Мобильді нұсқа Нашар көретіндерге арналған нұсқа
20.09.2020

Қызметтер

Атырау облысы бойынша сайлау комиссияларының құрамы

Атырау облысы бойынша сайлау комиссияларының құрамы

Атырау облыстық аумақтық сайлау комиссиясы

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Айтеке-би көшесі, 77, Атырау облысы әкімдігінің ғимараты, 4 қабат. Телефондар 8 (7122) 27-02-56, 27-13-45, 35-44-61. e-mail: tic_atr_obl@saylau.kz. aotik2012@mail.kz

Комиссия төрағасы - Айманакумов Азамат Мақсотұлы

Төраға орынбасары - Асабаева Жаннат Вахитқызы

Комиссия хатшысы - Аманжолова Айнұр Мұратқызы

Комиссия мүшелері - Идрисов Саламат Нұрмұқанұлы

- Нұржігітова Күлбаршын Балхашқызы

- Сұлтанов Аман Асқарұлы

- Салина Назым Айбекқызы

 

Атырау қалалық аумақтық сайлау комиссиясы

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Махамбет көшесі, 72, Атырау қаласы әкімі аппараты ғимараты. Телефон 8 (7122) 35-52-55. e-mail: tic_atr@saylau.kz. gortik.00@mail.kz

Комиссия төрағасы - Жумагалиев Есенжол Таңатарұлы

Төраға орынбасары - Давлетов Артур Джексенбайұлы

Комиссия хатшысы - Арыстанова Ақмарал Амантайқызы

Комиссия мүшелері - Ғилымов Нұрсұлтан Алпамысұлы

- Каримжанов Алмаз Каримжанұлы

- Шалабаева Айжан Гарипуллақызы

- Зайдолла Сайрагүл Балтабекқызы

 

Жылыой аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

Орналасқан орны: Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Махамбет даңғылы, 20, №№13,14 кабинет, Жылыой аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімінің ғимараты. Телефон 8 (71237) 5-11-99. e-mail: tic_atr_zhl@saylau.kz. zhylyoiTIK@mail.kz

Комиссия төрайымы - Қалмұханова Зауре Тухпатуллақызы

Төрайым орынбасары - Шиганбаева Жұма Бисенқызы

Комиссия хатшысы - Станова Гүлжан Керейқызы

Комиссия мүшелері - Бөлекбай Аяпберген

- Мендикулова Қайрлы

- Сүйембаев Нұрбай Нұрханұлы

- Бертлеуов Жанібек Нұрсұлтанұлы

 

Индер аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

Орналасқан орны: Индер ауданы, Индербор кенті, Меңдіғалиев көшесі №30/8үй, Индер аудандық әкімдігінің ғимараты. Телефон 8 (71234) 2-00-34. e-mail: tic_atr_ind@saylau.kz. inder_saylau@mail.kz

Комиссия төрағасы - Сакенов Адилгерей Мұратұлы

Төраға орынбасары - Қуанышева Эльмира Избасарқызы

Комиссия хатшысы - Сариева Шынар Абатқызы

Комиссия мүшелері - Жаңбырбаева Гүлайым Жалғасқызы

- Кенжиев Алтынбек Айтқалиұлы

- Букеев Ербол Ержанұлы

- Тұрсынғалиева Айгүль Есенқызы

 

Исатай аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

Орналасқан орны: Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, Е.Қазақстан көшесі, 11, Исатай ауданы әкімі аппаратының ғимараты. Телефон 8 (71231) 2-11-04. e-mail: tic_atr_ist@saylau.kz. isatai.aotik2019@mail.kz

Комиссия төрағасы - Меңдібаев Сәбит Төремұратұлы

Төраға орынбасары - Аманғалиев Мейрамбек Мұратұлы

Комиссия хатшысы - Сиранова Гүлшат Мақсотқызы

Комиссия мүшелері - Бижанов Нұрлан Төлегенұлы

- Балмурзин Азамат Жанболатұлы

- Жұбанова Үзілдік Орынғалиқызы

- Науанова Ардақ Арыстанғалиқызы

 

Құрманғазы аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Құрманғазы ауылы, С.Көшекбаев көшесі №2 үй, Құрманғазы аудандық әкімдігінің №2 ғимараты, 2 қабат. Телефон 8 (71233) 2-09-42.                      e-mail: tic_atr_kur@saylau.kz. kurmangazy.tik@mail.kz

Комиссия төрағасы - Бралиев Болат Мұханбетжанұлы

Төраға орынбасары - Ізжанов Әуез Сәдулұлы

Комиссия хатшысы - Рахметуллина Гүлмира Сайфуллақызы

Комиссия мүшелері - Сахаев Руслан Қадрешұлы

- Тілеуғалиев Ахат Шұғайұлы

- Мусина Анар Нүриқызы

- Шахшаев Дәуренбек Қабдрахимұлы

 

Қызылқоға аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Миялы ауылы, А.Құнанбаев көшесі, № 4 үй, Қызылқоға ауданының акім аппарат ғимараты. Телефон: 8 (71238)2-15-89. e-mail: tic_atr_kzl@saylau.kz. kz.saylau_tik@mail.kz

Комиссия төрағасы

-

Муканов Максот Сайполович

Төраға орынбасары

-

Ибрашев Жолдас Кемелович

Комиссия хатшысы

-

Имашев Асхат Жумабаевич

Комиссия мүшелері

-

Мадигалиева Нуржамал Умирзаковна

 

-

Оразгалиева Жанылсын Максимовна

 

-

Озганбаев Жолдаскали

 

-

Нұрланов Қуаныш Нұрланұлы

 

Мақат аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

Орналасақан орны: Мақат ауданы, Мақат кенті, Саламат Мұқашев көшесі, 36, «Мақат кенті әкімі аппараты» ММ-нің ғимараты, 2-қабат, №10 кабинет. Телефон 8 (71239) 3-00-59. e-mail: tic_atr_mak@saylau.kz. makat_tik@mail.kz

Комиссия төрағасы – вакансия

Төраға орынбасары - Тажибаев Жасулан Садыкович

Комиссия хатшысы – Уәли Меңдігүл Мұратқызы

Комиссия мүшелері – Едгеева Гүлназ Талапқызы

-Теңдібай Әнуар Жеңісұлы

-Исполов Нурлан Тенелбаевич

-Каржауова Асель Шайзадаевна

 

Махамбет аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

Орналасқан орны: Махамбет ауданы, Махамбет ауылы, Абай Құнанбаев көшесі, 13, Аудандық қаржы бөлімінің ғимараты, Телефон 8 (71236) 5-61-02. e-mail: tic_atr_mkh@saylau.kz. mrtik2019@mail.kz

Комиссия төрағасы - Шотпақов Сағынғали Нысанбайұлы

Төраға орынбасары - Пазулов Жексенбай Дюсенбайұлы

Комиссия хатшысы - Жұмашева Дария Серікқызы

Комиссия мүшелері - Төлегенов Ұзақбай

- Құжырбаев Сейтжан Бауыржанұлы

- Молдабаева Зоя Оңайғалиқызы

- Есенғалиева Қалімжан Адайқызы

 

 

 

Атырау қаласы

 

№1 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, М.Мақатаев көшесі, №61 құрылыс, «Жалпы білім беретін №4 Ю.А.Гагарин атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрағасы

-

Қадым Әділжан Жұмажанұлы

Төраға орынбасары

-

Муханбетжанов Амантай Болатович

Комиссия хатшысы

-

Бужанова Жаннат Саясатовна

Комиссия мүшелері

-

Ахметкалиева Гульжазира Сапаровна

 

-

Қамашова Нургуль Орысбайқызы

 

-

Сарсенгалиева Айзада Хайратовна

 

-

Есенгалиев Умиржан Бахтыгерейевич

 

-

Cапаров Ершат Нұркенұлы

 

-

Жолдасбаев Әділбек Иманғалиұлы

 

№2 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Ө.Исатаев көшесі, №42А құрылыс, «Жалпы білім беретін №2 Жұмекен Нәжімеденов атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Кулбатырова Жанна Кумаровна

Төрайымның орынбасары

-

Гумарова Светлана Амантаевна

Комиссия хатшысы

-

Салиева Гулдана Калаубевна

Комиссия мүшелері

-

Мусиева Акмарал Койшекеновна

 

-

Сериков Ербол Серикович

 

-

Койшина Айдын Биляшовна

 

-

Рахметов Максот Елеусизович

 

№3 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Исатай даңғылы, №1А құрылыс, «Спецавтобаза» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Имашова Шынаргул Балгабаевна

Төрайымның орынбасары

-

Ищанов Жумабай Шинтемирович

Комиссия хатшысы

-

Куспанова Клара Шугаевна

Комиссия мүшелері

-

Дюсехов Исатай Орынғалиұлы

 

-

Хайреденова Арайлым Женисовна

 

-

Аблайсова Салтанат Камидуллаевна

 

-

Рабаев Айдаулет Кожамжарович

 

-

Шанина Жанар Қуатқызы

 

-

Ғалиматолла Мөлдір Ғалиматоллақызы

 

-

Бисенгалиева Гулшат Курметовна

 

-

Молдагалиев Кыдырсиых Талапкалиевич

 

№4 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, Ж.Елеуісов көшесі, №69 құрылыс, «Жалпы білім беретін №11 Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Умбеткалиева Жанна Шадияровна

Төрайымның орынбасары

-

Мұханбетова Гүлфайруз Айдынғалиқызы

Комиссия хатшысы

-

Егинбаева Назгул

Комиссия мүшелері

-

Каллепесов Танатар Мырзагалиевич

 

-

Сейтенова Аккун Джамбуловна

 

-

Абилкакимова Элеонора Габдулкакимовна

 

-

Байжанова Диана Аскаровна

 

-

Абилова Лида Сисенбаевна

 

-

Ислямова Жумагуль Сагынгалиевна

 

№5 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Ерниязов көшесі, №2 құрылыс, «Жалпы білім беретін №5 Ғ.Мүсірепов атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Бекенова Нургуль Тулегеновна

Төрайымның орынбасары

-

Искендирова Айгул Токтаровна

Комиссия хатшысы

-

Мадекешева Айгуль Уафовна

Комиссия мүшелері

-

Рахмет Нұргүл Сабырғалиқызы

 

-

Утешова Айдана Бектурсиновна

 

-

Ұзақбаева Сәлима Сәулетжанқызы

 

-

Рамазанов Жантас Жалғасұлы

 

-

Қадимов Талғат Рашидұлы

 

-

Куспанова Жанар Махметовна

 

