшы», «Береке» шағынаудандары, Садовая көшесі, «Ардагер» бау-бақша қоғамы, Досханов көшесі. «СМП-163» шағынауданы, «Вокзал маңы» V шағынауданы – №№7, 8, 9, 10, 11, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31 үйлер және Геолог ауылдық округінің Бірлік, Новокирпичный ауылдары, №496 разъезд, Теңдік, Қарабатан теміржол бекеттері. Геолог ауылының - №№2, 3, 4,8, 11,12, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 49, 50, 51, 52, 55 а, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 65, 66 үйлері, А.Құнанбаев көшес і- №№1, 2, 3, 4 үйлер, Жамбыл көшесі, А.Аққұлов көшесі - №№ 5, 6, 10, 37, 42, 43, 46, 47, 48, 53, 54, 55, 60, 64 үйлері кіреді.

 

№49 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, М.Баймұқанов көшесі 45, С.Мұқашев атындағы политехникалық колледжінің ғимараты, телефоны: 8 /7122/ 398260

Шекаралары: М.Баймұханов көшесі – 33, 33а, 35, 37, 41, 41а, 43, 45а, 47, 47а, 51, 53, 48, 52, 54, 56, 58; Ғ.Берғалиев көшесі –14, 33а, 35, 37, 39а, 51, 53, 71,73,75; Верхний өткелі – 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11; Н.Қобданов көшесі – 1а, 3а, 3б, 2а, 4а, 6а, 6б; Т.Амандосов көшесі – 1, 3, 5; Н.Неверев көшесі, «Береке» шағынауданы; Садовая көшесі; «Ардагер» бау-бақша қоғамы; Досханов көшесі.

 

№50 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, М.Баймұқанов көшесі 39б, №22 орта мектебінің ғимараты, телефоны: 8 /7122/366761

Шекаралары: «Вокзал маңы» V шағынауданы – 7, 8, 9, 10, 11, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31; М.Баймұханов көшесі - 1, 2, 3.

 

№53 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Орналасқан жері: Атырау қаласы, «Вокзал маңы» ІІІ шағынауданы, И.Тайманов атындағы №27 орта мектебінің ғимараты, телефоны: 8 /7122/361955

Шекаралары: «Вокзал» маңы III шағынауданы - 12, 15, 16, 17, 19, 20, 14, 22, 23; «Вокзал маңы» IIIа шағынауданы - 15а, 16а, 17а, 19а, 20а, 21а, ,22а; Ш.Еркінов көшесі – 77/1, 77/2, 79; Зайсанский өткелі - 21, 23, 25, 35.

 

№54 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, «СМП-163» шағынауданы, №23 орта мектебінің ғимараты, телефоны: 8 /7122/ 368320

Шекаралары: «СМП-163» шағынауданы.

 

№66 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Геолог ауылдық округі, Бірлік ауылы, Бекет ата көшесі 33а, Б.Нысанбаев атындағы орта мектептің ғимараты, телефоны: 8 /7122/ 394235

Шекаралары: Геолог ауылдық округі, Бірлік ауылы, Новокирпичный ауылы, Разъезд №496, Теңдік темір жол бекеті, Қарабатан темір жол бекеті.

 

№67 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Геолог ауылдық округі, Геолог ауылы, А.Аққұлов көшесі 11а, Қ.Сәтпаев атындағы орта мектептің ғимараты, телефоны: 8 /7122/ 390621

Шекаралары: Геолог ауылы - 2, 3, 4,8, 11,12, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 49, 50, 51, 52, 55 а, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 65, 66 үйлер, А.Құнанбаев көшесі 1, 2, 3, 4. Жамбыл көшесі, А.Аққұлов көшесі 5, 6, 10, 37, 42, 43, 46, 47, 48, 53, 54, 55, 60, 64. «Мұнайшы» шағынауданы.

 

№74 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, М.Баймұқанов көшесі, 39, «Апаттар медицинасының темір жол госпитальдары» акционерлік қоғамы Атырау филиалының ғимараты, телефоны: 8 /7122/ 361753

Шекаралары: Темір жол ауруханасы.

