Мобильді нұсқа Нашар көретіндерге арналған нұсқа
20.09.2020

Қызметтер

Атырау облысы мәслихаттарының депутаттарын сайлау бойынша аумақтық, округтік және учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары, олардың орналасқан жерлері мен сайлау округтерінің шекаралары туралы ХАБАР

2018 жылғы 28 қазан – шығып қалған мәслихат депутаттарының орнына сайлау

 

Атырау облысы мәслихаттарының депутаттарын сайлау бойынша аумақтық, округтік және учаскелік сайлау

комиссияларының құрамдары, олардың орналасқан жерлері мен сайлау округтерінің 

шекаралары туралы  ХАБАР

«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 13-бабының 4-тармағына, 15-бабының 3-тармағына, 22-бабының 2-тармағына сәйкес және Атырау облыстық аумақтық сайлау комиссиясының 2018 жылғы  27 тамыздағы № 3  «2018 жылғы 28 қазанға шығып қалған мәслихат депутаттарының

орнынасайлаутағайындау  туралы» шешіміне сәйкес Атырау облысының аумақтық, округтік және учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары, олардың орналасқан орындары және мәслихаттар депутаттарын сайлау жөніндегі сайлау округтерінің шекараларын хабарлаймыз.

 

АТЫРАУ ОБЛЫСТЫҚ АУМАҚТЫҚ САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны:Атырау қаласы, Айтеке-би көшесі, 186б, Н.Тілендиев атындағы кіші өнер академиясының ғимараты, тел:8 (7122) 271323, факс 271345

Комиссия төрағасы

-

Ибрашев Асау Ниязұлы

Төраға орынбасары

-

Ибiшева АқмаралҒатауқызы

Комиссия хатшысы

-

Кузеняткина Вера Павловна

Комиссия мүшелері

-

Идрисов Саламат Нұрмұханұлы

 

-

Қыстаубаева Әсия Баянқызы

 

-

Таскарина Долорес Сүндетқызы

 

-

Нәукиев Өтеген Аманшаұлы

 

АТЫРАУ ҚАЛАЛЫҚ АУМАҚТЫҚ САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Айтеке би көшесі, 77а, «Қала әкімі аппаратының шаруашылық басқармасы» КММ ғимараты, тел: 8 (7122) 308466.

Комиссия төрағасы

-

Абдолов Алмабек Дюсенбайұлы

Төраға орынбасары

-

Гилымов Нұрсұлтан Алпамысұлы

Комиссия хатшысы

-

Арыстанова Ақмарал Амантайқызы

Комиссия мүшелері

-

Давлетов Артур Джексенбайұлы

 

-

Кощанов Азамат Алешұлы

 

-

Шалабаева Айжан Ғарипуллақызы

 

-

Умиргалиева Гулфайруз Мейрамқызы

 

ЖЫЛЫОЙ АУДАНДЫҚ АУМАҚТЫҚ САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны:Құлсары қаласы, Махамбет даңғылы, 37 «Кең Жылыой» мәдениет үйінің  ғимараты, тел: 8 (71237) 5-04-17.

Комиссия төрағасы

-

Қалмұханова Зауре Тұқпатоллақызы

Төраға орынбасары

-

Шығанбаева Жұма Бисенқызы

Комиссия хатшысы

-

Станова Гүлжан Керейқызы

Комиссия мүшелері

-

Бөлекбай Аяпберген

 

-

Мендіқұлова Қайырлы

 

-

Сүйембаев Нұрбай Нұрханұлы

 

-

Қуатбаев Нұртас Әминұлы

 

ИНДЕР АУДАНДЫҚ АУМАҚТЫҚ САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны:Индербор кенті, Махамбет   көшесі  №14  үй, «Индер көп бейінді ауыл шаруашылық колледжі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының  ғимараты, тел:  8/71234/  2-12-08

Комиссия төрағасы

-

Құнас Бағытжан Ниетқалиұлы

Төраға орынбасары

-

Ермуханов Асланбек Жаксыгалиевич

Комиссия хатшысы

-

Кабиева Гулшара Макажановна

Комиссия мүшелері

-

Мурзин Артур Табылдиевич

 

-

Тулешева Эльмира Уразбаевна

 

-

Бижанов Қуаныш

 

-

Гайсина Абида Кисамеденовна

 

АТЫРАУ ОБЛЫСТЫҚ МӘСЛИХАТЫНЫҢ ДЕПУТАТЫН САЙЛАУ ЖӨНІНДЕГІ №11 ОКРУГТІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Атырау қаласы, М.Баймұханов көшесі, 16, Н.Крупская атындағы №18 орта мектебінің  ғимараты, тел: 8(7122)  51 84 72

Комиссия төрағасы

-

Кушенова Жанна Жавкеновна

Төраға орынбасары

-

Муфтахова Қарлығаш Тасболатовна

Комиссия хатшысы

-

Дәулетқалиева Гүлбаршын Лесқызы

Комиссия мүшелері

-

Мусина Аягөз  Бектимировна

 

-

Маулимова Қызғалдақ Сериковна

 

-

Хамидуллина Жанаргуль Мутигуллаевна

 

-

Ыбаева Асель Мейірболатқызы

 

№28  УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Атырау қаласы, М.Баймұханов көшесі 16а, Қалалық әділет басқармасының  ғимараты, тел: 8(7122) 357056