№6 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Х.Досмұхамедов көшесі, №4, «ҚазТрансГаз Аймақ» акционерлік қоғамы Атырау өндірістік филиалының ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Умирзаков Курманбек Есиркепович

Төрайымның орынбасары

-

Кабесова Айнур Темирбулатовна

Комиссия хатшысы

-

Нуркасимова Нуржамал Алтайовна

Комиссия мүшелері

-

Абдолов Құралбек Рахымғалиұлы

 

-

Кужаниязова Гульфара Гарипуллаевна

 

-

Губашева Гүлнұр Илауқызы

 

-

Нармагамбетова Балзия Исагалиевна

 

-

Абдулова Айжан Жумабаевна

 

-

Досжанова Лаура Бекқалиқызы

 

№7 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, А.Байтұрсынов көшесі, №127, «Атырау облыстық дарынды балалар мектеп- интернаты» мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Ахметова Айнагул Максотовна

Төрайымның орынбасары

-

Алтай Қадыржан Алтайұлы

Комиссия хатшысы

-

Абдрахманова Айбарша Сагингалиевна

Комиссия мүшелері

-

Журканова Альфия Камзаевна

 

-

Жумурова Нургуль Сайлаубаевна

 

-

Нажмеденов Олжас Мутауович

 

-

Куатова Айнура

 

№8 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Әйтеке би көшесі, №186 Б, «Н.Тілендиев атындағы облыстық Кіші өнер академиясы дарынды балаларға арналған

интернаттық мекемесі бар мамандандырылған мектеп» мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Закарина Маншук Тасмуратовна

Төрайымның орынбасары

-

Казиева Нургуль Рысмухановна

Комиссия хатшысы

-

Кагазова Алмагул

Комиссия мүшелері

-

Изтелеуов Нуркен Сакенович

 

-

Исатаева Назерке Амангелдіқызы

 

-

Досмагамбетова Марал Муратовна

 

-

Койшыбаева Назгул Койшыбайкызы

 

№9 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, Сәтпаев көшесі, №20, «Жалпы білім беретін №15 Абай атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрағасы

-

Акимова Гулайым Муратовна

Төрағаның орынбасары

-

Жумагалиева Айнагуль Калыбаевна

Комиссия хатшысы

-

Койбакова Айгуль Канатовна

Комиссия мүшелері

-

Мұрат Алтынай Ізімғалиқызы

 

-

Мусин Нуртас Жумабаевич

 

-

Умбеталиева Элеонора Сырымовна

 

-

Зарипова Айгуль Мусаевна

 

№10 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Владимирский көшесі, №21 құрылыс, «№16 Ж.Қаражігітов атындағы мектеп-лицей» мемлекеттік коммуналдық мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Шибалаева Айгуль Калиевна

Төрайымның орынбасары

-

Бисенгалиева Жанар Асылбековна

Комиссия хатшысы

-

Саркулова Кумис Сисеновна

Комиссия мүшелері

-

Бижанова Акжибек Кадырбековна

 

-

Сейтжапарова Айгерим Ануарбековна

 

-

Даулетова Айгуль Кенесовна

 

-

Куангалиева Мирамгуль Сайфеденовна

 

-

Ермуханова Дарига Насихатовна

 

-

Даулетова Салтанат Таргиновна

 

№11 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, «Авангард-4» шағын ауданы, Владимирский көшесі, «Атырау облысы Білім беру басқармасының «Атырау көлік және коммуникация колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты

Комиссия төрағасы

-

Ниталиев Жанбек Курганбаевич

Төрағаның орынбасары

-

Сисенов Кайрат Тнимжанович

Комиссия хатшысы

-

Капсаликова Нагима Кабыловна

Комиссия мүшелері

-

Ержанов Қуандык Куанышович

 

-

Зайров Алпамыс Шүкірбайұлы

 

-

Жумагалиева Актолкын Анесовна

 

-

Харипов Махамбет Еримович

 

№12 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Құрманғазы көшесі, №9, Атырау облыстық Білім беру басқармасының «Атырау сервис колледжі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Буревская Галина Саметовна

Төрайымның орынбасары

-

Айдынгалиева Гульжанат Сагинтаевна

Комиссия хатшысы

-

Кенжебаева Салтанат Кайрлиевна

Комиссия мүшелері

-

Құрманова Нұрия Жәнібекқызы

 

-

Муканова Гульмира Асановна

 

-

Измуханова Маншук Байбатыровна

 

-

Абдирова Гулназ Сабитовна

 

-

Есарева Ирина Вячеславовна

 

-

Зейнелова Бибигуль Катжановна

 

-

Темірғалиев Рустем

 

-

Дусетова Жанар Набидуллаевна

 

№13 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, «Авангард-2» шағын ауданы, №19А құрылыс «№19 Қ.Сәтпаев атындағы мектеп-гимназия» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрағасы

-

Мырзагалиев Акилбек Кишуович

Төрағаның орынбасары

-

Убишева Бахыт Мухитовна

Комиссия хатшысы

-

Қыдырәлиева Динара Мұхтарәліқызы

Комиссия мүшелері

-

Киматов Кайрат Максутович

 

-

Сахуалин Аралбай Асыланбекұлы

 

-

Жантумаев Асылбек Абатович

 

-

Мукашева Гульнара Темирбулатовна

 

-

Камалиден Меирамгүл Жанғабылқызы

 

-

Хайдарова Маргарита Алибиевна

 

№14 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, «Авангард-3» шағын ауданы, Владимирский көшесі, №41 құрылыс, «№3 мектеп-гимназия» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрағасы

-

Оралбеков Ерик Абилханович

Төрағаның орынбасары

-

Утепкалиева Айман Мурзалиевна

Комиссия хатшысы

-

Жалмухамбетова Венера Хайдаровна

Комиссия мүшелері

-

Хабибуллина Бибигуль Камаловна

 

-

Любина Татьяна Нестеровна

 

-

Капизова Асемгуль Забихоллаевна

 

-

Айтпаева Айман Насипкалиевна

 

-

Утеугалиева Гульжанат Алибековна

 

-

Унгаралиева Аниса Имашовна

 

-

Хабиболлаева Айгерім Мүбәракқызы

 

-

Юсупова Айнур Мадениетовна

 

№15 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, «Авангард-4» шағын ауданы, «Үш тілде оқытатын дарынды балаларға арналған мамандандырылған №30 мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Ескайырова Гульфия Сабитовна

Төрайымның орынбасары

-

Макарова Нургуль Мырзабаевна

Комиссия хатшысы

-

Рахымжан Анар Мейрамбекқызы

Комиссия мүшелері

-

Кабиева Назгул Сырымовна

 

-

Зейнуллина Сакен Жолайқызы

 

-

Қабдығалиева Ләззат Қасымқызы

 

-

Тилепбергенова Мейрбану Тилепбергенкызы

 

-

Ержанова Гулнара Тұрлыбекқызы

 

-

Сабитова Гаухара Елтаевна

 

№16 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Құрманғазы көшесі, №7, Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының «Атырау медициналық колледжі» шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты

Комиссия төрағасы

-

Айдынгалиев Талгат Сулейменович

Төрағаның орынбасары

-

Куспанова Карлыгаш Дюсенбековна

Комиссия хатшысы

-

Успанова Нургул Жанбулатовна

Комиссия мүшелері

-

Салыхова Анаргуль Бактыбаевна

 

-

Кенжегалиева Гулназ Шараповна

 

-

Кадыров Жаксылык Нурлыгалимович

 

-

Кабылова Баян Жолдасовна

 

-

Абилова Гульнар Тулеуовна

 

-

Куанова Индира Амангалиевна

 

№17 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, «Лесхоз» шағын ауданы, №28А құрылыс, «Жалпы білім беретін №28 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрағасы

-

Болатбекұлы Досжан

Төрағаның орынбасары

-

Кубашева Гулара Идрисовна

Комиссия хатшысы

-

Габдуллина Мейрамгуль Карымсаковна

Комиссия мүшелері

-

Кендирбаева Зауреш Отаровна

 

-

Дильмуханова Сандугаш Темирбаевна

 

-

Жумалиев Кадыржан Амангельдиевич

 

-

Залжанқызы Алмагүл

 

№18 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Жұмыскер ауылы, Баймуханов көшесі, №141, «Жалпы білім беретін И.Тайманов атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Хасан Гүлшат

Төрайымның орынбасары

-

Айтжанова Галия   Ерсаиновна

Комиссия хатшысы

-

Дингалиева Бибигуль Аманкельдиевна

Комиссия мүшелері

-

Кабиева Эльмира Гизатоллаевна

 

-

Исмагилаева Акмарал Болашаковна

 

-

Насырова Зоя Темировна

 

-

Карабалина Майра Сапаровна

 

-

Сабырқызы Жұмагүл

 

-

Шакушова Нургуль Урынгалиевна

 

-

Жумагазиева Самал Саматовна

 

-

Такашова Гаухар Улжагалиевна

 

№19 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Құрманғазы көшесі, №7, Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының «Атырау медициналық колледжі» шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Гапуова Бибигуль Бахтыгалиевна

Төрайымның орынбасары

-

Демежанов Бекжан Сабырович

Комиссия хатшысы

-

Бермагамбетова Жемис Амангельдиевна

Комиссия мүшелері

-

Курмашева Нургуль Тулегеновна

 

-

Аралова Гүлсезім Қылышпайқызы

 

-

Сисенбаева Мөлдір Сисенбайқызы

 

-

Канатбаева Алмагул Зарифовна

 

№20 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, Еркінқала ауылы, Д.Есқалиев көшесі, №29 құрылыс «Жалпы білім беретін Еркінқала орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрағасы

-

Кисметов Болат Дюсеевич

Төрағаның орынбасары

-

Хасанова Сауле Муратовна

Комиссия хатшысы

-

Лукпанова Айгуль Аубакировна

Комиссия мүшелері

-

Битекенов Серик Утежанович

 

-

Бралиева Майрагуль Куанышевна

 

-

Амиров Нурлан

 

-

Айтмуханова Хатима Хасановна

 

№21 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, Сары Өзек аумағы, №16 үй, Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының «Атырау облыстық туберкулезге қарсы күрес диспансері» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты

Комиссия төрағасы

-

Абишев Серик Табылдиевич

Төрағаның орынбасары

-

Салыхова Алима Амиржановна

Комиссия хатшысы

-

Естурлина Гульмира Джулдасовна

Комиссия мүшелері

-

Шугаепова Светлана Архиметовна

 

-

Андиров Еркин Насирович

 