 

 

Атырау облыстық мәслихатының депутатын
сайлау жөніндегі №16 сайлау округінің орналасқан орны және шекаралары

 

Орналасқан орны: Құлсары қаласы, Ұ.Абдрахманов көшесі, 35, «Мұнайшылар» клубының ғимараты, тел: 8/71237/ 4-84-28.

Шекаралары: «Самал» ықшам ауданының Ш.Оразалиев көшесінің №179а, 179б, 185а, 185б, 186, 187а, 187б, 188а, 188б, 189а, 189б, 190а, 190б, 191а, 191б, 191, 192, 193/2, 193/1, 194, 195, 196, 197; Қ.Кенжеғалиев көшесінің №146, 146а, 147, 148, 149; №75 көшесінің №192б, 193а, 193б, 194а, 194б, 195а, 196а, 196б, 197, 198, 199, 200, 201а, 201б, 202а, 202б, 204а, 204б; №76, №77,№78, Д.Алдахов, Ғ.Сарқытов көшелеріндегі үйлер;

«Мерей» ықшам ауданының Б.Атағожиев, А.Мұханбаев, Қ.Көзеев,Т.Мамбетов, Т.Дешенов, №87, №88, №89, №90; №91, №92, көшелеріндегі үйлер;

«Барлаушы» ықшам ауданының Ы.Мұхамбетов, Т.Даулетов, №93,№95 көшелеріндегі үйлері;

«Шұғыла» ықшам ауданының №130, №131, №132, №134, №135, №136, №137, №138, №139, №140, №141, №142, №144, №143, №146, №147, №149, №150, №151, №152, Д.Әжіғалиев, М.Молдағалиев, Ж.Нәдіров көшелеріндегі үйлер;

«Мұнайшылар» ықшам ауданының Т.Құлтумиев, Қ.Есалиева, М.Сатыбалдиев, Қ.Байшаханов, Ә. Карабалин, А.Кемелов, Д.Жазықбаев, М.Далбаев, М.Боранбаева көшелеріндегі үйлер;

«Мереке» ықшам ауданы, Б.Қызылбасов, С.Шарипов,Б.Нысанбаев, З.Есенов, А.Сұлтанов, Х.Ғабдуллин, Т.Бекбаулиев, Қ.Күржіманұлы, К.Төлесінов, №99, №101, №102, №103, №104, №120, №121, №122, №123, №124, №125, №127, №128, №127 көшелері; Махамбет даңғылындағы үйлер;

«Мирас» ықшам ауданының Ө.Алдахов, Б.Майлин, Ә.Молдағұлова, М.Мәметова, М.Жұмабаев, Д.Нұрпейсова, Ә.Жангелдин, №106, №111, №114, №113 көшелері; №105 көшесінің №166б; №108 көшесінің №6, 26, 29в, 30в, 80а, 84, 114, 120; №109 көшесінің №105, 105а, 106, 107, 108, 109, 110 112, 118 үйлері;

«Достық» ықшам ауданының №96, №97, №98, №106, №110, №116, Д.Тәттібаев көшелері; №107 көшесінің №116, 116г, 116б, 23, 25, 26а, 40; №109 көшесінің №8; №112 көшесінің №34, 34а, 35а, 35б, 36а, 36б, 37а, 37б, 38а, 38б, 43, 44а, 44б; Н.Арқабаев көшесінің №5, 17, 19, 16, 172, 216а, 216б, 86, 87, 88, 89, 90, 90а, 91, 91а, 92, 92а, 93, 94, 96, 96а, 98, 100, 101, 102; №105 көшесінің №4а, 38, 40, 41,42,57-64 үйлері;