Комиссия төрағасы

-

Кадралиев Айбек Сарсенбаевич

Төраға орынбасары

-

Берікова Айнагүл Берікқызы

Комиссия хатшысы

-

Жумургужина Венера Мерекеевна

Комиссия мүшелері

-

Джамбулат Жанар

 

-

Қанат Айдана Қанатқызы

 

-

Дүйсембай  Әсет Серікұлы

 

-

Жайсанбаев Мухтар Есболганович

 

№29  УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны:  Атырау қаласы, М.Баймұханов көшесі 16, Н.Крупская атындағы

№18 орта мектебінің ғимараты, тел:8(7122) 518472

Комиссия төрағасы

-

Менешова Гулшара Тальжановна

Төраға орынбасары

-

Танатова Айнагуль Байтугеловна

Комиссия хатшысы

-

Рахимжанова Мейрамкул Амантаевна

Комиссия мүшелері

-

Балгожиева Жадыра Фархатовна

 

-

Дауылбаева Жансая Серікқалиқызы

 

-

Дабысова Гулмира Максимқызы

 

-

Ескалиева Мейрамгул Мауытовна

 

№30  УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Бейбарыс даңғылы 52, 

С.Мұқанов атындағы №10 орта мектебінің ғимараты, тел 8(7122) 466804

Комиссия төрағасы

-

Әшен Темірбек Зинекенұлы

Төраға орынбасары

-

Айтпанова Зина Тлегеновна

Комиссия хатшысы

-

Гилажова Арай Науанқызы

Комиссия мүшелері

-

Қуанышбекова Айкенже Бақтыгалиқызы

 

-

Сариманова Асылгуль Жолдасовна

 

-

Кабдолова  Гулмара Амангалиевна

 

-

Бекенова  Анаргуль Уразбаевна

 

№51 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Атырау қаласы,  Вокзал көшесі 2, Атырау сигнализация жане байланыс  дистанциясының ғимараты, тел.  8(7122)  95 52 88

Комиссия төрағасы

-

Айтжанова Камка Бекеновна 

Төраға орынбасары

-

Киртанова Райгул Сагиндыковна

Комиссия хатшысы

-

Исаева Айнур Мухтаровна

Комиссия мүшелері

-

Кубахаева Акжамал Махмудовна

 

-

Хабибуллина Динара Рестановна

 

-

Қалдыбаева Багила Амангелдіқызы

 

-

Кубашева Салтанат Темирбулатовна

 

№52 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Вокзал маңы V шағын ауданы, №24 орта мектебінің ғимараты,тел.8(7122)  361685

Комиссия төрағасы

-

Махамбетов Кали Курметович

Төраға орынбасары

-

Мухамбетова Акмарал  Санаковна

Комиссия хатшысы

-

Бегеева Зарипа Балиқызы

Комиссия мүшелері

-

Елтаева Наркиз Рахметоллақызы

 

-

Бериккалиева Нуржамал Джанбирбаевна

 

-

Кабдулхаликова Эльмира Талхиевна

 

-

Насирова Тойган Темировна

 

АТЫРАУ ОБЛЫСТЫҚ МӘСЛИХАТЫНЫҢ ДЕПУТАТЫН САЙЛАУ ЖӨНІНДЕГІ №11 ОКРУГІНІҢ ЖӘНЕ САЙЛАУ УЧАСКЕЛЕРІНІҢОРНАЛАСҚАН ОРНЫ МЕН ШЕКАРАЛАРЫ

Орналасқан жері: Атырау қаласы, М.Баймұханов көшесі, №16,  Н.Крупская атындағы    №18 орта мектебінің ғимараты, телефоны: 8(7122)  51 84 72

Шекаралары: Жайық өзені жағалауынан Н.Неверев көшесімен оңтүстік шығысқа қарай М.Баймұханов көшесіне дейін, М.Баймұханов көшесімен солтүстік шығысқа қарай Т.Амандосов көшесіне дейін, Т.Амандосов көшесімен оңтүстік бағытта Ш.Еркінов көшесіне дейін, Ш.Еркінов көшесімен шығыс бағытта Ғ.Берғалиев көшесіне дейін, Ғ.Берғалиев көшесімен оңтүстік бағытта Ғ.Әбдірахманов көшесіне дейін, Ғ.Әбдірахманов көшесімен батыс бағытта Т.Амандосов көшесіне дейін, Т.Амандосов көшесімен оңтүстік бағытта Бейбарыс даңғылына дейін, Бейбарыс даңғылымен  Желтоқсан көшесіне дейін, Желтоқсан көшесімен оңтүстік бағытта Б.Майлин көшесіне дейін, Б.Майлин көшесімен батыс бағытта Жайық өзені жағалауына дейін, Жайық өзені жағалауы бойымен солтүстік бағытта Н.Неверев көшесіне дейін. Сонымен қатар, «Вокзал маңы» IIIашағынауданы – №№1а, 2а, 4а, 5а, 6а, 7а, 8а, 10а, 11а, 14а, 18а, 25а, 26а,27а, 51а, 52а,53а үйлер,«Вокзал маңы» V шағынауданы – №№14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 28, 34, 35, 12, 27, 13, 32, 33  үйлер және Ғ.Берғалиев көшесі –№ 43 үйі кіреді.

