Мобильді нұсқа Нашар көретіндерге арналған нұсқа
06.06.2020

Қызметтер

Индер ауданы бойынша жергілікті басшыларының азаматтарды жеке қабылдау күндерінің кестесі


Мекеме атауы

Басшының аты-жөні

Лауазымы

Қабылдау күні,уақыты

Мекеменің мекен-жайы

1

М.Әуезов атындағы орта мектебі

Даулетова Роза Қабышқызы

М.Әуезова атындағы орта мектебінің директоры

Әр аптаның дүйсенбі және жұма күндері,сағат 17.00-18.30

Индербор кенті

Қонаев көшесі №17 а

2

Көктем қазақ орта мектебі

Ділмұқашева Орынша Матайқызы

«Көктем» қазақ орта мектебінің директоры

Әр аптаның дүйсенбі және жұма күндері,сағат 17.00-18.30

Индербор кенті,

Ж.Кенжетаев көшесі №2

3

Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебі

Меңдігереева Айман Қалымқызы

Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебінің директоры

Әр аптаның дүйсенбі және жұма күндері,сағат 17.00-18.30

Индербор кенті, Тухфатов көшесі №30 А

4

С.Сейфуллин атындағы орта мектебі

Қорғанбаева Райхангүл Мақашқызы

С.Сейфуллин атындағы орта мектебінің директоры

Әр аптаның дүйсенбі және жұма күндері,сағат 17.00-18.30

Индербор кенті,

Шығыс №2/7

5

Бөдене орта мектебі

Туғаев Нұрпейіс Зейноллаұлы

Бөдене орта мектебінің директоры

Әр аптаның дүйсенбі және жұма күндері,сағат 17.00-18.30

Индер ауданы, Бөдене ауылы, М.Мөнкеұлы №1

6

Махамбет атындағы орта мектебі

Әзербаев Наурызғали

Махамбет атындағы орта мектебінің директоры

Әр аптаның дүйсенбі және жұма күндері,сағат 17.00-18.30

Индер ауданы, Жарсуат ауылы, Махамбет көшесі №20

7

М.Мөңкеұлы атындағы орта мектебі

Уразбаев Қонысбай Айтқазыұлы

М.Мөңкеұлы атындағы орта мектебінің директоры

Әр аптаның дүйсенбі және жұма күндері,сағат 17.00-18.30

Индер ауданы, Құрылыс ауыылы, Кемалиев көшесі №13

8

Б.Нысанбаев атындағы орта мектебі

Үмбеш  Анар   Ерболатқызы

Б.Нысанбаев Атындағы орта мектебінің директоры

Әр аптаның дүйсенбі және жұма күндері,сағат 17.00-18.30

Индер ауданы, Көктоғай ауылы, С.Сейфуллин көшесі № 45  үй

9

Қ.Абаханов атынадағы орта мектебі

Ибрашева Мағиса Алпанқызы

Қ.Абаханов атынадағы орта мектебінің директоры

Әр аптаның дүйсенбі және жұма күндері,сағат 17.00-18.30

Индер ауданы, Өрлік ауылы, Үсенов көшесі №13

10

Қ.Есқалиев атындағы орта мектебі

Қанатов Руслан Бағытұлы

Қ.Есқалиев атындағы орта мектебінің директоры

Әр аптаның дүйсенбі және жұма күндері,сағат 17.00-18.30

Индер ауданы, Есбол ауылы, Құрманғазы көшесі №8

11

Жамбыл атындағы орта мектебі

Сабирова Майра Тілепбергенқызы

Жамбыл атындағы орта мектебінің директоры

Әр аптаның дүйсенбі және жұма күндері,сағат 17.00-18.30

Индер ауданы, Есбол ауылы, И.Тайманов көшесі №43

12

Есбол атындағы орта мектебі

Тілекқабыл Асхат Төлешұлы

Есбол атындағы орта мектебінің директоры

Әр аптаның дүйсенбі және жұма күндері,сағат 17.00-18.30