«Думан» ықшам ауданының И. Тайманов көшесінің №1, 1а, 2-20, 20а, 21-40, 40а, 41-49, 49а, 50, 55, 56, 66, 67, 68, 71, 77, 78, 79, 80, 103а, 112, 120, 122, 125, 128, 130а, 131, 131а, 132, 164, 165, 165а, 166, 404-413, 426, 429, 430-433, 435, 436, 437, 438, 440, 442; №178, №177, №179, №180, №181, №182, №184, №185, №187, №188, №190, №191, №192, №193, №196, №197, Р.Қараманов, Б.Ербосынов, Б.Бисенқұлов, О.Ыбыраев, Б.Шөкеев көшелері; №183 көшесінің №163, 170, 171, 171а, 172, 173, 173а; Алиев көшесінің №49а, 51, 52, 52а; С.Датұлы көшесінің №328-342, 401; №186 көшесінің №368, 369, 370, 375, 382, 395, 396, 398, 398а, 418, 419 үйлері;

«Бейбарыс» ықшам ауданының үйлері;

«Бірлік» ықшам ауданының Ж.Ізтұрғанов, М.Нұрманов, Д.Артығалиев, К.Барахатов, Төле би, Б.Бойжанов, А. Завершинская, Ә.Дүйсенбеков, №153, №154, №155, №156, №157, №158, №160, №161, №162, №163, №164, №165, №166; №167, №168, №169, №170, №172 көшелеріндегі үйлер;

«Прикаспий» ықшам ауданының үйлері.

 

№93 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құлсары қаласы, Барлаушы ықшам ауданы, 1, №1 жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты, тел: 8/71237/ 4-79-64.

Шекаралары: «Самал» ықшам ауданының Ш.Оразалиев көшесінің №179а, 179б, 185а, 185б, 186, 187а, 187б, 188а, 188б, 189а, 189б, 190а, 190б, 191а, 191б, 191, 192, 193/2, 193/1, 194, 195, 196, 197; Қ.Кенжеғалиев көшесінің №146, 146а, 147, 148, 149; №75 көшесінің №192б, 193а, 193б, 194а, 194б, 195а, 196а, 196б, 197, 198, 199, 200, 201а, 201б, 202а, 202б, 204а, 204б; №76, №77, №78, Д.Алдахов, Ғ.Сарқытов көшелеріндегі үйлер.

«Мерей» ықшам ауданының Б.Атағожиев, А.Мұханбаев, Қ.Көзеев,Т.Мамбетов, Т.Дешенов, №87, №88, №89, №90; №91, №92, көшелеріндегі үйлер;

«Барлаушы» ықшам ауданының Ы.Мұхамбетов көшесінің №91/а, 91/б, 93/а, 93/б, 95/а, 95/б, 97/а, 97/б, 99/а, 99/б, 100/а, 100/б; №93 көшесінің №39а, 39б, 40а, 40б, 41а, 41б, 42а, 42б, 43а, 43б, 44а, 44б, 45а, 45б, 48а, 48б, 46а, 46б, 47а, 47б, 49а, 49б, 51а, 51б, 52а, 52б, 50а, 50б; №95, Т.Даулетов көшелеріндегі үйлер.

 

№94 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құлсары қаласы, Ұ.Абдрахманов көшесі, 35, «Мұнайшылар» клубының ғимараты, тел: 8/71237/ 4-84-28

Шекаралары: Шекаралары: «Шұғыла» ықшам ауданының №130, №131, №132, №134, №135, №136, №137, №138, №139, №140, №141, №142, №144, №143, №146, №147, №149, №150, №151, №152, Д.Әжіғалиев, М.Молдағалиев көшелері; Ж.Нәдіров көшесінің №20, 21, 22, 23, 29, 30, 33, 34, 36, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54а, 201, 204, 204а, 205, 206, 207, 207а үйлері;

«Мұнайшылар» ықшам ауданының Т.Құлтумиев, Қ.Есалиева, М.Сатыбалдиев, Қ.Байшаханов, Ә. Карабалин, А.Кемелов, Д.Жазықбаев, М.Далбаев, М.Боранбаева көшелеріндегі үйлер;

«Самал» ықшам ауданы, Ш.Оразалиев көшесінің №1, 1а, 2а, 2б, 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 20, 21, 22, 25, 28, 29, 30, 31, 33а, 35а, 37а; Б.Қызылбасов, С.Шарипов,Б.Нысанбаев көшелері; Қ.Кенжеғалиев көшесінің №85, 120, 121а, 121б, 122, 123а, 123б, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132,133, 133а, 134а, 134а, 135, 136а, 136б, 137, 138а, 138б, 139, 140, 141, 142, 142а, 143, 144, 145; №75 көшесінің №28, 31, 32, 35 үйлері.