 

№28 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Атырау қаласы, М.Баймұқанов көшесі 16а, қалалық әділет басқармасының ғимараты, телефоны: 8 /7122/ 357056

Шекаралары: Жайық жағалауынан Н.Неверев (Огородный) көшесімен оңтүстік шығысқа қарай М.Баймұқанов көшесіне дейін, М.Баймұқанов көшесімен солтүстік шығысқа қарай Т.Амандосов көшесіне дейін, Т.Амандосов көшесінің тақ санды үйлерін қамтып оңтүстікке қарай А.Грибоедов көшесіне дейін, А.Грибоедов көшесінің тақ санды үйлерін қамти батысқа қарай М.Баймұқанов көшесіне дейін, М.Баймұқанов көшесінің жұп санды үйлерін қамти оңтүстік батысқа қарай өзен жағалауы бойымен Н.Неверев (Огородный)  көшесіне дейін.

 

№29 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Атырау қаласы, М.Баймұқанов көшесі 16,  Н.Крупская атындағы №18 орта мектебінің ғимараты, телефоны: 8 /7122/ 518472

Шекаралары: Жайық жағалауымен М.Баймұқанов көшесінің тақ санды үйлерін қамтып солтүстік шығысқа қарай А.Грибоедов көшесіне дейін, А.Грибоедов көшесінің тақ санды үйлерін қамтып шығысқа қарай И.Панфилов көшесіне дейін, И.Панфилов көшесінің тақ санды үйлерін қамтып оңтүстікке қарай Бейбарыс даңғылымен қиылысады, С.Киров көшесінің тақ санды үйлерін қамтып оңтүстікке қарай Б.Майлин көшесіне дейін, Б.Майлин көшесінің жұп санды үйлерін қамтып батысқа қарай Жайық жағалауына дейін, Жайық жағалауымен солтүстік батысқа қарай М.Баймұқанов көшесіне дейін.

 

№30 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Атырау қаласы, Бейбарыс даңғылы 52, С.Мұқанов атындағы №10 орта мектебінің ғимараты, телефоны: 8 /7122/466804

Шекаралары: Ш.Еркінов, Ғ.Берғалиев көшелерінің қиылысынан Ғ.Берғалиев көшесінің тақ санды үйлерін қамти оңтүстікке қарай Ғ.Әбдірахманов көшесіне дейін, Ғ.Әбдірахманов көшесімен батысқа қарай Т.Амандосов көшесіне дейін, Т.Амандосов көшесімен оңтүстікке қарай Бейбарыс даңғылымен қиылысып Желтоқсан көшесі (Павлодар көшесі) бойымен оңтүстікке қарай Б.Майлин көшесіне дейін, Б.Майлин көшесінің жұп санды үйлерін қамтып батысқа қарай С.Киров көшесіне дейін, С.Киров көшесімен жұп санды үйлерді қамтып солтүстікке қарай А.Грибоедов көшесіне дейін, А.Грибоедов көшесімен тақ санды үйлерді қамтып Ш.Еркінов көшесіне дейін, Ш.Еркінов көшесінің тақ санды үйлерін қамтып шығысқа қарай Ғ.Берғалиев көшесіне дейін.

 

№51 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Атырау қаласы, Вокзал көшесі 2, Атырау сигнализация және байланыс дистанциясының ғимараты, телефоны: 8 /7122/955288

Шекаралары: «Вокзал маңы» шағынауданы – 1а, 2а, 4а, 5а, 6а, 7а, 8а, 10а, 11а, 14а, 18а, 25а, 26а,27а, 51а, 52а,53а;Ғ.Берғалиев көшесі – 43.

 

№52 сайлау учаскесі

Орналасқан жері: Атырау қаласы, «Вокзал маңы» V шағынауданы, №24 орта мектептің ғимараты,  телефоны: 8 /7122/361685

Шекаралары: «Вокзал маңы» V шағынауданы – 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 28, 34, 35, 12, 27, 13, 32, 33.

 

АТЫРАУ ОБЛЫСТЫҚ МӘСЛИХАТЫНЫҢ ДЕПУТАТЫН САЙЛАУ ЖӨНІНДЕГІ №15 ОКРУГТIК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Құлсары қаласы, 3 ықшам ауданы, 59, №18 М.Сатыбалдиев атындағы жалпы орта білім  беретін мектебінің  ғимараты, тел: 8/71237/ 5-61-90

Комиссия төрағасы

-

Азанкулов Кылышнияз

Төраға орынбасары

-

Тажибаев Берендик Орынғалиұлы

Комиссия хатшысы

-

Ауелбаева Гулнар Ажиғалиқызы

Комиссия мүшелері

-

Ильясов Мурат Ильясұлы

 

-

Сапарбеков Беркін Нұрсайынұлы

 

-

Есбаева Ляззат Елемесқызы

 

-

Шапатова Асылханым Меирбекқызы

 

№98  учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Құлсары  қаласы, Қорғанбаев  көшесі, 50,  №15 Сүлеймен Карабалин атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің  ғимараты, тел: 8/71237/ 5-63-43

Комиссия төрағаcы

-

Қалаулиев Жетібай Шодырұлы

Төраға орынбасары

-

Исемғали Рамазан Серікұлы

Комиссия хатшысы

-

Даужанова Жанат Қадырұлы

Комиссия мүшелері

-

Джакупов Наурыз Берікұлы

 

-

Абдрахманова Рая Атшибекқызы

 

-

Қабдығалиева Зифагүл Нұрманбетовна

 

-

Мустафина Аққагаз Битанқызы

 

№99  учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Құлсары  қаласы, Привокзальная көшесі, 19,  №9 жалпы орта білім беретін мектебінің  ғимараты, тел: 8/71237/ 4-24-38