№22 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, А.Л.Владимирский көшесі, №22А құрылыс, Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының «Атырау облыстық перинатальды орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Сабыргалиева Алмира Талаповна

Төрайымның орынбасары

-

Тулешова Балжан Рамазановна

Комиссия хатшысы

-

Омарова Танзиля Байбаковна

Комиссия мүшелері

-

Кошалиева Фарида

 

-

Акбанова Луиза Зинетуллаевна

 

№23 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Владимирский көшесі, №2, Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының «Атырау облыстық онкология диспансері» шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Сапарова Эльмира Карифуллаевна

Төрайымның орынбасары

-

Кудабаева Жадыра Нуржигитовна

Комиссия хатшысы

-

Султанова Айбарша Калшекеновна

Комиссия мүшелері

-

Айтжанова Айман Орынбасаровна

 

-

Айтуар Азамат Нариманұлы

 

 

№24 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Владимирский көшесі, №98, Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының «Атырау облыстық ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Сисенбаева Ақбота Мейрамбайқызы

Төрайымның орынбасары

-

Кулекенова Роза Сабиргалиевна

Комиссия хатшысы

-

Жумагалиева Алмагуль Есеевна

Комиссия мүшелері

-

Зинураева Айдана Қуанышқызы

 

-

Тулегенова Лаура Исашевна

 

№25 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Бейбарыс даңғылы, №412 құрылыс, Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының «№2 Атырау облыстық ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты

Комиссия төрағасы

-

Оқас Жақсылық Оқасұлы

Төрағаның орынбасары

-

Рысмагамбетов Манарбек Анесович

Комиссия хатшысы

-

Муханова Раушан Маженовна

Комиссия мүшелері

-

Шамаева Альмира Табылдиевна

 

-

Шамуршанова Жанар Жуламановна

 

№26 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Өркен тұрғын үй алабы, С.Шөреев көшесі, №90А құрылыс, «Хамит Ерғалиев атындағы №35 мектеп гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Каришева Айгуль Кожекбаевна

Төрайымның орынбасары

-

Муханбетов Алмат Нурсултанович

Комиссия хатшысы

-

Тукеева Зульфия Жалгауовна

Комиссия мүшелері

-

Бусурманова Лаззат Маратовна

 

-

Өтегенова Ұлжан Бауыржанқызы

 

-

Муханова Даурия Тулеуовна

 

-

Азербаев Нұрғиса Төлепбергенұлы

 

-

Мусабаева Гульсайран Усербаевна

 

-

Қазимова Ақбөбек Ғатихқызы

 

№27 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Еркінқала ауылдық округі, Ракуша ауылы, Қазақстан көшесі, №16 құрылыс, «Жалпы білім беретін М.Өтемісов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты    

Комиссия төрайымы

-

Измагамбетова Фариза Мубараковна

Төрайымның орынбасары

-

Каршигенова Гульжанар Утепбергеновна

Комиссия хатшысы

-

Куанова Бакиза Маушевна

Комиссия мүшелері

-

Ембергенова Даригаш

 

-

Кабдешова Гулбаршын Жалгасовна

 

-

Карина Гулбакыт Аскаровна

 

-

Кайыргалиев Нурлыбек Бактыбаевич

 

-

Канатова Маржан Жумабаевна

 

-

Хасанова Гулзада Батыргалиевна

 

-

Турганбаев Куаныш Каманович

 

-

Турекешова Альфия Сапихқызы

 

№28 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Баймұханов көшесі,№16, «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Атырау облысы Әділет департаментінің Атырау қаласының Әділет басқармасы» республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрағасы

-

Имангалиева Аибаршын Тукпатоллаевна

Төрағаның орынбасары

-

Кенжегалиева Жанилсин Салахиденовна

Комиссия хатшысы

-

Жумургужина Венера

Мерекеевна

Комиссия мүшелері

-

Кадралиев Айбек Сарсенбаевич

 

-

Дюсенгалиева Акзияш Калыбаевна

 

-

Бисембиева Мендигуль Кумаргалиевна

 

-

Хасанова Гульжан

 

-

Муханбетова Индира Жанболатовна

 

-

Джиенгалиева Асыл Жомартовна

 

-

Cалиева Слушаш Науановна

 

-

Бекешева Асем Талгатовна

 

№29 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, Мұса Баймұханов көшесі, №16 құрылыс, «Жалпы білім беретін №18 Н.Крупская атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Далиев Дулат Елемесович

Төрайымның орынбасары

-

Танатова Айнагуль Байтугеловна

Комиссия хатшысы

-

Дабысова Гулмира Максимқызы

Комиссия мүшелері

-

Құрманберлиева Орынгүл Иванқызы

 

-

Түгелбаева Гұлнұр Байғабылқызы

 

-

Жакупова Арайлым Бержановна

 

-

Тоғай Майгүл Молжігітқызы

 

-

Дуйсенов Саламат Утегенович

 

-

Уразова Мейрамгуль Махамбетовна

 

№30 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Бейбарыс даңғылы, №36 құрылыс, «Жалпы білім беретін №10 С.Мұқанов атындағы орта мектебі»

коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Жумагалиева Алмагул Илиясовна

Төрайымның орынбасары

-

Сейтекова Майя Амановна

Комиссия хатшысы

-

Муханбетова Ажаргул Алибековна

Комиссия мүшелері

-

Калиева Анар Мулдагуловна

 

-

Нұрланұлы Сұлтан

 

-

Халидуллина Асел Нурлановна

 

-

Сүндетова Ботакөз Серікқызы

 

-

Тлепова Бактигул Муратовна

 

-

Ізбасарова Арайлым Табылдықызы

 

№31 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Азаттық даңғылы, №1, «Атырау мұнай және газ университеті» ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Кожахметова Гульжан Багитжановна

Төрайымның орынбасары

-

Демесинова Акмарал Хасановна

Комиссия хатшысы

-

Успанова Зауре Темирбаевна

Комиссия мүшелері

-

Кариева Малика Максутовна

 

-

Изтаева Салтанат Маратовна

 

-

Бисенова Кулара Амандыковна

 

-

Темиргалиева Гульбакыт   Жалгасовна

 

№32 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Б.Момышұлы көшесі, №1, «Д.Нұрпейісова атындағы мұнайшылар Мәдениет сарайы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Харипова Рашида Еримовна

Төрайымның орынбасары

-

Тлеккабылов Ерлан Коныскереевич

Комиссия хатшысы

-

Сейтмухамбетова Жансая Шафигулленовна

Комиссия мүшелері

-

Аккалиева Гулзинат Ерболатовна

 

-

Газимова Сая Калитовна

 

-

Кулманова Куралай Жанабаевна

 

-

Назарбекова Ғалия Назарбекқызы

 

№33 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Абай көшесі, №5, «Каспиймұнайгаз» ғылыми-зерттеу және жобалау институты» акционерлік қоғамының ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Кабдулова Гулбану Утепбергеновна

Төрайымның орынбасары

-

Блгалиева Акмарал Сайфуллаевна

Комиссия хатшысы

-

Туктарова Раушангуль Максутовна

Комиссия мүшелері

-

Шильман Кристина Владимировна

 

-

Бисенова Гулмира Тулеуовна

 

-

Сисенгалиев Ренат Айталыевич

 

-

Гумарова Нургул Букеновна

 

№34 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, Алипов көшесі, №3а, «Тағылым» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты

Комиссия төрағасы

-

Имашев Бейсенбек Нуржанович

Төрағаның орынбасары

-

Утепбергенова Эльвира Жеткиншековна

Комиссия хатшысы

-

Умирханова Людмила Абройевна

Комиссия мүшелері

-

Карылданова Айнур Базаргалиевна

 

-

Апуова Асем Курамисовна

 

-

Елжанова Гулмира Хаберовна

 

-

Сағижан Ботакөз Беркінқызы

 

№35 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Махамбет көшесі, №111 құрылыс, «Жалпы білім беретін №12 Ф.Досымова атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрағасы

-

Қашаубай Ербол Ермекұлы

Төрағаның орынбасары

-

Шунгулова Нагима Тулеугалиевна

Комиссия хатшысы

-

Ғалымжанова Алтынгүл Есенгелдіқызы

Комиссия мүшелері

-

Сапарова Жанат Изимгалиевна

 

-

Байдушова Анель Саликовна

 

-

Нұрымбетов Райымбек Сырлыбекұлы

 

-

Сиражиев Аманжол Тлеккабылович

 

№36 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Канцев көшесі, №1А құрылыс, «Д.Байбосынов атындағы №13 ұлттық мектеп гимназия» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрағасы

-

Қожамжаров Қуандық Қожамжарұлы

Төрағаның орынбасары

-

Сапарова Айгул Сенбиевна

Комиссия хатшысы

-

Жайлиева Гульайым Хамитовна

Комиссия мүшелері

-

Есқайырова Нәзік Есқайырқызы

 

-

Махаева Агайша Талгатовна

 

-

Ізғалиева Арай Серікбайқызы

 

-

Маулимова Кызгалдак Сериковна

 

-

Әйіпқалиева Айымгүл Амангелдіқызы

 

-

Сагинбаев Нурбол Жуматович

 

№37 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Махамбет Өтемісұлы көшесі, №118/2, «Жалпы білім беретін №21 Жамбыл атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрағасы

-

Заузабаев Естай Абаевич

Төрағаның орынбасары

-

Жаксиева Балкаш Жумашевна

Комиссия хатшысы

-

Зинурова Самал Талгатовна

Комиссия мүшелері

-

Мажитов Кайрат Елемесович

 

-

Ерниязова Улжан Газизовна

 

-

Исмагамбетова Бибигуль Утеуовна

 

-

Мусагалиева Жанат Аманкосовна

 

№38 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Ш.Уәлиханов көшесі, №89А құрылыс, «Жалпы білім беретін №9 Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Мухамбетова Мерует Ибатуллакызы

Төрайымның орынбасары

-

Нагимова Гулжазира Галимовна

Комиссия хатшысы

-

Амантурлиева Шынар Насипкалиевна

Комиссия мүшелері

-

Кодаров Адильбек Алтаевич

 

-

Қабдешев Алмаз Қайырғалиұлы

 

-

Сұлтанқұбиева Шолпан Мұқанбетжанқызы

 

-

Бәшімова Ләззат Саматқызы

 

-

Меңдігерейқызы Ләззат

 

-

Поленова Тамара Валериевна

 

-

Нысанбаева Айнұр Батырғалиқызы

 

-

Акмурзиева Зульфат Избасовна

 

