Мобильді нұсқа Нашар көретіндерге арналған нұсқа
18.06.2018

Қызметтер

Құрманғазы аудандық жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдармалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімінің басшысы

Абдуррахман Муса РахметовичАбдуррахман Муса Рахметұлы1977 жылы 25 желтоқсанда Ганюшкин селосында дүниеге келген.

Атырау инженерлік - гуманитарлық институтын экономика мамандығы бойынша аяқтаған.

1995-1996 жылы «Жас натуралистер» станциясында үйірме жетекшісі.

1999-2007 жылы «Темірәлі» мешітінде діни қызметте.

2007-2008 жылы М.Әуезов мектебінде мұғалім.

2008-2010 жылы Орлы округі әкімі.

2010-2016 жылы Құрманғазы аудан әкімінің орынбасары қызметін атқарған.

2016 жылы Құрманғазы ауданының жұмыспен қамту,әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімінің басшысы.

 

 

Аудандық жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдармалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімінің құрылымы

 

Р/с

Т.А.Ә

Лауазымы

Жұмыс телефоны

Электрондық

поштасы

1

Муса Абдуррахман Рахметұлы

Бөлім басшысы

87123324276

Otdzisp@mail.ru

2

Ертаева Зауре Хайржановна

Бөлім басшысының орынбасары

87123325129

Zaure Yertaeva@mail.ru

3

Сейтжанова Айгуль Маденовна

Әлеуметтік төлемдер секторы меңгерушісі

87123325187

Seytzhanova.a@bk.ru

4

Гумарова Айгул Ануарбековна

Жұмыспен қамту секторы меңгерушісі

87123325108

Gumarova1971@bk.ru

5

Нсанова Динара Рахметоллақызы

Бас маман

87123325108

Dilek_5@mail.ru

6

Серік Қабылжан Серікұлы

Бас маман-есепші

87123325129

Kabiljan_94@mail.ru

7

Рамазанов Рахмет Аскарович

Бас маман

87123325342   

r.ramazanov@atyrau.gov.kz

8

Суфалдиярова Дина Ербулатовна

Бас маман

87122325163

Mynameisdia@mail.ru

9

Измуханова Гульсара Халиевна

Бас маман

87123325187

Izmukhanova81@mail.ru

10

Ержанова Гулим Хибадуллаевна

Жетекші маман

87123325187

Erzhanova.1986@bk.ru

11

Джумабаева Айнур Нурлыгаиновна

Жетекші маман

87123325108

Ainura_juma@bk.ru

12

Кажгалиева Салтанат Мерекеевна

Жетекші маман

87123325187

-

13

Әдебиетов Еркінбек Бекетұлы

Жетекші маман

87123325163

E.Adebietov@atyrau.gov.kz

 


Мақаланың шыққан күні:: 14.03.2017 18:45
Парақтағы соңғы өзгерістер:: 13.03.2018 15:58