Индер ауданы, Есбол ауылы, И.Тайманов көшесі №45

13

«Ә.Кекілбайұлы» атындағы орта мектебі

Құтқожина Маркиза Мүрсенқызы

Ә.Кекілбайұлы атындағы орта мектебінің директоры

Әр аптаның дүйсенбі және жұма күндері,сағат 17.00-18.30

Индер ауданы, Ынтымақ ауылы, Бөзекенов көшесі №42

14

«М.Сиранов» атындағы орта мектебі

Ешмұханбетов Сәбит Сайфоллаұлы

М.Сиранов атындағы орта мектебінің директоры

Әр аптаның дүйсенбі және жұма күндері,сағат 17.00-18.30

Индер ауданы,Елтай ауылы,Жеңіс көшесі №18

15

Аққала атындағы орта мектебі

Куспанов Нуртас Оразович

Аққала атындағы орта мектебінің директоры

Әр аптаның дүйсенбі және жұма күндері,сағат 17.00-18.30

Индер ауданы, Аққала ауылы, Т.Жылысов көшесі № 47

16

Оқушылар шағармашылық орталығы

Құлшығаев Есенғали Мақсотұлы

Оқушылар шығармашылық орталығының директоры

Әр аптаның дүйсенбі және жұма күндері,сағат 17.00-18.30

Индербор кенті, Төленбаев көшесі №1

17

Аудандық өнер мектебі

Сахипов Ералы Қияқбайұлы

Аудандық өнер мектебінің директоры

Әр аптаның дүйсенбі және жұма күндері,сағат 17.00-18.30

Индербор кенті, Ш.Уәлиханов көшесі №11

18

«Жарсуат» балалар саз мектебі

Қапашева Күнсұлу Қапсиыққызы

Жарсуат балалар саз мектебінің директоры

Әр аптаның дүйсенбі және жұма күндері,сағат 17.00-18.30

Индер ауданы, Жарсуат ауылы, Ділмұқашев көшесі №33

19

Педагогикалық – психологиялық түзеу кабинеті

Дәулетқалиева Тұрсын

Педагогикалық – психологиялық түзеу кабинетінің директоры

Әр аптаның дүйсенбі және жұма күндері,сағат 17.00-18.30

Индербор кенті, Уалиханов көшесі №15

20

Индер балалар жасөспірімдер-спорт мектебі

Бигамбаев Мәлік Қабдырашұлы

Индер балалар жасөспірімдер-спорт мектебінің директоры

Әр аптаның дүйсенбі және жұма күндері,сағат 17.00-18.30

Индербор кенті, Меніғалиев көшесі №30

21

Индер аудандық  қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы

Ержанова Шолпан Абайқызы

Индер аудандық  қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының басшысы

Әр аптаның жұма күні,сағат 17.00-18.00

Индербор кенті,

Уәлиханов көшесі №9

22

Индер ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі

Бражанов Тұрар Әлімжанұлы

Индер ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлім бастығы

Әр аптаның жұмыс күндері, сағат       9.00-.18.00

Индербор кенті, Қаражанов көшесі №11

23

Атырау облыстық психикалық денсаулық орталығы шаруашылық жүргізу құқындағы  КМК

Орақов Мұрат Хамитович

Мәжбүрлеп емдеу және наркологиялық диспансерінің Индер аудандық бөлімшесінің бас дәрігері

Әр айдың 2 ші және 4 ші аптасының сәрсенбі күндер,сағат 17.00-19.00

Индербор кенті, Шахтер көшесі №14

24

Индер аудандық төтенше жағдайлар бөлімшесі

Сақыпқалиев Ізбасар Нұрғалиұлы

Индер аудандық ТЖБ бастығы

Әр аптаның

Сәрсенбі күні,

сағат

15.00-16.00

 