Комиссия төрағаcы

-

Құсаинов Асылбек Бисембайұлы

Төраға орынбасары

-

Қоңқаш Сырлыбай Жетесұлы

Комиссия хатшысы

-

Досжанова Гүлжамал Айтқалиқызы

Комиссия мүшелері

-

Өміров Асылбек Шананқұлұлы

 

-

Ихласова Нұрай Бердешқызы

 

-

Таңатарова Майра Абуғалиқызы

 

-

Даулетьярова Узира Төлеуқызы

 

№100  учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Құлсары  қаласы, «Автодорожников»   ықшам ауданы, 1,  №9 жалпы орта білім беретін мектебінің  ғимараты, тел: 8/71237/ 4-05-91

Комиссия төрағаcы

-

Абилғазиева Қалжан Жақсықызы

Төраға орынбасары

-

Муханова Нұржауған Көшқалиқызы

Комиссия хатшысы

-

Ерболов Амантұрлы Киікбайұлы

Комиссия мүшелері

-

Қосеменова Гүлбақыт Жанболатқызы

 

-

Сарбалина Дария

 

-

Темірбаева Шынаргүл Жанайқызы

 

-

Исқақова Айнагүл Боранбайқызы

 

№102  учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Құлсары қаласы, 3 ықшам ауданы, 59,  №18 М..Жазықбаев атындағы  жалпы орта білім беретін мектебінің  ғимараты, тел: 8/71237/ 5-63-12

Комиссия төрағаcы

-

Ибраева Алтынгүл Амангелдіқызы

Төраға орынбасары

-

Сұлтанова Әлия Рахымқызы

Комиссия хатшысы

-

Әлиева Дина Есенғалиқызы

Комиссия мүшелері

-

Айтпенбет Данияр Жанқожаұлы

 

-

Шнашев Халел Бағытжанұлы

 

-

Дүйсенова Айнұр Сұлтаниязқызы

 

-

Төребекова Гүлайым Оржанқызы

 

 

№107  учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Шоқпартоғай ауылы, 378, №3 жалпы орта білім беретін мектебінің  ғимараты, тел: 8/71237/ 2-61-51

Комиссия төрағаcы

-

Талбаев Аманқос Сайынұлы

Төраға орынбасары

-

Нұрған Зәмзәгүл Ахатқызы

Комиссия хатшысы

-

Ибраева Райгүл Ақбалақызы

Комиссия мүшелері

-

Қойбағарова Айсәуле Жеңісқызы

 

-

Қамысбаева Лайла Айтмұқанқызы

 

-

Төлегенқызы Зәмзә

 

-

Ерқасова Алтынгүл Сағынбайқызы

 

№109  учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Майкөмген ауылы, 56, №17 жалпы орта білім беретін мектебінің  ғимараты, тел: 8/71237/ 2-75-04

Комиссия төрағаcы

-

Сатканбаева Рита Рахымжанқызы

Төраға орынбасары

-

Дуйшикова Мейрамгүл Мұқтасарқызы

Комиссия хатшысы

-

Атшыбаев Нух Еламанұлы

Комиссия мүшелері

-

Кенжебекова Күнсұлу Амандыққызы

 

-

Қамитова Ақнұр Абдрахимқызы

 

-

Тобышева Әйімгүлім Исатайқызы

 

-

Иманғазиева Гүлшат Тлекқабылқызы

 

№239  учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, 9 телімі, 160, «Жылыой мұнай және газ технологиялық колледжі" «Атырау облысы Білім беру басқармасының» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты, тел: /87137/ 4-23-66.

Комиссия төрағаcы

-

Ибраев Марат Оразұлы

 

Төраға орынбасары

-

Қосымбаева Торғын Орынбасарқызы

 

Комиссия хатшысы

-

Имашева Анар Қарашбайқызы

 

Комиссия мүшелері

-

Ерғалиева Айгерім Фатихоллақызы

 

 

-

Гумарова Алтынай Саламатқызы

 

 

-

Хайруллина Әсел Айтжанқызы

 

 

-

Баймағамбетова Дана

 

 

 

 

 

АТЫРАУ ОБЛЫСТЫҚ МӘСЛИХАТЫНЫҢ ДЕПУТАТЫН САЙЛАУ ЖӨНІНДЕГІ №15 ОКРУГІНІҢ ЖӘНЕ САЙЛАУ УЧАСКЕЛЕРІНІҢ ОРНАЛАСҚАН ОРНЫ МЕН ШЕКАРАЛАРЫ

Орналасқан орны: Құлсары қаласы, 3 ықшам ауданы, 59, №18 М.Сатыбалдиев атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.

Шекаралары: «Атамұра» ықшам ауданы, Нарынбай батыр, А.Қорғанбаев, А.Аманбаев, М.Кенғанов, Ө.Ақтоғайұлы, С.Карабалин, Ә.Тайпанов, №239, №240, №241, №242, №243 көшелеріндегі үйлер;

1 ықшам ауданның Ж.Таңқыбаев көшесі, «Мұрагер», СМП-224, СМП-615, «Теміржол» ықшам аудандары, №253, №254, №255, №256, №257, №258 №260, №261, №262, №263, №264, №265, №266, №267, Р.Балмуханов, Ы.Алтынсарин, Ж.Аймауытов, М.Таңқыбаев, Б.Өтеулиев көшелеріндегі үйлер;

«Думан» ықшам ауданының И. Тайманов көшесінің №199, 245, 246, 247, 248, 249, 250; №183 көшесінің №174, 192, 192а; А.Бисембаев көшесі; Б.Шөкеев көшесінің №214, 214а, 215-225, 231-244; Алиев, С.Самарханова, №186 көшелеріндегі үйлер;