№39 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, С.Датов көшесі, №42, «Қазақстан Темір Жолы – Жүк тасымалы» акционерлік қоғамының «Атырау жүк тасымалы бөлімшесі» филиалының ғимараты

Комиссия төрағасы

-

Қартан Бауыржан Ақназарұлы

Төрағаның орынбасары

-

Костаев Алмас Беймбетович

Комиссия хатшысы

-

Бержанов Еркебулан Канбаевич

Комиссия мүшелері

-

Қабдрашев Фархат Жанболатұлы

 

-

Аманкулов Темирхан Жандусович  

 

-

Бержанова Гауһар Қанбайқызы

 

-

Максимов Ержан Максимович

 

-

Жумахметов Медет Исенбекович

 

-

Гумарова Гаухар Маратовна

 

-

Исмуханова Жанна Нуртазаевна

 

-

Имангазиев Ринат Камалиевич

 

№40 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Жұбан Молдағалиев көшесі, №29А, "Атырау-Ақпарат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіңғимараты

Комиссия төрағасы

-

Суйенгалиева Гульмира Сабировна

Төрағаның орынбасары

-

Ермеков Болатбек Катпиевич

Комиссия хатшысы

-

Кәрімова Самал Жеңісқызы

Комиссия мүшелері

-

Сагинганова Самал Куанышкалиевна

 

-

Кариев Дархан Маратулы

 

-

Куанышалиева Гаухар Кадыровна

 

-

Рамазан Асланбек Теміржанұлы

 

№41 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Азаттық даңғылы, №78 құрылыс, «Жалпы білім беретін №14 А.Чехов атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрағасы

-

Нуркалиев Болатбай Серикович

Төрағаның орынбасары

-

Теңелбаева Назгүл Жалғасқызы

Комиссия хатшысы

-

Сатимова Гульнар Абаевна

Комиссия мүшелері

-

Ескаирова Альбина Наиповна

 

-

Нұрқайырова Нұрқаным Ахметқызы

 

-

Ревкова Венера Алексеевна

 

-

Шағыр Толғанай Ғарифрайқызы

 

-

Утетлеуова Балжан Муратовна

 

-

Қойшығұлова Майжан Амангелдіқызы

 

№42 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Шәріпов көшесі, №1/1 құрылыс, «Құрманғазы атындағы балалар саз мектебі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Умиралиева Зина Кушимовна

Төрайымның орынбасары

-

Курмангалиева Гульсара Кайржановна

Комиссия хатшысы

-

Сладкова Надежда Павловна

Комиссия мүшелері

-

Шунгульбаева Гульдина Елугалиевна

 

-

Көбенова Нұргүл Керейқызы

 

-

Борашева Болған Алданазарқызы

 

-

Кисметова Мадина Махамбетовна

 

№43 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, С.Сауырғалиев көшесі, №1, «Құрманғазы атындағы мәдениет сарайы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты

Комиссия төрағасы

-

Рыскалиев Акылбек Аманбаевич

Төрағаның орынбасары

-

Гадилова Аэлита Айдаровна

Комиссия хатшысы

-

Сундетова Гулжан Урынгалиевна

Комиссия мүшелері

-

Кумарова Замира Бибиевна

 

-

Батыргалиева Клара Ораловна

 

-

Аруева Білім Рысқалиқызы

 

-

Битулиева Жұмагүл Мақсотқызы

 

№44 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, Сәбит Мұқанов көшесі, №3 құрылыс, «№20 А.Пушкин атындағы мектеп-лицей» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Кожахметова Гульнара Усеровна

Төрайымның орынбасары

-

Нұрманова Арай Хайыржанқызы

Комиссия хатшысы

-

Сатханова Бахытгул Жаннатхожаевна

Комиссия мүшелері

-

Жолдаспаева Жанерке Ғарифоллақызы

 

-

Ізімғалиева Жанаргүл Қайратқызы

 

-

Жубанова Айдана Аманжанқызы

 

-

Абилкасова Айгуль Ермухановна

 

№45 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, Азаттық даңғылы, №133А құрылыс, «Жалпы білім беретін №8 У.Атамбаев атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Сахипкереева Карлгаш Мулхайдаровна

Төрайымның орынбасары

-

Жанабаева Роза Козыбаевна

Комиссия хатшысы

-

Шаншилова Алмагуль Танатаровна

Комиссия мүшелері

-

Бисалиева Нурслу Хабибуллаевна

 

-

Минакова Любовь Владимировна

 

-

Сушко Анжелика Жигангировна

 

-

Дюсупова Айгул Багытжановна

 

№46 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, Азаттық даңғылы, №152 А, «Атырау облысы Білім беру басқармасының "Атырау индустриалды колледжі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты

Комиссия төрағасы

-

Тайпанов Халидулла Ураккалиевич

Төрағаның орынбасары

-

Джумагазиев Тухфатолла Махфузович

Комиссия хатшысы

-

Утекеева Жанслу Тобышбаевна

Комиссия мүшелері

-

Косетова Лаззат Жасталаповна

 

-

Каюпова Лазат Калиевна

 

-

Багитова Айнур Багитовна

 

-

Кабдолова Айсулу Толегеновна  

 

№47 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, Азаттық даңғылы, №162 құрылыс, «Жалпы білім беретін №6 Мұрат Мөңкеұлы атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Лигай Лилия Анатольевна

Төрайымның орынбасары

-

Ермухан Нургуль Ермуханкызы

Комиссия хатшысы

-

Туркистанова Шакира Рахимбердиева

Комиссия мүшелері

-

Жумагалиева Алмагуль Газимбековна

 

-

Кабдолова Ару Берикбаевна

 

-

Шарапова Лариса Аралбаевна

 

-

Нуркадирова Акмарал Жылкелдина

 

№48 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, Сырдария көшесі,   №1А құрылыс, Жалпы білім беретін №7 М.Әуезов атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрағасы

-

Байбатыров Малик

Төрағаның орынбасары

-

Ешжанова Әсел Кенесбайқызы

Комиссия хатшысы

-

Даирбаева Сания Сатыбалдиевна

Комиссия мүшелері

-

Куракбаева Кумисай Куанышевна

 

-

Махмутова Светлана Жумабаевна

 

-

Мухашова Айнур Елеубаевна

 

-

Қалымжанова Арайлым Сейтжанқызы

 

-

Калбагаева Аккенже Насипкалиевна

 

-

Кереева Акмарал Байзоллаевна

 

-

Казиев Аскар Халимоллаевич

 

-

Ельчибекова Жадыра Урынбасаровна

 

№49 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, Баймұханов көшесі, №45, «Саламат Мұқашев атындағы Атырау политехникалық жоғары колледжі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Раисова Фарида Ермековна

Төрайымның орынбасары

-

Тулебаев Махсот Сарсембаевич

Комиссия хатшысы

-

Дуйсенов Канаткали Нарикович

Комиссия мүшелері

-

Әйтімбетова Гүлзада Нәсіпбайқызы

 

-

Усенов Нурболат Жанбырбаевич

 

-

Оразова Ботакоз Максимовна

 

-

Жубанова Кулаш Кулжановна

 

-

Сарсембаева Турсынай Ихсановна

 

-

Жаранова Жаныл Есетовна

 

-

Табылдиева Мөлдір Ислямқызы

 

-

Муфтахова Асел Валериевна

 

№50 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, Баймұханов көшесі, №39Б, «Жалпы білім беретін №22 Әлия Молдағұлова атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Салиева Аксулу Кузекешевна

Төрайымның орынбасары

-

Ергалиев Унербек Асылбекович

Комиссия хатшысы

-

Мухангалиева Марал Дарибаевна

Комиссия мүшелері

-

Зарипова Баян Ибатовна

 

-

Тургалиев Нурлан Каримович

 

-

Дюсенова Айнур Муратовна

 

-

Акбейсова Гулайна Тлегеновна

 

№51 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, Рақымжан Қошқарбаев өткелі №2, «Қазақстан Темір Жолы» Ұлттық Компаниясы» акционерлік қоғамының «Атырау сигнализация және байланыс дистанциясы» филиалы ғимараты

Комиссия төрағасы

-

Ахбержанов Асылбек Букенович

Төрағаның орынбасары

-

Кубашева Салтанат Темирбулатовна

Комиссия хатшысы

-

Исаева Айнур Мухтаровна

Комиссия мүшелері

-

Кубахаева Акжамал Махмудовна

 

-

Калдыбаева Багила Амангелдиевна

 

-

Хайдаров Нуржан Есенжанович

 

-

Галимов Асхат Искакович

 

-

Орынбасаров Серік Қуатұлы

 

-

Сайлауов Айбек Мақсотұлы

 

№52 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, «Вокзал маңы-5» шағын ауданы, №16А құрылыс, «Жалпы білім беретін №24 орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Ли Хальбеке Есенгалиевна

Төрайымның орынбасары

-

Мухамбетова Акмарал Санаковна

Комиссия хатшысы

-

Бегеева Зарипа Балиевна

Комиссия мүшелері

-

Насирова Тойган Темировна

 

-

Беркалиева Нуржамал Джанбирбаевна

 

-

Елтаева Наркиз Рахметоллақызы

 

-

Кабдулхаликова Эльмира Талхиевна

 

-

Жулдаева Жанат Мухтаровна

 

-

Карабаева Молдир Инаматовна

 

-

Таңатова Ақерке Танатқызы

 

-

Сағытжан Анаргүл Сағытжанқызы

 

№53 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, «Вокзал маңы-3» шағын ауданы, №22Б құрылыс, «Жалпы білім беретін №27 И.Тайманов атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Косымбаева Ару Сундетовна

Төрайымның орынбасары

-

Жаниева Саулеш Багитовна

Комиссия хатшысы

-

Темирова Светлана Талапкалиевна

Комиссия мүшелері

-

Косжанова Эльмира Кайрболатовна

 

-

Измуханова Улпан Нигметоллаевна

 

-

Султангалиева Гульбаршын Нахановна

 

-

Имангалиева Менсулу Аконовна

 

-

Уринбаева Камшат Еркиновна

 

-

Тлеуова Жанылсын Кабдеуовна

 

№54 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, «СМП-163» ықшам ауданы, №3 көше бұрышы, №1 құрылыс, «Жалпы білім беретін №23 Ахмет Байтұрсынов атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрағасы

-

Азилов Кайыргали Суиндикович

Төрағаның орынбасары

-

Ерубаева Куляра Сарсеновна

Комиссия хатшысы

-

Нугманова Айман Хасановна

Комиссия мүшелері

-

Ешекенова Арайлым Нуржановна

 