 

№95 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құлсары қаласы, Қашаған көшесі, 142, №7 Е.Халықов атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты, тел: 8/71237/ 4-54-93.

Шекаралары: «Мереке» ықшам ауданы, Махамбет даңғылының №2, 3, 4, 11, 12, 12 а, 13, 14, 15, 15а, 16, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 377а, 377б, 378а, 378б, 379а, 379б, 382а, 382б, 383, 384, 385; №99, №101, №102, №103, №104, №120, №121, №122, №123, №124, №125, №127, №128, З.Есенов, А.Сұлтанов, Х.Ғабдуллин, Т.Бекбаулиев, Қ.Күржіманұлы, К.Төлесінов көшелеріндегі үйлер;

«Мирас» ықшам ауданының Ө.Алдахов көшесінің №28, 83, 83а, 84, 84а, 110, 111, 112, 115, 115а, 116; №111, №114, №113, Б.Майлин, Ә.Молдағұлова, М.Мәметова, М.Жұмабаев, Д.Нұрпейсова, Ә.Жангелдин көшелері; №105 көшесінің №166б; №106 көшесінің 116а, 116в; №108 көшесінің №6, 26, 29в, 30в, 80а, 84, 114, 120; №109 көшесінің №105, 105а, 106, 107, 108, 109, 110 112, 118 үйлері;

«Достық» ықшам ауданының №96, №97, №98, №110, №116 көшелері; №105 көшесінің №4а, 38, 40; №106 көшесінің №4, 5, 6, 8, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24; №107 көшесінің №116,116г, 116б,23, 25, 26а, 40; №109 көшесінің №8; №112 көшесінің №34, 34а, 35а, 35б, 36а, 36б, 37а, 37б, 38а, 38б, 43, 44а, 44б; №115 көшесінің №18, 20, 23, 25, 27, 29,31; Н.Арқабаев көшесінің №5, 17, 19, 16, 172, 216а, 216б үйлері;

«Барлаушы» ықшам ауданының Ы.Мұхамбетов көшесінің №5, 6, 7, 8, 9; №93 көшесінің №20, 18, 16, 14, 12, 10, 8, 6, 4, 2, 22/а, 22/б, 24, 26, 28, 30 үйлері.

 

№96 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құлсары қаласы, Мир көшесі, 67, №5 Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты, тел: 8/71237/ 5-07-48.

Шекаралары: «Думан» ықшам ауданы, И. Тайманов көшесінің №1, 1а, 2-20, 20а, 21-40, 40а, 41-49, 49а, 50, 55, 56, 66, 67, 68, 71, 77, 78, 79, 80, 103а, 112, 120, 122, 125, 128, 130а, 131, 131а, 132, 164, 165, 165а, 166, 404-413, 426, 429, 430-433, 435, 436, 437, 438, 440, 442; Ө.Алдахов көшесінің №18, 24, 105, 106, 109, 110б, 135, 154, 157; №177, №178, №179, №180, №181, №182, №184, №185, №187,№188, №190, №191,№192, №193, №196, №197, Р.Қараманов, Б.Бисенқұлов, О.Ыбыраев,Б.Шөкеев,Б.Ербосынов көшелері; №183 көшесінің №163, 170, 171, 171а, 172, 173, 173а; Алиев көшесінің №49а, 51, 52, 52а; С.Датұлы көшесінің №328-342, 401; №186 көшесінің №368, 369, 370, 375, 382, 395, 396, 398, 398а, 418, 419 үйлері;

«Бейбарыс» ықшам ауданының №22, 24, 41, 43, 45, 96, 98, 99, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108 үйлері;

«Достық» ықшам ауданының №42а, 65, 65а, 66, 67а, 85а, 86, 87, 88, 89, 90а үйлері; №108 көшесінің №80а, 84; №112 көшесінің №39; №115 көшесінің №58; Н.Арқабаев көшесінің №86, 87, 88, 89, 90, 90а, 91, 91а, 92, 92а, 93, 94, 96, 96а, 98, 100, 101, 102; Д.Тәттібаев көшесінің №67-83; №105 көшесінің №39, 41, 42, 57-64 үйлері.