«Автодорожников» ықшам ауданының №199, №200, №202, №203, №204, №205, №207, №208, №209, №211, Қ.Аманжолов, А.Қауқаев, Е.Тауманов, Ғ.Қожағұлов, Б.Шолақ, Н.Оңдасынов көшелері; С.Датұлы көшесінің №21а, 21б, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 30, 31, 70а, 70б үйлері;

«Бірлік» ықшам ауданының №215, №212, №213, №214, №216 көшелері; С.Датұлы көшесінің №12, 13, 13а, 15, 16, 33, 34, 96, 97, 98 үйлері;

«Достық» ықшам ауданының №107 көшесінің №116, 116а, 116б; №108 көшесінің №114, 120; №109 көшесінің №7, 9, 10, 11, 12, 13, 110, 110а, 112, 118; №112 көшесінің №113а, 114-122; №119, №118, №117 көшелері; №115 көшесінің №56, 165-168; Н.Арқабаев көшесінің №1, 1а, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 109-114, 173, 174, 175, 176, 177а, 177б, 216-1, 216-2, 218, 219, 220а, 220б, 221а, 221б, 222а, 222б, 223; №105 көшесінің №3, 3а, 3б, 7б, 12, 12а, 12б, 13, 14, 15, 166б үйлері;

3 ықшам ауданының №219, №220, №222, Қ.Сатангулов, Қ.Сыдиықов көшелері; Ш.Ізбасов көшесінің №27, 28а, 28б; М.Кенғанов көшесінің №3, 5, 7, 9, 10, 16; үйлері;

5 ықшам ауданы; Ұ.Махамбетов көшесі №3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 80, 82, 84, 86, 88, 90; №№223, 224, №225, І.Сариев көшелері; Шоқпартоғай және Майкөмген ауылындарындағы үйлер.

 

№98 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құлсары  қаласы, Қорғанбаев  көшесі, 50,  №15 Сүлеймен Карабалин атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің  ғимараты, тел: 8/71237/ 5-63-43

Шекаралары: "Атамұра" ықшам ауданының №235, №236, №237, №238, №239, №240, №241, №241, №243, №244, №245, №246, А.Қорғанбаев, А.Тайпанов, С.Карабалин, К.Иманғалиев, Ө.Ақтоғайұлы, А.Аманбаев, Б.Өтеулиев көшелері; 2 ықшам ауданының №232, №233, №234 көшелері; 3 ықшам ауданының Қ.Сыдықов көшесі; Нарынбай батыр көшесінің 8 учаске жағы; Ш.Ізбасов көшесінің 2 ықшам аудан жағы; М.Кенғанов көшесінің  2 «а» ықшам ауданы және 8 учаскесі бағытындағы үйлер.

 

№99 сайлау учаскесі

Орналасқанорны: Құлсары  қаласы, Жүсіпбек Аймауытов  көшесі, 29 ғимарат,  №13 жалпы орта білім беретін мектебінің  ғимараты, тел: 8/71237/ 4-24-38

Шекаралары: "Теміржол" ықшам ауданының №252, №259, №306, №308, №309, Ы.Алтынсарин, Ж.Аймауытов көшелері; СМП-615 ықшам ауданының №253, №254, №255, №256, №257, №258, №283, №284, №285, №286, №287, №288, №289, №290, №291, №292, №293, №294, №295, №296, №297, №298, №305 көшелері; Нарынбай батыр көшесінің шығыс жағындағы үйлер.

 

№100 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құлсары  қаласы, Балуан Шолақ көшесі, 1 ғимарат,  №20 жалпы орта білім беретін мектебінің  ғимараты, тел: 8/71237/ 4-05-91

Шекаралары: «Автожолшылар» ықшам ауданының №200, №339, №340, №341, №342, №343, №344, №345, №346, №347, №348, №349, №350 көшелері; №351 көшенің батыс жағы; Н.Оңдасынов, Х.Аманжолов, А.Қауқаев, Ғ.Қожағұлов, Е.Тауманов, Б.Шолақ, А.Секербаев көшелері; С.Датов көшесінің «Автожолшылар» ықшам ауданы жағындағы үйлер.

 

«№102 сайлау учаскесі»

Орналасқан орны:  Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, №221 көше, 59, «Жылыой ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№18 М.Сатыбалдиев атындағы жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Шекаралары: 3 ықшам ауданындағы үйлер; №219, №220, №221, №222, Қ.Сатанғұлов көшелері; 5 ықшам ауданындағы; №223, №224, №225, №226 көшелеріндегі; Ұ.Махамбетов көшесінің 5 ықшам ауданы бағытындағы үйлер; І.Сариев көшесінің 5 «а» ықшам ауданы бағытындағы үйлер; Ш.Ізбасов көшесінің 3 ықшам ауданы жағындағы үйлер; 3 ықшам ауданындағы Махамбет даңғылы бойындағы үйлер.   

 

№107 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Шоқпартоғай ауылы, 378, №3 жалпы орта білім беретін мектебінің  ғимараты, тел: 8/71237/ 2-61-51

Шекаралары: Шоқпартоғай ауылындағы үйлер

 

№109 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Майкөмген ауылы, 56, №17 жалпы орта білім беретін мектебінің  ғимараты, тел: 8/71237/ 2-75-04

Шекаралары: Майкөмген ауылындағы үйлер.