-

Кадиров Ислам Аманжолулы

 

-

Жұманов Нұрбол Нұрланұлы

 

-

Олжагалиева Альфия Нурлыбековна

 

№55 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, Ақсай ауылы, Атырау көшесі, №23 құрылыс, «Жалпы білім беретін №25 Б.Момышұлы атындағы орта мектебі»

коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Жұпқалиева Шынар Құттығалиқызы

Төрайымның орынбасары

-

Курманиязов Асылбек Жалгасович

Комиссия хатшысы

-

Ержанова Гулзира Бисенгалиевна

Комиссия мүшелері

-

Есеналиева Айнур Жумабаевна

 

-

Бисенова Райхан Мизамовна

 

-

Утеуов Бауыржан Курманбаевич

 

-

Кожракова Шынар Саташевна

 

-

Сарсенова Римма Сериковна

 

-

Аккулова Айгерим Мырзабайкызы

 

-

Лдигалиева Аимгуль Абилевна

 

-

Серікқызы Айдана

 

 

№56 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, Ақжар ауылы, С.Датов көшесі, №1Г құрылыс, «Жалпы білім беретін №26 С.Датов атындағы орта мектебі»

коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Урымбасарова Жанылсын Куркембаевна

Төрайымның орынбасары

-

Джакслыкова Самал Куанышовна

Комиссия хатшысы

-

Қазиева Лида Сағынғалиқызы

Комиссия мүшелері

-

Мурзагалиева Айнур Муратбековна

 

-

Салменов Берик Хамитович

 

-

Биязова Жамал Кайрошовна

 

-

Дауымшарова Сандугаш Бакытовна

 

-

Абуова Гульнар Жолдасовна

 

-

Назенгалиева Шолпан Кенжегалиқызы

 

№57 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, Айнаш Байжігітова көшесі, №86А, «Атырау облысы Мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының

Облыстық ғылыми- әдістемелік халық шығармашылығы мен мәдени демалыс қызметтерін ұйымдастыру орталығы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Нуртазина Насип Маратовна

Төрайымның орынбасары

-

Исенгариева Рахат Хаиргалиевна

Комиссия хатшысы

-

Кульчикова Молдир Сарсенбаевна

Комиссия мүшелері

-

Әшім Назира Юсупқызы

 

-

Адилова Ардак Саясатовна

 

-

Каратекеева Асыл Жолдыбаевна

 

-

Қасымова Әйкен Әбенқызы

 

№58 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, Т.Қалмұханов көшесі, №1 құрылыс, «Жалпы білім беретін М.Ломоносов атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Жарманова Акмарал Куангалиевна

Төрайымның орынбасары

-

Дурманова Нина Борисовна

Комиссия хатшысы

-

Капашева Анар Абдуллайқызы

Комиссия мүшелері

-

Есенгазиева Лаура Зейноллаевна

 

-

Джолдыбаева Алмагуль Уразгалиевна

 

-

Тамбовцева Елена Владимировна

 

-

Уразгалиева Жанат Уразбаевна

 

№59 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, Балықшы, Абай Кұнанбаев көшесі, №19А құрылыс, «Жалпы білім беретін Абай Құнанбаев атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Салихова Аймгул Мадиевна

Төрайымның орынбасары

-

Бекбауов Нурбек Сембаевич

Комиссия хатшысы

-

Тасымова Орынай Шапағатқызы

Комиссия мүшелері

-

Асанов Нурбол Серикбаевич

 

-

Тулегенов Ерген Ержанович

 

-

Торалиев Ерлан Адилханович

 

-

Талапова Назеркем Нұрболатқызы

 

№60 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, Т.Қалмұханов көшесі, №1 құрылыс, «Жалпы білім беретін М.Ломоносов атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Альмуканова Саулеш Курмангалиевна

Төрайымның орынбасары

-

Хисамеденова Маргарита Сериковна

Комиссия хатшысы

-

Шомпаева Гүлжан Ниязбайқызы

Комиссия мүшелері

-

Карчегенова Айгуль Алгадыровна

 

-

Бушанова Гульнар Жасталаповна

 

-

Құсайын Жәнібек Құсайынұлы

 

-

Дәулетова Жанаргүл Серікбайқызы

 

№61 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, Құрсай, Қарабау көшесі, №12 құрылыс, «Жалпы білім беретін Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Баймуханова Амангуль Кыздарбаевна

Төрайымның орынбасары

-

Дюсенов Талгат Конысович

Комиссия хатшысы

-

Уркумбаева Алия Ахметжановна

Комиссия мүшелері

-

Казимова Айгуль Максутовна

 

-

Турегалиев Еркин Булантаевич

 

-

Ержанова Ажар Халыковна

 

-

Камешова Бибигуль Маулимовна

 

-

Тилеубаева Назира Аллабергенкызы

 

-

Баймурзина Майдагул Сагингалиевна

 

-

Габдуалина Айнур Шайдоллаевна

 

-

Аймаков Ернар Лукпанович

 

№62 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, Көкарна, №13 көшесі, №36А құрылыс, «Жалпы білім беретін №32 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Бақтығали Самал Сайлауқызы

Төрайымның орынбасары

-

Рахметуллаева Алтынгуль Аманкельдиевна

Комиссия хатшысы

-

Касангалиева Асем Урисбаевна

Комиссия мүшелері

-

Жумашева Нургуль Кенжегалиевна

 

-

Супигалиева Гульнар Сабитовна

 

-

Бернияшова Молдир Жумабаевна

 

-

Жарасова Табила Молдагалиевна-

 

-

Имангалиева Куралай Алипкалиевна

 

-

Саясатова Саягүл Куанышқызы

 

№63 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, Абай Құнанбаев көшесі, №6 құрылыс, «Жалпы білім беретін Ә.Жангелдин атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Хабиева Мариям Тауфиковна

Төрайымның орынбасары

-

Кузенбаева Гульмира Базаровна

Комиссия хатшысы

-

Шакирова Жумаганым Утегеновна

Комиссия мүшелері

-

Хидуллина Нургул Исатаевна

 

-

Бердалина Райса Жылкыбаевна

 

-

Рысқұлова Айгерім Қалыбайқызы

 

-

Нсанбаева Сабира Мухитовна

 

№64 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, Томарлы ауылы, Қ.Смағұлов көшесі, №17А құрылыс, «Жалпы білім беретін Қ.Смағұлов атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Казиханова Гулшат Оразовна

Төрайымның орынбасары

-

Мукангалиева Айжан Кабделовна

Комиссия хатшысы

-

Жубатканова Рита Сатжановна

Комиссия мүшелері

-

Тогжанова Айгул Кабижановна

 

-

Бисембиева Акерке Нурбековна

 

-

Молдакулова Парасат Нурпейсовна

 

-

Ислямгалиева Ардак Тлековна

 

-

Гибадатов Даулет Темирбекович

 

-

Туралиева Раушан Сериковна

 

-

Каирденова Агылан Гадилжановна

 

-

Аяпов Алтынбек Қанатұлы

 

№65 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, Қайыршақты ауылдық округі, Бесікті ауылы, Қабдол Нұржанов көшесі, №100 құрылыс, «Жалпы білім беретін Бесікті орта мектеп-интернат» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Кушенова Лида Орынбасаровна

Төрайымның орынбасары

-

Макпузова Гулшара Сапаргалиевна

Комиссия хатшысы

-

Жанылисова Тилектес Жолдасовна

Комиссия мүшелері

-

Караев Темирхан Туреханович

 

-

Доскалиев Рашит Койшигалиевич

 

-

Шуриева Бактылы Тлеккабыловна

 

-

Тасымова Нурзия Ниетбаевна

 

№66 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, Геолог ауылдық округі, Бірлік ауылы, Бекет ата көшесі, №33А құрылыс, «Жалпы білім беретін Б.Нысанбаев атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Отар Айгүл Абдрахманқызы

Төрайымның орынбасары

-

Токышева Динара Сембаевна

Комиссия хатшысы

-

Ахметова Акмарал Кожабековна

Комиссия мүшелері

-

Салихов Жанболат Кубаевич

 

-

Умаргалиев Нурлан Амитович

 

-

Қасанова Набира Сейтқалиқызы

 

-

Нсанова Гульден Рамазановна

 

-

Муфтахимова Мейрамгуль Хамидуллаевна

 

-

Даулбаев Сабыр Балтабаевич

 

№67 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, Геолог ауылы, А.Аққұлов көшесі, №10А құрылыс, «Жалпы білім беретін Қ.И.Сәтбаев атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрағасы

-

Сатбергенов Жанибек Батырбекович

Төрағаның орынбасары

-

Муканова Раушан Махамбетовна

Комиссия хатшысы

-

Нұрманова Құралай Шәкенқызы

Комиссия мүшелері

-

Касымова Толкын Амандыковна

 

-

Шакимова Альфия Илановна

 

-

Досанов Нариман Унайбаевич

 

-

Хисамеденова Айсұлу Сайлаубайқызы

 

-

Сидегалиева Жадра Саматовна

 

-

Мұрзақұлова Гауһар Нұрланқызы

 

-

Қабленова Құндыз Сәкенқызы

 

-

Нұрманова Сымбат Шәкенқызы

 

 

 

 

№68 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, Дамбы ауылдық округі, Дамбы ауылы, Ғаббас Қабышев көшесі, №13Б құрылыс, «Жалпы білім беретін Амангелді атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Тулегенова Марина Сабетовна

Төрайымның орынбасары

-

Мутиев Кадыржан Утегенович

Комиссия хатшысы

-

Тайров Мереке Малаевич

Комиссия мүшелері

-

Серикбаева Турсын Алдонгаровна

 

-

Камзаев Ерлан Утегенович

 

-

Туркистанова Асем Кайржановна

 

-

Баделов Равиль Абаевич

 

№69 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, Атырау ауылдық округі, Құрманғазы ауылы, К.Алдоңғаров көшесі, №30 құрылыс, «Мәдениет үйінің» ғимараты

Комиссия төрағасы

-

Бектлеуов Еркин

Төрағаның орынбасары

-

Сабирова Гүлняр Шакиевна

Комиссия хатшысы

-

Испагамбетов Жумабиден

Комиссия мүшелері

-

Катапова Акмарал Нуреденовна

 

-

Қамидоллина Маркизат Әлмұратқызы

 

-

Тәліпов Әділхан Хаттарұлы

 

-

Сапар Нұршат Қобыланқызы

 

-

Кадесова Гульжан Жамкеновна

 

-

Смағұлова Балжан Жасқайратқызы

 