 

№97 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құлсары қаласы, Махамбет даңғылы, 102, №9 жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты, тел: 8/71237/ 50292

Шекаралары: «Бірлік» ықшам ауданының Ж.Ізтұрғанов, М.Нұрманов, Д.Артығалиев, К.Барахатов, Төле би, №156, №157, №158, 160, №161, №162, №163, №164, №165, №166; №167, №168, №169 көшелері; Б.Бойжанов көшесінің №79-88, 91, 93, 94, 97а, 98, 130а, 131, 132, 133, 134, 135, 146, 147; №153 көшесінің №8, 10, 12, 14, 16, 17, 18; №154 көшесінің №15, 19, 28, 29, 29а, 36, 38, 56; №155 көшесінің №30, 31, 32, 35; А. Завершинская көшесінің №49, 50, 51, 52, 53, 54, 60, 66, 68, 70, 71, 74, 75, 77, 78; №170 көшесінің №76, 83, 84, 89, 90, 97, 100, 101; №172 көшесінің №122-130, 139, 141, 143 үйлері; Махамбет даңғылының №11, 18, 22, 28, 41, 43, 44, 45, 111-117; Ә.Дүйсенбеков көшесіндегі үйлер;

«Прикаспий» ықшам ауданының Б.Бойжанов көшесіндегі №1- 12 үйлер;

«Бейбарыс» ықшам ауданындағы №1-21, 23-40, 42,44,46-95, 97, 100, 103, 109-216, 219 үйлер.

 

 

Атырау облыстық мәслихатының депутатын
сайлау жөніндегі №22 сайлау округінің орналасқан орны және шекаралары

 

Орналасқан орны: Индер ауданы, Индербор кенті, Н.Меңдіғалиев көшесі №47 үй, Аудандық орталық кітапхана ғимараты. тел: 8 (71234) 2 11 05.

Шекаралары: С.Нұрқасынов көшесі, Қ.Бектұрғанов көшесі, Тұхфатов көшесі, С.Сейфуллин көшесі, Сейфуллин тұйық көшесі, Шахтер көшесі, Шахтер тұйық көшесі, Қорғантау көшесі, Қорғантау тұйық көшесі, М.Маметова көшесі, Ә.Молдағұлова көшесі, Ақтау көшесі, ІV- учаскесі және «Барлаушы» мөлтек ауданында орналасқан үйлер. С.Ғабдуллин көшесі, Бейбітшілік көшесі, Майдыров көшесі № 1б, 2-1, 2-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7; Қазиев көшесі, Нұржанов көшесі, Шыршалы көшесі, Көпбаев көшесі, Нысанбаев көшесі, І – проезд, ІІ – проезд, ІІІ – проезд, ІV – проезд, V – проезд, VІ – проезд, Меңдіғалиев көшесі, Құбашев көшесі, Т.Ізтаев (VІІ проезд) көшесі, VІІІ – проезд, ІХ – проезд, Бейбарыс көшесі, Бейбарыс тұйық көшесі, Қонаев көшесі №1, 1А, 7, 9, 11; Уәлиханов көшесі, Асанқайғы көшесі. Төленбаев көшесі, Төленбаев тұйық көшесі, Д.Сұлтанғалиев көшесі, Б.Қабиев көшесі, Жамбыл көшесі, Г.Шамин көшесі, Амангелді көшесі, Мөңкеұлы көшесі, Мөңкеұлы тұйық көшесі, Горький көшесі, Мұсабаев көшесі, Абай көшесі, Момышұлы көшесі, Иманғазиев көшесі, Әубакіров көшесі, Бозекенов көшесі, Бозекенов тұйық көшесі, Қонаев көшесі №6, 6а, 6б, 6в үйлері, Сәтпаев көшесі, Сәтпаев тұйық көшесі. Махамбет көшесіндегі және «Болашақ», «Шығыс» мөлтек аудандарында орналасқан барлық үйлер, Қазақстан көшесі, Қ.Қаражанов көшесі, Тайсойған көшесі №7, 9, 10; Қонаев көшесі №22, 24. Көктем мөлтек ауданы, Майдыров көшесі № 1а, Нұрпейісова көшесі, О.Нығыметдинов көшесі, Тайманов көшесі, Тайманов тұйық көшесі, Ақжайық көшесі, Досалиев көшесі, Құрманғазы көшесі, Алғашық көшесі, Атырау көшесі, Атырау тұйық көшесі, Алғабас көшесі, Алғабас тұйық көшесі, Нұрманов көшесі, Көктем-2 көшесі № 7, 39, 42, 43, 46; Көктем тұйық көшесі, Оңдасынов көшесі, Ж.Кенжетаев көшесі, Қалимов көшесі, Қалимов тұйық көшесі, Тайсойған көшесі №5, 5-а, 14, 16, 18; Қонаев №21 үй.