 

№239 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, 9 телімі, 160, «Жылыой мұнай және газ технологиялық колледжі" «Атырау облысы Білім беру басқармасының» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты,тел: /871237/ 4-23-66

Шекаралары: «Береке» ықшам  ауданының №277, №278, №375, №376, №377, №378, №379 №380, №381, №382, №383, №384 көшелеріндегі үйлер; СМП-224 ықшам ауданының №266, №267, №268, №269, Р.Балмұханов, М.Таңқыбаев көшелері; «Мұрагер»  ықшам ауданының №260, №261, №262, №263, №264, №265, №279, №304 көшелері; «Атамұра» ықшам ауданының №247, №248, №249 көшелері; Нарынбай батыр көшесінің батыс жағындағы үйлер.

 

АТЫРАУ ОБЛЫСТЫҚ МӘСЛИХАТЫНЫҢ ДЕПУТАТЫН САЙЛАУ ЖӨНІНДЕГІ №21 ОКРУГТIК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Индер ауданы, Есбол ауылы, Тайманов көшесі №43. Жамбыл атындағы орта мектебінің ғимараты.тел: 8 (71234) 24-8-08

Комиссия төрағасы

-

Аманғалиев Хамит

Төраға орынбасары

-

Жұбанышқалиева Жанар

Комиссия хатшысы

-

Жұмағалиева Ағилаш Жолдасқызы

Комиссия мүшелері

-

Рзиев Ербол Кайрғалиұлы

 

-

Сұлтанғалиева Айгүл Амангелдіқызы

 

-

Жалмұқашева Әсем Жеңісқызы

 

-

Досан Нұржан  Садықұлы

 

№115 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Бөдене ауылы, М.Мөңкеұлы көшесі  №1 үй, «Бөдене орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің  ғимараты,

Тел:8(71234) 26-3-11

Комиссия төрағасы

  • Сарсенгалиев Кенес

Төраға орынбасары

  • Калиахметов Марат Ғалымжанұлы

Комиссия хатшысы

  • Сафиоллаева Ляззат Ғизатқызы

Комиссия мүшелері

  • Тайбала Алма Жолғалиқызы

 

  • Тлеккабылов Жулдыз Жолдасқалиұлы

 

  • Халин Саламат Серікұлы

 

  • Жумагулов Сапарғали Жолдасұлы

 

№118 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны:Көктоғай ауылы, Сейфуллин көшесі №36 үй, «Көктоғай-Мәдениет» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының  ғимараты,

тел: 8(71234) 28-7-49

Комиссия төрағасы

  • Байгабылов Нуржан Кенжеғалиұлы

Төраға орынбасары

  • Бисенгалиев Нуржан Қайыржанұлы

Комиссия хатшысы

  • Арзаханова Бибигуль Капсихқызы

Комиссия мүшелері

  • Салиев Калаубай

 

  • Мусина Бакыт Нұрымқызы

 

  • Умаров Тимур Абайұлы

 

  • Нугманова Карылгаш Ғалымжанқызы

 

№119 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны:Индербор кенті, Мендігалиев   көшесі  №30а  үй, «Индер балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,

Тел:  8/71234/  2-16-95

Комиссия төрағасы

  • Игалиев Женис Қуанұлы

Төраға орынбасары

  • Нуриев Кайржан Өтепұлы

Комиссия хатшысы

  • Атауұлы Бақтығали

Комиссия мүшелері

  • Қонасова Эльвира Бағытжанқызы

 

  • Коныскалиева Айжамал Шынтасқызы

 

  • Шыныбекова Гулмариям Азмуханқызы
  • Кабиева Назкен Қайраққызы

 

 

№120 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны:Өрлік ауылы, Үсенов көшесі, №54 үй, «Өрлік-Мәдениет» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының  ғимараты,

тел: 8(71234) 27-5-90

Комиссия төрағасы

  • Жумашев Карасай

Төраға орынбасары

  • Тлегенова Жантолы Мұрасқалиқызы

Комиссия хатшысы

  • Қарагойшиева Гүлнәр

Комиссия мүшелері

  • Идирисов Аманжол Ниғымұлы

 

  • Арғынбаева Нурбопе Алшынқызы

 

  • Сазанбаева Рая

 

  • Бисенгалиева Болганай Асанқызы

 

№121 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны:Өрлік ауылдық округі, Сыралы учаскесі №1,

тел: 8(71234) 5-51-49

Комиссия төрағасы

  • Каженов Муратбек Ермекұлы

Төраға орынбасары

  • Сундетов ЕркинКұмарұлы

Комиссия хатшысы

  • Бекбергенова Баршин Сағынғалиқызы

Комиссия мүшелері

  • Байзакова Кулян

 

  • Қабышев Ықылыс Айбекұлы

 

  • Фазылов Биржан Муфтоллаұлы

 

  • Сапагулова Арайлым Көмекжанқызы

 

№122 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны:Есбол ауылы, Тайманов көшесі №43 үй, «Жамбыл атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің  ғимараты, 

 Тел: 8(71234) 2-46-99

Комиссия төрағасы

  • Сабирова Майра Тлепбергенқызы

Төраға орынбасары

  • Дюсекенова Шолпан Қалмұханқызы

Комиссия хатшысы

  • Кажикенов Серикбай Айпкалиұлы

Комиссия мүшелері

  • Мамаева Ақмарал Өтепқалиқызы

 

  • Қабдырахманова Гүлдана Тәттібекқызы

 