Индербор кенті,Меңдіғалиев көшесі №3

25

Индер ауданы Индербор кенті №5 өрт сөндіру бөлімі

Зинеденов Серік Мәлікұлы

Индер ауданы,Индербор кенті №5 өрт сөндіру бөлімінің басшысы

Әр аптаның сәрсенбі күні,

Сағат 15.00-16.00

Индербор кенті,

Меңдіғалиев көшесі №3

26

«Индер Су»  ШЖҚ КМК-ң мекемесі

Құсайынов Алмас Меңдешұлы

Индер су ШЖҚ КМК-ң мекеме басшысы

Әр аптаның сәрсенбі күні,

Сағат 15.00-.16.00

Индербор кенті,

Меңдіғалиев көшесі №30

27

Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің

Индер аудандық аумақтық инспекциясы

Махметов Талғат Қасымұлы

Агроөнеркәсіптік кешеніндегі мемлекеттік инспекция комитетінің

индер аудандық аумақтық инспекциясының басшысы

Әр аптаның бейсенбі күні,

 Сағат 09.00-18.00

Индербор кенті,

Қаражанов

көшесі №19

28

Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Индер аудандық Аумақтық инспекциясы мемлекеттік мекемесі

Темірғалиев Өмірбек Ізбайұлы

Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Индер аудандық Аумақтық инспекциясының басшысы

Әр аптаның

Дүйсенбі және жұма күндері,

Сағат.15.00-16.00

Индербор кенті,Қаражанов көшесі №19

29

«Индер – Мәдениет» КМК

Нысанов Серік

Индер – Мәдениет КМК басшысы

Әр аптаның дүйсенбі және бейсенбі күндері,сағат 17.00-18.30

Индербор кенті, Мендіғалиев көшесі №47

 

30

«Атырау-Жарық» АҚ

Индер ауданы электр жүйелері

Үмітқалиев Асқар Төлешұлы

Индер ауданы электр жүйелері бөлімінің басшысы

Әр айдың бірінші және үшінші сәрсенбі күндері,сағат 15.00

 

Индербор кенті,

Махамбет көшесі №10

31

Архивтер және құжаттама басқармасының Индер ауданы мемлекеттік архиві

Иғалиева Нұрлы Қуанқызы

Архивтер және құжаттама басқармасының индер ауданы мемлекеттік архивінің басшысы

Әр аптаның дүйсенбі және жұма күндері,сағат 09.00-18.00

Индербор кенті, Қонаев көшесі №18

32

Жартылай күндізгі стационарлық үлгідегі ұйымының күндіз болу бөлімшесі

Жөкен Айнагүл

Жартылай күндізгі стационарлық үлгідегі ұйымының күндіз болу бөлімшесінің басшысы

Әр аптаның жұмыс күндері,сағат 15.00-17.00

Индербор кенті,

Қонаев көшесі №18

33

«Казсушар» РМК

Байбосынов Сайлау

«Казсушар» РМК-ның басшысы

Әр аптаның сәрсенбі күні,

Сағат 14.00-15.00

Индер ауданы Есбол селосы,

Бахитов көшесі №54

 

34

«ҚазТрансГаз Аймақ» АҚ

 Атырау өндірістік филиалы

 

Құлғалиев Сағидолла Саламатұлы

ҚазТрансГаз Аймақ АҚ

 Атырау өндірістік филиалы

Индер газ шаруашылығының директоры

Әр аптаның жұмыс күндері, сағат 14.30-17.00

Индербор кенті, Қаражанов көшесі №26

35

Атырау облыстық филиалы Индер аудандық почта байланыс торабы

Жобалов Айдар Асқарұлы

Атырау облыстық филиалы Индер аудандық почта байланыс торабының басшысы

Әр аптаның жұмыс күндері,

Сағат 17.00-18.00

Индербор кенті,

Қонаев көшесі №14

36

Атырау облысы бойынша әфилиалының әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Индер аудандық бөлімі