Жарсуат ауылы, Ақтан елді мекені, Қызылжар елді-мекені, Базым, Сансыз, Жаңақұдық, Баймағанбет, Молымбет – 1 учаскелері.

Құрылыс ауылы, Бұхар елді-мекені, Көтібай, Кетебай, Жаманқұдық, Ескі Мәтеш, Қуат, Орлой, Мықтыбай, Қырыққұдық, Қуысой, Мита, Жамансай, Тасқұдық, Өтеміс, Анаржалы учаскелері.

Махамбет ауданы, Ақжайық ауылында орналасқан барлық үйлер.

 

№110 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Индербор кенті, Тұхфатов көшесі 30а үй, «Индер аудандық білім бөлімінің Ш.Уалиханов атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. телефоны: 8 (71234) 2 29 88.

Шекаралары: Индербор кентінің С.Нұрқасынов көшесі, Қ.Бектұрғанов көшесі, Тұхфатов көшесі, С.Сейфуллин көшесі, Сейфуллин тұйық көшесі, Шахтер көшесі, Шахтер тұйық көшесі, Қорғантау көшесі, Қорғантау тұйық көшесі, М.Маметова көшесі, Ә.Молдағұлова көшесі, Ақтау көшесі, ІV- учаскесі және «Барлаушы» мөлтек ауданында орналасқан үйлері.

 

№111 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Индербор кенті, Бейбітшілік көшесі №1 үй. «Индер - Мәдениет» КМҚК-ның ғимараты, телефоны: 8 (71234) 2 10 15.

Шекаралары: Индербор кентінің С.Ғабдуллин көшесі, Бейбітшілік көшесі, Майдыров көшесі № 1б, 2-1, 2-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7; Қазиев көшесі, Нұржанов көшесі, Шыршалы көшесі, Көпбаев көшесі, Нысанбаев көшесі, І – проезд, ІІ – проезд, ІІІ – проезд, ІV – проезд, V – проезд, VІ – проезд, Меңдіғалиев көшесі, Құбашев көшесі, Т.Ізтаев (VІІ проезд) көшесі, VІІІ – проезд, ІХ – проезд, Бейбарыс көшесі, Бейбарыс тұйық көшесі, Қонаев көшесі №1, 1А, 7, 9, 11; Уәлиханов көшесі, Асанқайғы көшесі.

 

№112 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Индербор кенті, Қонаев көшесі №17 А үй, «Индер аудандық білім бөлімінің М. Әуезов атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. телефоны: 8 (71234) 2 11 82.

Шекаралары: Индербор кентінің Төленбаев көшесі, Төленбаев тұйық көшесі, Д.Сұлтанғалиев көшесі, Б.Қабиев көшесі, Жамбыл көшесі, Г.Шамин көшесі, Амангелді көшесі, Мөңкеұлы көшесі, Мөңкеұлы тұйық көшесі, Горький көшесі, Мұсабаев көшесі, Абай көшесі, Момышұлы көшесі, Иманғазиев көшесі, Әубакіров көшесі, Бозекенов көшесі, Бозекенов тұйық көшесі, Қонаев көшесі №6, 6а, 6б, 6в үйлері, Сәтпаев көшесі, Сәтпаев тұйық көшесі.