№70 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Атырау ауылдық округі, Атырау ауылы, Қадірәлі Балманов көшесі, №64 құрылыс, «Жалпы білім беретін Ф.Оңғарсынова атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Ескалиева Салтанат Адилхановна

Төрайымның орынбасары

-

Халидуллина Маруся

Комиссия хатшысы

-

Шарапова Райгуль Айтжановна

Комиссия мүшелері

-

Сапанаева Зульфия Абатовна

 

-

Тулешова Шуга Гинаятовна

 

-

Жамелов Мырзабай

 

-

Каршолова Гулден Халитовна

 

-

Супыгалиева Камшат Маратовна

 

-

Шоханбаев Рашид Турсынбаевич

 

№71 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, Атырау ауылдық округі, Жаңаталап ауылы, Хисма Сұлтанов көшесі,   №70А құрылыс, «Жалпы білім беретін Жамбыл атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Комиссия төрағасы

-

Ибрашев Жанибек Ахотович

Төрағаның орынбасары

-

Сисенгалиева Куляш

Комиссия хатшысы

-

Иманалиева Альбина Марксовна

Комиссия мүшелері

-

Какимова Лаура Мустахимовна

 

-

Ханатов Арман Орынбасарович

 

-

Умарова Айнур Камиевна

 

-

Есенгалиева Фарида Рахметоллаевна

 

-

Мухамбетова Галия Бектлеуовна

 

-

Есенгалиева Калима Набидуллаевна

 

 

 

№72 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Тасқала ауылы, Орталық көшесі №22 құрылыс, «Жалпы білім беретін Т.Амандосов атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Жумагалиева Лиза Дюсенбиевна

Төрайымның орынбасары

-

Косубаева Гульмира Женисовна

Комиссия хатшысы

-

Сарсембаева Калжан

Комиссия мүшелері

-

Джумагазиева Гульсим Кабидуллаевна

 

-

Берекенова Жаннат Куановна

 

-

Мухамбетова Найля Лукпановна

 

-

Абуова Гулсим Мирасовна

 

№73 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, Қ.Смағұлов көшесі, №14, Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының «Атырау облыстық кардиологиялық орталығы»

Комиссия төрағасы

-

Куандыхов Ерганат Алексеевич

Төрағаның орынбасары

-

Еспаев Серик Аллабергенович

Комиссия хатшысы

-

Садуахасова Жадыра Садуақасқызы

Комиссия мүшелері

-

Булкинтаева Айгуль Куандыковна

 

-

Куспангалиева Света Ибрагимовна

 

№74 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, Баймұханов көшесі, №39, «Апаттар медицинасының темір жол госпитальдары» акционерлік қоғамының филиалы «Атырау темір жол ауруханасы» ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Рахманкулова Муслимат Рамильевна

Төрайымның орынбасары

-

Таукебаев Нурлан Кабиевич

Комиссия хатшысы

-

Канатов Нурлан Дюсембаевич

Комиссия мүшелері

-

Бисенгалиев Аскат Набиевич

 

-

Мырзагулова Маржан Жардемовна

 

№75 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, Водников-3 тұрғын үй алабы, №14 көшесі, №6 құрылыс, «Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 5546 әскери бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрағасы

-

Рахимов Тимур Рыскалиевич

Төрағаның орынбасары

-

Махмудов Ринат Маликович

Комиссия хатшысы

-

Жұмашев Мейірман Қалкенұлы

Комиссия мүшелері

-

Турсунов Данияр Амангельдыевич

 

-

Утеков Лукпан Койшекеевич

 

№76 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, Кеңөзек ауылдық округі, АМӨЗ аумағындағы өндіріс аймағы, №13үй, «УГ157/1 мекемесі» республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрағасы

-

Жалмагамбетова Айгуль Балтабаевна

Төрағаның орынбасары

-

Уразгалиев Меирбек Бактигалиевич

Комиссия хатшысы

-

Әшірхан Қаламқас Мәштайқызы

Комиссия мүшелері

-

Ибрашев Нурбек Табылдыұлы

 

-

Спанов Абдухамид Суюнович

 

№77 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, Қайыршақты ауылдық округі, Талқайраң ауылы, Кенжеш Есмұханов көшесі, №40 құрылыс «Талқайраң негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрағасы

-

Сарсенгалиев Алипкали Умбетович

Төрағаның орынбасары

-

Хамзаев Актай Биримович

Комиссия хатшысы

-

Абдирова Бибигуль Сайхановна

Комиссия мүшелері

-

Егизбаева Тойган Сатыбалдиевна

 

-

Елеусинова Бибигуль Канатбаевна

 

-

Кабдрахимова Жанаргул Кубисултановна

 

-

Сралиева Жанагул Набидоллиевна

 

№78 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, Құрманғазы көшесі, №58, «Атырау облыстық психикалық денсаулық орталығы» Атырау облысы Денсаудық сақтау басқармасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты

Комиссия төрағасы

-

Алиев Берик Серикович

Төрағаның орынбасары

-

Әбуталиева Әлия Асқарқызы

Комиссия хатшысы

-

Демисинова Милана Тургановна

Комиссия мүшелері

-

Туремуратов Ержан Нурланович

 

-

Байтанатқызы Эльмира

 

№80 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, «Алмагүл» шағын ауданы, №25, Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының «Атырау қалалық перзентханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Мендешева Назымгул Бакытгереевна

Төрайымның орынбасары

-

Кабделова Шалхар Сарсенгалиевна

Комиссия хатшысы

-

Досказиева Галия Сансызбаевна

Комиссия мүшелері

-

Мурзагалиев Ермурат Сейлханович

 

-

Бекбаулиева Айкерим Берикбаевна

 

№82 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, Гайдар көшесі, №21, «№2016 Әскери бөлімі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрағасы

-

Рафиков Ерхат Досмугаметович

Төрағаның орынбасары

-

Абдрахманов Рустам Канатбекович

Комиссия хатшысы

-

Галиева Динара Турарбековна

Комиссия мүшелері

-

Дощанова Нургул Сериккалиевна

 

-

Ахметова Асия Аманбековна

 

№83 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, «Сарықамыс» ықшам ауданы, Бөкен би көшесі, №8 құрылыс, «Қасым Қайсенов атындағы №33 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Бапаева Жемис Сабыргалиевна

Төрайымның орынбасары

-

Туманшиева Каракоз Тайжановна

Комиссия хатшысы

-

Уктибаева Кумис Райсовна

Комиссия мүшелері

-

Кейкешова Жанаргуль Касымкужиевна

 

-

Достанова Лиза Сдиковна

 

-

Тусбалиева Мирамгуль Байдуллаевна

 

-

Хамзина Нұрзия Ізбасарқызы

 

-

Шайқы Ербол Мұратұлы

 

-

Қадірбаева Бөпежан Наурызбекқызы

 

№84 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, «Атырау» ықшам ауданы, Қайыржан Рысмағамбетов көшесі, №46 құрылыс, «№31 мектеп-гимназия» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрағасы

-

Кереев Гадилжан Хисметович

Төрағаның орынбасары

-

Утаралиева Нурсулу Садуовна

Комиссия хатшысы

-

Досекенова Гулнар Куанышовна

Комиссия мүшелері

-

Сидагалиева Алия Мураткановна

 

-

Узакбаева Лазат Тлегеновна

 

-

Жумашев Жансеит Карасаевич

 

-

Губайдуллина Гульмира Гилажовна

 

№85 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, «Алмагүл» ықшам ауданы, №26 құрылыс, «№34 көп салалы мектеп-гимназия» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Хуандыкова Орынгуль Хаджыгалиевна

Төрайымның орынбасары

-

Нурманова Алтыншаш Габитовна

Комиссия хатшысы

-

Бектемисова Лариса Гиниятовна

Комиссия мүшелері

-

Жоламанова Райса Жоламановна

 

-

Төлепова Самал Нұртайқызы

 

-

Тургалиев Сагат Жолдасович

 

-

Шотаева Акрис Койбагаровна

 

-

Шамшиденов Нүркен Тұрланұлы

 

-

Мағзомова Ардақ Әнуарбекқызы

 

№86 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, Мирас тұрғын үй алабы, Зейнолла Көшалиев көшесі, №23 құрылыс, «№36 мектеп-гимназия» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Жолдасова Зауре Базыловна

Төрайымның орынбасары

-

Суйеугалиев Тынышбай

Комиссия хатшысы

-

Нурбергенова Нағима Қамидоллақызы

Комиссия мүшелері

-

Жумагалиев Бекнур Бактыгалиевич

 

-

Ахметова Макпура Ануарбековна

 

-

Стамгазиева Наташа Умбетовна

 

-

Шегебаева Дәмегүл Иманқожақызы

 

-

Ибрагимова Назым Ибрагимқызы

 

-

Жолдасов Дарын Үсенұлы

 

№87 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Атырау қаласы, Құрманғазы көшесі, №9, «Атырау энергетика және құрылыс коледжі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Абугалиева Тойган Чынусовна

Төрайымның орынбасары

-

Еркулова Эльмира Сериковна

Комиссия хатшысы

-

Рамазанова Орынгуль Срымовна

Комиссия мүшелері

-

Оразбаева Тілекші Бекболатқызы

 

-

Көшербаева Базаргүл Ақылбайқызы

 

-

Бағытжанов Нұржан Ақылжанұлы

 

-

Кушкалиев Наурызбек Рустембекулы

 

-

Жолдасова Нұрлы Кулгалиқызы

 

-

Джулдасова Акмарал Бекайбатовна

 

№88 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Ш.Уәлиханов көшесі, №89А құрылыс, «Жалпы білім беретін №9 Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Саназарова Раиса Баракаевна

Төрайымның орынбасары

-

Кенжалиева Жаныл Елтаевна

Комиссия хатшысы

-

Телеушева Кырмызы Мухамбетжановна

Комиссия мүшелері

-

Исентемирова Райгуль Батыровна

 

-

Орыспаева Кенжегуль Камидуллаевна

 

-

Хайдарова Лаура Талаповна

 

-

Мусабекова Умиткуль Амангельдиевна

 

-

Кажмаганбетова Гүлжанат Каршыгиевна

 

-

Увалиева Зинеп Тажикановна

 

№89 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы,   «Нұрсая» шағын ауданы, №11 көше, №22 үй, Атырау қаласындағы «химия-биологиялық бағыттағы Назарбаев Зияткерлік мектебі» «Назарбаев Зияткерлік мектептері» дербес білім

беру ұйымының филиалының ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Жанекешова Салтанат Женисовна