Жалғасбаева Гүлжамал Меңдіғалиқызы

Әлеуметтік қамсыздандыру бойынша Индер аудандық бөлімінің басшысы

Әр аптаның жұмыс күндері,

Сағат 09.00-18.30

Индербор кенті,

Мендіғалиева көшесі №30

37

Атырау облысы тарихи – өлкетану музейі

Индер аудандық бөлімшесі

Жалғасбаева Майгүл Хамидолла-

қызы

Атырау облысы тарихи – өлке тану музейінің меңгерушісі

Индер аудандық бөлімшесі

Әр айдың жұма күндері,

Индербор кенті, Уәлиханов көшесі №26

38

Индер ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы

Базарбаев Ардақ Мыңбайұлы

Индер ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасының басшысы

Әр аптаның сәрсенбі күні,сағат 09.00-18.30

Индербор кенті,Қонаев көшесі №18

39

Индер аудандық халыққа қызмет көрсету бойынша Индер аудандық бөлімі

Батыров

Ринат Ахметұлы

Индер аудандық халыққа қызмет көрсету орталығының басшысы

Әр аптаның жұмыс күндері сағат 09.00-18.00

Индербор кенті,

Меңдіғалиев көшесі №30

40

Балық қорғау инспекциясы

Шайдуллин Тұрар Мұхитұлы

Балықты қорғау инспекциясының бастығы

Әр айдың сәрсенбі

күні

Индербор кенті, Габдуллина көшесі №7 А

41

Индер аудандық полиция бөлімі

Джанзаков

Берікқали

Исағалиұлы

Индер аудандық полиция бөлімінің бастығы

Әр аптаның Дүйсенбі және сәрсенбі күндері сағат 16.00-18.00

Индербор кенті, Сейфуллина тұйық көшесі №10

42

Индер аудандық полиция бөлімі әкімшілік полиция бөлімшесі

Халел Жетпіс Амангелдіұлы

Индер аудандық полиция бөлімі әкімшілік полиция бөлімшесінің басшысы

Әр аптаның Дүйсенбі және сәрсенбі күндері сағат 16.00-18.00

Индербор кенті, Махамбет көшесі №20

43

Ұлттық кәсіпкерлік палатасының Индер аудандық бөлімшесі

Тасыбаев Мырзабек Сансызбайұлы

Ұлттық кәсіпкерлік палатасының Индер ауданы бөлімшесінің басшысы

Әр аптаның жұмыс күндері,сағат 09.00-12.00

Индербор кенті

Қонаев көшесі №12 А

44

Индер көп бейінді ауыл шаруашылық колледжі

Құнас Бағытжан Ниетқалиұлы

Индер көпбейінді ауыл шаруашылық колледжінің директоры

Әр аптаның жұмыс күндері,сағат 17.00-18.00

Индербор кенті,Махамбет көшесі №14

45

«Жарсуат Мәдениет» МКҚК

Утекенов Ерлан Қамашұлы

«Жарсуат Мәдениет» МКҚК директоры

 Әр аптаның сәрсенбі күні,сағат 15.00-17.00

Индер ауданы, Жарсуат ауылы, Ділмұқашев көшесі №27-2

46

«Құрылыс-Мәдениет» МКҚК

Ахмедиярова Нәсіп Хамитқызы

«Құрылыс-Мәдениет» МКҚК директоры

Әр аптаның бейсенбі күні,сағат 16.00-18.00

Индер ауданы, Мектеп көшесі 5 Б

47

«Жауқазын бөбекжайы» МКҚК

Рыспаева Жұмазия Зейнелқызы

«Жауқазын» бөбекжайының МКҚК директоры

Әр аптаның бейсенбі күні,сағат 17.00-18.00

Индер ауданы, Жарсуат ауылы, Тәуелсіздік №13

48

«Балбөбек бөбекжай»

бақшасы

Абилхаликова Гүлбаршин Курметовна

«Балбөбек» бөбекжай – бақшасының меңгерушісі

Әр аптаның бейсенбі күні,сағат 15.00-17.00

Индер ауданы, Бөдене ауылы, Меңдікенов көшесі №30

49

«Бөдене – Мәдениет» МКҚК

Жылқышиева Тамара Бейнбетовна

«Бөдене – Мәдениет» МКҚК директоры

Әр аптаның сәрсенбі күні,сағат 15.00-17.00

Индер ауданы, Бөдене ауылы, С.Датов көшесі №1 Б

50

«Көктоғай-Мәдениет» МКҚК директоры

Бисенғалиев Нұржан Қайыржанович

«Көктоғай Мәдениет» МКҚК директоры

Әр аптаның сәрсенбі күні,сағат 16.00-18.00

Индер ауданы,

Көктоғай ауылы.