  • Қамалова Әсия Арыстанбекқызы

 

  • Масалимов Айбол Камзаұлы

 

№123 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны:Ынтымақ ауылы, Қабдыраш көшесі №13 үй, «Ынтымақ-Мәдениет» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының  ғимараты,

тел: 8(71234) 25-6-81

Комиссия төрағасы

  • Құтқожина Маркиза Мүрсенқызы

Төраға орынбасары

  • Чуйншкалиев Жандос Батырғалиұлы

Комиссия хатшысы

  • Қалиева Бағила Уахитқызы

Комиссия мүшелері

  • Сапаров Биржан Айтуғанұлы

 

  • Таженова Амангуль Исламғалиқызы

 

  • Сапарова Гулшат Сарсенғалиқызы

 

  • Таженова Айгуль Исламғалиқызы

 

№124 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Индер ауданы, Есбол ауылы, Құрманғазы көшесі №8 үй, «Кулагино орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,

Тел:   8/71234/ 24-5-20

Комиссия төрағасы

  • Канатов Руслан Бағытұлы

Төраға орынбасары

  • Махметов Нурлан Дүйсенұлы

Комиссия хатшысы

  • Блялова Шолпан Абатқызы

Комиссия мүшелері

  • Жанесеев Аман Қуанайұлы

 

  • Андашев Мұрат Жұмағалиұлы

 

  • Сарсенгалиев Мухтасар Қанатұлы

 

  • Кулгалиев Камалиден Елеусінұлы

 

№125 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Елтай ауылы, Жеңіс көшесі №22 үй, «Елтай-Мәдениет» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының  ғимараты,

тел: 8(71234) 25-7-02

Комиссия төрағасы

  • Сейфуллин Ануар

Төраға орынбасары

  • Бахтияров Жаннат Күмісқалиұлы

Комиссия хатшысы

  • Нигметуллина Мирамгуль Мәдиқызы

Комиссия мүшелері

  • Доскалиева Зоя

 

  • Ешмухамбетов Сабит Сайфуллаұлы

 

  • Уразмуханбетова Айнагуль Табылдықызы

 

  • Габдуллина Зоя Бейісқызы

 

№126 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны:Аққала ауылы, Жұмалиев көшесі №24 үй, «Аққала-Мәдениет» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының  ғимараты,

тел: 8(71234) 29-1-17

Комиссия төрағасы

  • Куспанов Нуртас Оразұлы

Төраға орынбасары

  • Муратов Амангельды Айпқалиұлы

Комиссия хатшысы

  • Куанышкереева Салтанат Қанатқалиқызы

Комиссия мүшелері

  • Абдрахманова Айгуль Азмуханқызы

 

  • Бужекенов Рафаэль Демеуұлы

 

  • Халенов Жасталап Орынұлы

 

  • Бисенов Сержан Сағытжанұлы

 

№127 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны: Елтай ауылдық округі, Жырақұдық учаскесі, Жанаман қыстағы №1,  тел: 8(71234) 5-51-35

Комиссия төрағасы

  • Мұхатов Амантай

Төраға орынбасары

  • Даулетказиев Бағдат Аманғалиұлы

Комиссия хатшысы

  • Жанмукашева Толганай Кеңесқызы

Комиссия мүшелері

  • Кулбараков Булат Самиғоллаұлы

 

  • Кисимов Нуртас Хамидоллаұлы
  • Мырзашев Файзолла Жүсіпұлы

 

  • Тлегенов Талгат Тлепбергенұлы

 

 

№234 УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Орналасқан орны:Ақтоғай ауылы, Наурыз көшесі №1 үй, «Ақтоғай» мәдениет үйінің ғимараты, телефон:8/71236/2-45-11

Комиссия төрағасы

-

Гумарова  Умит

Төраға орынбасары

-

Жумиева Жанаргуль Зинуллаевна

Комиссия хатшысы

-

Темиргалиева Каламкас Ризуановна

Комиссия мүшелері

-

Сисенова  Орындык

 

-

Канатова Маруса Куныскереевна

 

-

Кадыржанов Сериккали Гинетуллаевич

 

-

Абенов Конысбай Султанович

 

АТЫРАУ ОБЛЫСТЫҚ МӘСЛИХАТЫНЫҢ ДЕПУТАТЫН САЙЛАУ ЖӨНІНДЕГІ №21 ОКРУГІНІҢ ЖӘНЕ САЙЛАУ УЧАСКЕЛЕРІНІҢОРНАЛАСҚАН ОРНЫ МЕН ШЕКАРАЛАРЫ

Орналасқан орны: Индер ауданы, Есбол ауылы, Тайманов көшесі №43. Жамбыл атындағы орта мектебінің ғимараты.

Шекаралары: Бөдене ауылы, Жәкесбай учаскесі-№1, Ақсерке учаскесі №1; Алғабас учаскесі. Көктоғай ауылы, Топайлы, Ақтөбе, Мұқанәлі, Шегәлі, Жолқызыл, Ноғайтөбе, Асанбай, Шумный, Махмет, Жолқұдық, Бәкібас, Әбілен, Абуғали, Жылқыбай, Фарид, Құрмет, Каки, Хамзат, Төсқұдық, Мәмбет, Ұзақбай, Мұғал, Көктерек учаскелері. Индербор кенті Қонаев көшесіндегі 19, 20 үйлер және Майдыров көшесі №1 үй. Өрлік ауылы, Жұлдыз учаскесі. Есбол ауылы, Елеусін учаскесі, Ынтымақ ауылы, Өмірәлі, Қайсағали, Үшаша, Меңдібай, Маринка учаскелері. Елтай ауылы, Аққала ауылы, мұнай айдау стансасында (НПС) орналасқан барлық үйлер, Жырақұдық учаскесі. Махамбет ауданының Ақтоғай ауылы.