Төрайымның орынбасары

-

Идрисова Раушан Турагуловна

Комиссия хатшысы

-

Сулейменова Акмарал Мерекеевна

Комиссия мүшелері

-

Джаксликова Шынар Куанышовна

 

-

Дюсекенова Гулхан Мизамовна

 

-

Абугалиева Мадет Тельмановна

 

-

Мархабаева Ажар Амангельдыевна

 

№90 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, «Нұрсая» ықшам ауданы, №11 көше, №24 үйі, «APEC PetroTechnic жоғары колледж» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Бисембаева Гулмаржан Есеновна

Төрайымның орынбасары

-

Жамангарина Нургуль Наурызбековна

Комиссия хатшысы

-

Адирова Алма

Комиссия мүшелері

-

Абдолова Әсел Берікқызы

 

-

Ихсанова Нагима

 

-

Серикова Гулшат Килимгалиевна

 

-

Костаева Анел Онатовна

 

№91 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Талғат Бигельдинов көшесі, №10А құрылыс, Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің «Қазгидромет» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Атырау облысы бойынша филиалының ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Мырзашева Кулайна Жунискалиевна

Төрайымның орынбасары

-

Мухтаргалиев Азат Асылханович

Комиссия хатшысы

-

Аязбаева Нургул Галимжановна

Комиссия мүшелері

-

Юн Юлия Игоревна

 

-

Сакипова Жулдыз Жолдаскалиевна

 

-

Жолдыбаева Айдана Айтжановна

 

-

Шаштиева Айжан Саматқызы

 

№92 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Бейбарыс даңғылы, №39 құрылыс, Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының «№7 Атырау қалалық емханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Куанбаева Айман Олжагалиевна

Төрайымның орынбасары

-

Изтелеуова Гулайым Кереевна

Комиссия хатшысы

-

Сапарова Алия Сахтапбергеновна

Комиссия мүшелері

-

Бекежанов Ғалымжан Нұрлыбекұлы

 

-

Нұрғалиева Іңкәр Ғабдоллақызы

 

-

Шакирова Дильшат Жангыровна

 

-

Қадіров Азамат Манарбекұлы

 

-

Отарбаева Жамила Жумабайкызы

 

-

Искакова Балия

 

№227 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Алмалы селолық округі, Алмалы ауылы, Бейбітшілік көшесі №3, «Алмалы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Жакеева Алла Темиргалиевна

Төрайымның орынбасары

-

Ахметова Айгүл Мақсотқызы

Комиссия хатшысы

-

Галимов Қуанышбек Ибрагимович

Комиссия мүшелері

-

Бисенғалиева Гүлшат Базарбайқызы

 

-

Сахибеденова Рая Ғатауқызы

 

-

Досмагулова   Гулайым

 

-

Есембаева Салтанат Қабдықызы

 

№228 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Алмалы селолық округі, Береке ауылы, Қ.Тыныбекова көшесі, №1, «Береке орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Бахитова Лязат Сапарқызы

Төрайымның орынбасары

-

Бисенбаев НурлыбекТурланович

Комиссия хатшысы

-

Койбакова Алия Ергабыловна

Комиссия мүшелері

-

Нуриев     Батыр Бабышович

 

-

Ғұбашев     Инжел Марксұлы

 

-

Есқалиева Зульфия Мүтиғоллақызы

 

-

Кабиев   Бахтыгерей Тасбулатович

 

№240 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, М.Мақатаев көшесі, №61 құрылыс, «Жалпы білім беретін №4 Ю.А.Гагарин атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Айтжанова Файзура Мингалиевна

Төрайымның орынбасары

-

Мирманов Амангельды Елтаевич

Комиссия хатшысы

-

Габдуллина Шарбану Бериковна

Комиссия мүшелері

-

Аскаров Танбай Кенесович

 

-

Жалалова Маржан Құтлымұратқызы

 

-

Беркалиев Мейірбек Беркалыұлы

 

-

Бақытова Айдана Мейірманқызы

 

№241 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Ө.Исатаев көшесі, №42А құрылыс, «Жалпы білім беретін Жұмекен Нәжімеденов атындағы №2 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Миденова Вера Аминовна

Төрайымның орынбасары

-

Наренбаева Айнур Жаугаштыевна

Комиссия хатшысы

-

Габдуллина Лариса Кадировна

Комиссия мүшелері

-

Кусаинова Айнура Талгатовна

 

-

Ақылбаева Жанна Ақылбайқызы

 

-

Абдулова Алма Сарсеновна

 

-

Кулбатыров Саламат Кумарович

 

№242 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Ж.Елеуісов көшесі, №69 құрылыс, «Жалпы білім беретін Ы.Алтынсарин атындағы №11 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Масатова Манар Табылдиевна

Төрайымның орынбасары

-

Қойшыбаева Ақбөбек Кәрімқызы

Комиссия хатшысы

-

Джумагалиева Кулан Габджановна

Комиссия мүшелері

-

Искендирова Мулдир Наурзбековна

 

-

Мұхамбет Азамат Асылбекұлы

 

-

Кокшова Камшат Нагиевна

 

-

Измуханова Жанна Измухановна

 

-

Шалабаева Айнұр Төлеуқызы

 

-

Камалова Марал Салауатқызы

 

№243 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Лесхоз ықшам ауданы, №15 Б үйі, «№14 «Нұрай» балабақшасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Шалабаева Алия Болековна

Төрайымның орынбасары

-

Мукашкалиева Айкуляш Шуркаевна

Комиссия хатшысы

-

Қадирова Гүлнұр Қлышбайқызы

Комиссия мүшелері

-

Кубаева Фарида Атагулловна

 

-

Гумарова Аида Салимгереевна

 

-

Сидагалиев Даулет Сагингалиевич

 

-

Мардашева Асель Акылбековна

 

-

Наурызғалиева Ақбота Сағатжанқызы

 

-

Жұмабайқызы Динара

 

№244 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Жұмыскер ықшам ауданы, Ш.Әбішев көшесі,   №97А құрылыс, «Жұмыскер мәдениет үйі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимараты

Комиссия төрағасы

-

Жахиев Асхат Салешевич

Төрағаның орынбасары

-

Бекболатова Гүлзия Бекболатқызы

Комиссия хатшысы

-

Қадірбаева Гүлфара Құбайдоллақызы

Комиссия мүшелері

-

Бигамбаев Серик Утемисович

 

-

Бозова Марфуға Зинуллаевна

 

-

Ихсанова Алуа Шалхарқызы

 

-

Мухиденова Эльназ Жанпейсовна

 

-

Уразгалиева Гулмира Бактигалиевна

 

-

Аралбаев Сериккали Тулкебаевич

 

-

Слиханова Актолкын Куандыковна

 

-

Кенжебаева Айгерім Арыстанбекқызы

 

№245 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Еркінқала селолық округі, Еркінқала ауылы, Д.Есқалиев көшесі, №29 құрылыс, «Жалпы білім беретін Еркінқала орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Утепова Тойган Куанышовна

Төрайымның орынбасары

-

Конакбаева Гульдана Елеубаевна

Комиссия хатшысы

-

Каюпова Жайнагуль Жакслыковна

Комиссия мүшелері

-

Избасарова Самал Махсотовна

 

-

Дарханова Айдана Жасқайратқызы

 

-

Мажитқызы Алтынай

 

-

Рахимова Курманай Тилеккабыловна

 

№246 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Өркен тұрғын үй алабы, С.Шөреев көшесі,       №90А құрылыс, «Хамит Ерғалиев атындағы №35 мектеп гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Урликова Салтанат Ермешовна

Төрайымның орынбасары

-

Ахтаев Алмасбек Кубенович

Комиссия хатшысы

-

Наурызгалиева Жаркын Галиаскаровна

Комиссия мүшелері

-

Таңатарқызы Шынар

 

-

Ескалиева Айгерим Жайлыбаевна

 

-

Койшин Мереке Билашевич

 

-

Орынғалиева Мөлдір Берікқызы

 

№247 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Еркінқала ауылдық округі, Ракуша ауылы, Қазақстан көшесі, №16 құрылыс, «Жалпы білім беретін М.Өтемісов атындағы орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Кайржанова Гулжан Кумаргалиевна

Төрайымның орынбасары

-

Канатов Нурлыбай Калмурзиевич

Комиссия хатшысы

-

Нурханова Гульжан Темирхановна

Комиссия мүшелері

-

Турганбаева Симбат Куанышовна

 

-

Ғайнеденова Бағдат Абайқызы

 

-

Утегенова Айжан Галымжанқызы

 

-

Жугнисов Лукпан Сагингалиевич

 

-

Имангалиева Райса Саттибаевна

 

-

Ещанова Акмарал Меретовна

 

№248 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, М.Баймұханов көшесі, №45Б үйі, «Атырау аграрлы-техникалық колледж» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Амангалиева Жумаганм Насибулловна

Төрайымның орынбасары

-

Дахиева Венера Галиматоллаевна

Комиссия хатшысы

-

Тастанова Гүлсім Саламатқызы

Комиссия мүшелері

-

Абежанов Исатай Кадирбекулы

 

-

Абитов Серік Кенжесұлы

 

-

Утикеев Зинат Сергеевич

 

-

Наурзбаев Аманжол Аманбайулы

 

-

Губайдуллин Дидар Сандыбекович

 

-

Қожахметова Гүлфайрус Бағыткерейқызы

 

-

Сабырұлы Санат

 

-

Таубаева Гульжан Адебиетовна

 

№249 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Құрсай, Қарабау көшесі, №12 құрылыс, «Жалпы білім беретін Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Кемалова Зауреш Тыныштыковна

Төрайымның орынбасары

-

Ахмедьярова Курмангул Жанбирбаевна

Комиссия хатшысы

-

Габдуллина Марал Максотовна

Комиссия мүшелері

-

Рскалиева Альфинур Мураткалиевна

 

-

Қанағат Аймұрат Қанағатұлы

 

-

Сапуанова Нұрлы Ибраимқызы

 

-

Шадияр Ағырыс Амантайқызы

 

-

Койшыбаева Мейрамгул Сарсенбаевна

 

-

Салиева Жанар Ньютоновна

 

-

Сейтказиева Лаззат Нуртаевна

 

-

Дахиева Альбина Галиматоллаевна

 

№250 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Ақжайық ауылы, №3 көшесі, №36 құрылыс, «Жалпы білім беретін М.Отаралиев атындағы орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Өтеуғали Ләззат Қайыржанқызы