 

№113 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Индербор кенті, Махамбет көшесі №14 үй, Индер көпбейінді ауылшаруашылық колледжі КМҚК-ның ғимараты, телефоны: 8 (71234) 2 07 69.

Шекаралары: Индербор ентінің Махамбет көшесі және «Болашақ», «Шығыс» мөлтек аудандарында орналасқан барлық үйлер, Қазақстан көшесі, Қ.Қаражанов көшесі, Тайсойған көшесі №7, 9, 10; Қонаев көшесі №22, 24 үйлері.

 

№114 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Индербор кенті, Оңдасынов тұйық көшесі, № 2 үй. «Көктем қазақ орта мектебі» КММ-нің ғимараты, телефоны: 8 (71234) 3-01-57.

Шекаралары: Индербор кентінің Көктем мөлтек ауданы, Майдыров көшесі № 1а, Нұрпейісова көшесі, О.Нығыметдинов көшесі, Тайманов көшесі, Тайманов тұйық көшесі, Ақжайық көшесі, Досалиев көшесі, Құрманғазы көшесі, Алғашық көшесі, Атырау көшесі, Атырау тұйық көшесі, Алғабас көшесі, Алғабас тұйық көшесі, Нұрманов көшесі, Көктем-2 көшесі № 7, 39, 42, 43, 46; Көктем тұйық көшесі, Оңдасынов көшесі, Ж.Кенжетаев көшесі, Қалимов көшесі, Қалимов тұйық көшесі, Тайсойған көшесі №5, 5-а, 14, 16, 18; Қонаев №21 үй.

 

№116 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Индер ауданы Жарсуат ауылы, «Жарсуат-Мәдениет» КМҚК-ның ғимараты, телефоны: 8 (71234) 23-5-96.

Шекаралары: Жарсуат ауылы, Ақтан елді мекені, Қызылжар елді-мекені, Базым, Сансыз, Жаңақұдық, Баймағанбет, Молымбет – 1 учаскелері.

 

№117 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Индер ауданы Құрылыс ауылы, Мектеп көшесі №3 үй, «Құрылыс-Мәдениет» КМҚК-ның ғимараты, тел 8(71234) 29-6-07.

Шекаралары: Құрылыс ауылы, Бұхар елді-мекені, Көтібай, Кетебай, Жаманқұдық, Ескі Мәтеш, Қуат, Орлой, Мықтыбай, Қырыққұдық, Қуысой, Мита, Жамансай, Тасқұдық, Өтеміс, Анаржалы учаскелері

 

№233 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Махамбет ауданы, Ақжайық ауылы, Ақжайық көшесі №33А үй, «Бақжайық» мәдениет үйі коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты. Телефон:8/71236/2-52-86

Шекаралары:Қ.Ибраев көшесінің №1-8 ; Ғ.Бердиев көшесінің №1-24; «Жеңістің 40 жылдығы атындағы» көшесінің №1-31; М.Өтемісұлы көшесінің №1-36; Ақжайық көшесінің №1-26; Есбол көшесінің №1-6; Ақтөбе көшесінің №1-9; Қызыл үй көшесінің №1-6; М.Рахметов көшесінің №1-6; Қарашығанақ көшесінің №1-12; Құмшығанақ учаскесінің №1-10 тұрғын үйлері кіреді.

 

 

Атырау қалалық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі №1
сайлау округінің орналасқан жері және шекаралары

 

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Геолог ауылдық округі, Геолог ауылы, «Мирас» шағынауданы, З.Көшалиев көшесі, №23, №36 мектеп гимназиясының ғимараты, телефоны: 8/7122/51-88-60

Шекаралары: Ақсай ауылдық округі, Қайыршақты ауылдық округінің Талғайран, Бесікті ауылдары, Геолог ауылдық округінің Бірлік, Новокирпичный ауылдары, №496 Разъезд, Теңдік, Қарабатан теміржол бекеттері және «Мирас» шағынауданы кіреді.