Сейфуллина көшесі №34

51

МКҚК Гүлдәурен-7 мектепке дейінгі бөбекжайы

Астаева Күләш Сабеновна

МКҚК «Гүлдәурен-7» мектепке дейінгі бөбекжай директоры

Әр аптаның сәрсенбі күні,сағат 15.00-18.00

Индер ауданы,

Көктоғай ауылы.Сейфуллина көшесі №37

52

«Аққала-Мәдениет» МКҚК

Изимов Камалиден Адиетович

«Аққала-Мәдениет» МКҚК директоры

Әр аптаның жұма күні,сағат 16.00-18.00

Индер ауданы,

Аққала ауылы,Жұмалиев көшесі №24/1

53

«Қызғалдақ» мектепке дейінгі бөбекжайы МКҚК

Тасимова Дамели Ануаровна

«Қызғалдақ» мектепке дейінгі бөбекжайы МКҚК директоры

Әр аптаның сәрсенбі күні,сағат 15.00-17.00

Индер ауданы,Елтай ауылы,Жеңіс көшесі №20

54

«Елтай-Мәдениет» МКҚК директоры

Габдисаматов Бауыржан Габдисаматович

«Елтай-Мәдениет» МКҚК директоры

Әр аптаның сәрсенбі күні,сағат 15.00-17.00

Индер ауданы,Елтай ауылы,Жеңіс көшесі №22

55

«Болашақ» мектепке дейінгі бөбекжайы мемлекеттік коммуналды қазыналық кәсіпорны

Кадырбекова Данира Чапаевна

«Болашақ» мектепке дейінгі бөбекжайы мемлекеттік коммуналды қазыналық кәсіпорны меңгерушісінің м.а

Әр аптаның сәрсенбі күні,сағат 15.00-17.00

Индер ауданы,

Өрлік ауылы

Сәрсенбаев көшесі №53

 

56

«Өрлік-Мәдениет» МКҚК

Сундетов Еркин Кумарович

«Өрлік-Мәдениет» МКҚК ның директоры

Әр аптаның бейсенбі күні,сағат 15.00-17.00

Индер ауданы,

Өрлік ауылы

І.Үсенов көшесі №54

57

«Қарлығаш» мектепке дейінгі санаториялық бөбекжайы МКҚК

Жакиева Ляззат Сапаргалиевна

«Қарлығаш» мектепке дейінгі санаториялық бөбекжайы МКҚК МКҚК-ның директоры

Әр аптаның дүйсенбі күні

 

Индер ауданы, Есбол ауылы, Жамбыл көшесі №11

58

«Балапан» мектепке дейінгі бөбекжайы МКҚК

Дәулетқазы Нұрлыбай Қонысбайұлы

«Балапан» мектепке дейінгі бөбекжайы МКҚК-ның директоры

Әр аптаның сейсенбі күні

 

Индер ауданы, Есбол ауылы, С.Датов көшесі №12

59

«Есбол-Мәдениет» МКҚК

Нуркашев Кайрат Орынбасарович

«Есбол-Мәдениет» МКҚК-ның директоры

Әр аптаның дүйсенбі күні

Индер ауданы, Есбол ауылы, Жамбыл көшесі №22

60

«Ынтымақ-Мәдениет» МКҚК

Калиев Кумар Ержанович

«Ынтымақ-Мәдениет» МКҚК-ның директоры

Әр аптаның бейсенбі күндері

Индер ауданы, Ынтымақ  ауылы, Төремұратов көшесі №13


Мақаланың шыққан күні: 18.02.2019 09:21

Парақтағы соңғы өзгерістер: 18.02.2019 09:21

Қаралым саны: 1434