 

№115 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Индер ауданы, Бөдене ауылы, М.Мөңкеұлы көшесі  №1 үй, «Бөдене орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің  ғимараты, тел: 8/71234/                    26-3-11

Шекаралары: Бөдене ауылы, Жәкесбай учаскесі-№1, Ақсерке учаскесі №1; Алғабас учаскесі.

 

№118 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Индер ауданы, Көктоғай ауылы, Сейфуллин көшесі №36 үй, «Көктоғай-Мәдениет» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының  ғимараты, тел:   8/71234/ 28-7-49

Шекаралары: Көктоғай ауылы, Топайлы, Ақтөбе, Мұқанәлі, Шегәлі, Жолқызыл, Ноғайтөбе, Асанбай, Шумный, Махмет, Жолқұдық, Бәкібас, Әбілен, Абуғали, Жылқыбай, Фарид, Құрмет, Каки, Хамзат, Төсқұдық, Мәмбет, Ұзақбай, Мұғал, Көктерек учаскелері.

 

№119 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Индербор кенті, Мендігалиев   көшесі  №30а  үй, «Индер балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел:  8/71234/ 2-16-95

Шекаралары: Қонаев көшесіндегі 17,19, 20  үйлер және Майдыров көшесі №1 үй.

 

№120 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Индер ауданы, Өрлік ауылы, Үсенов көшесі №54 үй,  «Өрлік-мәдениет» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының  ғимараты, телефон  8/71234/ 27-5-90

Шекаралары: Өрлік ауылында орналасқан барлық  үйлер.

 

№121 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Индер ауданы, Өрлік ауылдық округі, Сыралы №1 учаске, тел:  8/71234/ 5-51-49

Шекаралары:  Жұлдыз учаскесінде орналасқан үйлер.

 

№122 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Индер ауданы, Есбол ауылы, Тайманов көшесі №43 үй, «Жамбыл атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел:  8/71234/                  24-6-99

Шекаралары: Есбол ауылы Сейфуллин, Мөңкеұлы, Нүрпейсова, Нысанбаев, Имангазиев, Тайманов, Шуйншкалиев, Сұлтанов, Куанышбаев, Бахитов, Махамбет, Ауезов, Датов, Жамбыл, Алипова, Мусагалиев, Бозекенов, Сейтов, Қабдыраш көшелеріндегі және Елеусін учаскесіндегі орналасқан барлық үйлер.

 

№123  сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Индер ауданы, Ынтымақ ауылы, Қабдыраш көшесі №13 үй, «Ынтымақ-Мәдениет» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының  ғимараты, тел:   8/71234/ 25-6-81

Шекаралары: Ынтымақ ауылы, Өмірәлі, Қайсағали және Үшаша учаскелерінде орналасқан барлық үйлер.

 

№124  сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Индер ауданы, Есбол ауылы, Құрманғазы көшесі №8 үй, «Кулагино орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8/71234/ 24-5-20

Шекаралары: Есбол ауылындағы Құрманғазы, Ахметов, Сайханов, Есбосынов  көшелеріндегі, Меңдібай және Маринка  учаскелерінде орналасқан барлық үйлер.

 

№125  сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Индер ауданы, Елтай ауылы, Жеңіс көшесі  №22  үй «Елтай-Мәдениет» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының  ғимараты. 

Тел:  8/71234/ 25-7-02

Шекаралары: Елтай ауылында орналасқан  барлық үйлер.

 

№126  сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Индер ауданы,  Аққала ауылы, Жұмалиев көшесі №24 үй,  «Аққала-Мәдениет» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының  ғимараты, тел:   8/71234/ 29-1-17

Шекаралары: Аққала ауылында және Мұнай айдау стансасында (НПС)  орналасқан барлық үйлер.

 

№127  сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Индер ауданы, Елтай ауылы, участок Жырақұдык, Жанаман қыстағы 1, тел:  8/71234/ 55-1-35

Шекаралары: Жырақұдық  учаскесінде орналасқан барлық үйлер.

 

№234 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Ақтоғай ауылы, Наурыз көшесі №1 үй, «Ақтоғай» мәдениет үйі коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты, телефон:8/71236/2-45-11.

Шекаралары: Бақсай көшесінің №1/1-23; И.Тайманов көшесінің №1-23; Достық  көшесінің №1/1-10; Сауықов көшесінің №1/1-24/1; М.Өтемісұлы көшесінің №1-13/1; Наурыз көшесінің №1/1-16; Кең Өріс елді мекенінің №1-14; Бала  Ораз  елді   мекенінің №1-11; Ө.Атамбаев елді мекенінің №1-15; Бақсай ауылдық округіне қарасты Көздіқара  елді  мекенінің №1-13; Есмахан елді мекенінің №1-11 тұрғын үйлері кіреді.

 

Атырау қаласы, Жылыой, Индер, Махамбет аудандарының әкімдері,

Атырау облысының тиісті сайлау комиссиялары


Мақаланың шыққан күні: 28.08.2018 02:10

Парақтағы соңғы өзгерістер: 22.11.2018 14:13

Қаралым саны: 2049