 

№55 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Ақсай ауылдық округі, Ақсай ауылы, Атырау көшесі 23, Б.Момышұлы атындағы №25 орта мектебінің ғимараты, телефоны: 8/7122/ 398260

Шекаралары: Ақсай ауылдық округі, Ақсай ауылы.

 

№56 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Ақсай ауылдық округі, Ақжар ауылы, С.Датов көшесі 1, С.Датов атындағы №26 орта мектебінің ғимараты, телефоны: 8 /7122/ 397342

Шекаралары: Ақсай ауылдық округі, Ақжар ауылы.

 

№65 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Қайыршақты ауылдық округі, Бесікті ауылы, Қ.Нұржанов көшесі 2, Бесікті орта мектебінің ғимараты, телефоны: 8 /7122/ 399546

Шекаралары: Қайыршақты ауылдық округі, Бесікті ауылы.

 

№66 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Геолог ауылдық округі, Бірлік ауылы, Бекет ата көшесі 33а, Б.Нысанбаев атындағы орта мектептің ғимараты, телефоны: 8 /7122/ 394235

Шекаралары: Геолог ауылдық округі, Бірлік ауылы, Новокирпичный ауылы, Разъезд №496, Теңдік темір жол бекеті, Қарабатан темір жол бекеті.

 

№77 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Қайыршақты ауылдық округі, Талғайран ауылы, К.Есмұханов көшесі 40, Талғайран негізгі мектебінің ғимараты, телефоны: 8 /7122/ 399143

Шекаралары: Қайыршақты ауылдық округі, Талғайран ауылы.

 

№86 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Геолог ауылдық округі, Геолог ауылы, «Мирас» шағын ауданы, З.Көшалиев көшесі 23, №36 мектеп гимназиясының ғимараты, телефоны: 8 /7122/ 518861

Шекаралары: Геолог ауылдық округі, Геолог ауылы – 7, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, Жайлаутөбе көшесі (Автомобилистов), Әлжанов көшесі, Жаналы көшесі (Агропромная), Құрылысшылар көшесі, «Мирас» шағынауданы (Геолог-2).

 

Атырау қалалық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі №13
сайлау округінің орналасқан жері және шекаралары

 

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Жұмыскер ауылдық округі, Жұмыскер ауылы, Ө.Баймұханов көшесі, №141, И.Тайманов атындағы орта мектебінің ғимараты, телефоны: 8/7122/23-21-35

Шекаралары: «Сарықамыс» шағынауданы, «Гауһартас» тұрғын үй кешені, Жұмыскер ауылдық округінің Жұмыскер және Рембаза ауылдары кіреді.

 

№18 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Жұмыскер ауылдық округі, Жұмыскер ауылы, Ө.Баймұханов көшесі 141, И.Тайманов атындағы орта мектебінің ғимараты, телефоны: 8 /7122/ 232135

Шекаралары: Жұмыскер ауылдық округі, Жұмыскер ауылы.

 

№19 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Жұмыскер ауылдық округі, Рембаза ауылы, С.Бекмағамбетов көшесі 2, Ғ. Мұратбаев атындағы орта мектебінің ғимараты, телефоны: 8 /7122/ 231221

Шекаралары: Жұмыскер ауылдық округі, Рембаза ауылы.

 

№83 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, «Сарықамыс» шағынауданы, Бөкен би көшесі 8, №33 орта мектебінің ғимараты, телефоны: 8 /7122/ 265207

Шекаралары: «Сарықамыс» шағынауданы; «Гауһартас» тұрғын үй кешені.

 

 

Атырау қаласы, Жылыой, Индер, Махамбет аудандарының әкімдері,
Атырау облысының тиісті сайлау комиссиялары


Мақаланың шыққан күні:: 01.02.2018 03:28
Парақтағы соңғы өзгерістер:: 01.02.2018 15:27