Төрайымның орынбасары

-

Жасбулатова Гаухар Амангелдиевна

Комиссия хатшысы

-

Саиынова Гульжаина Маратовна

Комиссия мүшелері

-

Калиева Радмира Зинитуллаевна

 

-

Нығыметолла Айғаным Абайқызы

 

-

Сугуров Мухтар Карткужакович

 

-

Альбеков Тулеген Утегенович

 

№251 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Қайыршақты селолық округі,Томарлы ауылы, Қ.Смағұлов көшесі, №17А құрылыс, «Жалпы білім беретін Қ.Смағұлов атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрағасы

-

Кенжебаев Нурлыбек Аманжанович

Төрағаның орынбасары

-

Назымова Зауза Тажбаганбетовна

Комиссия хатшысы

-

Телеубаев Жасұлан Бауыржанұлы

Комиссия мүшелері

-

Ажигалиева Гулзира Ажигалиевна

 

-

Жөкетаева Ләйлә Бөрібайқызы

 

-

Корбанова Гулнур Орынгалиевна

 

-

Козбакова Райгуль Айткалиевна

 

-

Демеуова Ботагөз Аманкелдіқызы

 

-

Себекова Бибігүл Алымханқызы

 

№252 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Қайыршақты селолық округі,Томарлы ауылы, К.Бектеміров көшесі, №33, «Томарлы мәдениет үйі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қазыналық кәсіпорны ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Темирова Тлектес

Төрайымның орынбасары

-

Нсамбекова Жумазия

Комиссия хатшысы

-

Ергалиева Галина Ислямовна

Комиссия мүшелері

-

Арыстангалиев Мейрамбек Мерзажанович

 

-

Султанов Галымжан Мухитович

 

-

Калиева Гульнар Карашовна

 

-

Умирзакова Батима Сагинбаевна

 

-

Ғилманова Ақмарал Асқарқызы

 

-

Кадекешова Арайлым Самигуллакызы

 

№253 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Бірлік ауылы, Бекет ата көшесі, №33А құрылыс, «Жалпы білім беретін Б.Нысанбаев атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Кохаева Лаззат Каналбаевна

Төрайымның орынбасары

-

Абитов Калыбек

Комиссия хатшысы

-

Булекбаева Гулшара Молдабаевна

Комиссия мүшелері

-

Жаксамбетова Жадырасын Нигметовна

 

-

Қабдол Зайгуль Сағатқызы

 

-

Шораев Айболат Меңдігерейұлы

 

-

Енбаев Амангали Байболсинович

 

№254 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Мирас тұрғын үй алабы, Зейнолла Көшалиев көшесі, №23 құрылыс, «№36 мектеп-гимназия» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Имашева Асыл Абилхайровна

Төрайымның орынбасары

-

Қағазғалиев Нұржан Зинеденұлы

Комиссия хатшысы

-

Сәбитова Асылзат Сәбитқызы

Комиссия мүшелері

-

Махамашова Гулайым Женисовна

 

-

Бекбаева Роза Аккалиевна

 

-

Жумагазиева Мария Набидуллаевна

 

-

Абдиева Динара Балабаевна

 

№255 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Кеңөзек селолық округі, Өрлеу тұрғын үй алабы, №2 көшесі, №30А құрылыс, «Қалалық дене шынықтыру және спорт бөлімі №3 балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрағасы

-

Раушанов Асан Сайынович

Төрағаның орынбасары

-

Уразгалиева Жумажан Жомартовна

Комиссия хатшысы

-

Утегалиева Эльмира Аскаровна

Комиссия мүшелері

-

Танжарықова Ақмарал Жексенбайқызы

 

-

Карабалина Жайнар Нурмангалиевна

 

-

Нургалиева Айгул Муратовна

 

-

Мукашева Гульсим Сапеновна

 

№256 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Нұрсая ықшам ауданы, №109А құрылыс, «Жалпы білім беретін №37 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Булекова Аинагуль Каиржановна

Төрайымның орынбасары

-

Мутиева Улдай Камалиденовна

Комиссия хатшысы

-

Елеубай Гүлхан Мерекеқызы

Комиссия мүшелері

-

Жолдыбеков Жандарбек Кенжебекұлы

 

-

Асанбаева Миргул Аманоллақызы

 

-

Орынбасар Эльмира Русланқызы

 

-

Бисенова Нурбагыт Жумабековна

 

-

Султанова Светлана Жумабаевна

 

-

Куспанова Акмарал Женисовна

 

№257 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Бейбарыс даңғылы, №445 құрылыс «Ағылшын тілінен терендетіп оқылатын техникалық гимназия» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Инебаева Алия Ануаровна

Төрайымның орынбасары

-

Серикбаева Мустахима Куспановна

Комиссия хатшысы

-

Хусайнова Айнур Амангельдиевна

Комиссия мүшелері

-

Исатаева Ақнұр Жарқынбекқызы

 

-

Орынбасарова Айтолған

 

-

Иманғалиева Айдана Жексенқызы

 

-

Гумарова Гульнара Галимжановна

 

№261 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Нұрсая ықшам ауданы, №109А құрылыс, «Жалпы білім беретін №37 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Нигметова Айман Сундеткалиевна

Төрайымның орынбасары

-

Малаева Гулмаржан Сериковна

Комиссия хатшысы

-

Шеруенова Маншук Рамазановна

Комиссия мүшелері

-

Байбулатова Гулбаршын Жолдыгалиевна

 

-

Тастаева Алтын Амантайқызы

 

-

Қайратов Бекнұр Қалниязұлы

 

-

Исламгалиева Анар Усербаевна

 

-

Кушербаева Айсулу Кушербаевна

 

-

Кадирова Гулжан Кузайровна

 

№262 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Нұрсая ықшам ауданы, №11 көшесі, №24 үйі, «APEC PetroTechic жоғары колледж» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Джайлауова Жаннат Елемесовна

Төрайымның орынбасары

-

Арыстангалиева Мейрамгуль Гизатовна

Комиссия хатшысы

-

Самаликова Назаргүл Шахидоллақызы

Комиссия мүшелері

-

Амантаева Алуа Сериковна

 

-

Аманиязова Нургуль Тажибаевна

 

-

Серікқали Айдана Жанболатқызы

 

-

Әжімова Айдана Қайыржанқызы

 

№263 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Атырау мөлтек ауданы, Қайыржан Рысмағамбетов көшесі, №46 құрылыс, «№31 мектеп-гимназия» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Жолмуханова Галия Днишевна

Төрайымның орынбасары

-

Ашимова Аккумис Аяпбергеновна

Комиссия хатшысы

-

Мадиева Арна Батырбекқызы

Комиссия мүшелері

-

Мажитова Тлекши Казихановна

 

-

Бекешова Бибигуль Насипкалиевна

 

-

Султангалиева Гульназ Кашимовна

 

-

Ажигалиева Орынай

 

-

Измагамбетова Гулхан Рустамовна

 

-

Ламашева Миргуль Алдияровна

 

№264 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау қаласы, Бейбарыс даңғылы, №36 құрылыс, «Жалпы білім беретін №10 С.Мұқанов атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Комиссия төрайымы

-

Айтпанова Зина Тлегеновна

Төрайымның орынбасары

-

Касетова Салтанат Жасталаповна

Комиссия хатшысы

-

Конаккалиева Айнур Нигметуллаевна

Комиссия мүшелері

-

Аманжолова Алтынай Берікқызы

 

-

Ермукашев Галимжан Кабдуллиевич

 

-

Апалитова Айгул Шариповна

 

-

Шахманова Зумара Ербатыровна

 

-

Бисимова Айжан Амейновна

 

-

Аманкосова Гаухар Исламгалиевна

 

 

Жылыой ауданы

 

№93 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Атырау облысы, Құлсары қаласы, Махамбет даңғылы, 136 үй, «Жылыой ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№1 жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел:(8-71237) 4-79-64

Комиссия төрағасы - Мыңбаев Қанат Қалдығұлұлы

Төраға орынбасары - Курмангалиева Сандугаш Алденбаевна

Комиссия хатшысы - Оспанова Айнаш Шаланбаевна

Комиссия мүшелері - Абижанова Гульзира Битимбаевна

- Сарсенгалиева Жанат Рысжановна

- Изтлеуова Фаруза Султангалиевна

- Умирбаев Нурсултан Кобландиевич

- Даулетова Гулпаш Жайлауовна

- Құспанова Жұлдыз Ғалымжанқызы

 

 

 

№94 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құлсары қаласы, Ұ.Абдрахманов көшесі, 35, «Мұнайшылар» клубының ғимараты.Тел:(8-71237) 4-84-28

Комиссия төрайымы - Кушалиева Бактыгуль Камидоллаевна

Төрайым орынбасары - Саменова Айжан Камидуллаевна

Комиссия хатшысы - Абдоллина Баян Камидоллаевна

Комиссия мүшелері - Сағиева Айман Сағиқызы

- Тілеубаева Алтын Ысқаққызы

- Амантұрлы Ақмарал Бітімбайқызы

- Оразгалиева Кундыз Жамбыловна

-Кусманова Гулаим Амангалиевна

-Алденбаева Жансая Абзаловна

 

№95 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құлсары қаласы, Күржұманұлы Қашаған көшесі, 53 ғимарат , «Жылыой ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№7 Е.Халыков атындағы жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі. Тел:(8-71237) 4-54-93

Комиссия төрағасы - Танатарова Гулжансара Калиевна

Төраға орынбасары - Мукашева Бибигуль Акбалаевна

Комиссия хатшысы - Курманбекова Ляззат Сергеевна

Комиссия мүшелері - Бекенов Абзал Аманжанович

- Еркінов Жанғазы Берікұлы

- Молдашева Әйгерім Хасанқызы

- - Алмағанбетова Базаргүл Қайратовна

-Мирманова Ақмарал Бақтиярқызы

-Аймаганбетова Бакытгул Амангалиевна

  

№96 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құлсары қаласы, Дүйсенғали Әжіғалиев көшесі, 67 құрылыс, «Жылыой ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№5 Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі.Тел:(8-71237) 5-07-48

Комиссия төрайымы - Тулепова Жумабике Кушкалиевна

Төрайым орынбасары - Тлекова Гульшат Аймухановна

Комиссия хатшысы - Кондыбаева ЖангульАмангелдіқызы

Комиссия мүшелері - Темиргалиева Жумажан Ескалиевна

- Искакова Алия Сергеевна

- Калилиева Мирамгул Кенжебековна

-Ускембаева Фарида Кенжегалиевна

-Бисембаева Гаухар Адиковна

-Тұрабаева Мөлдір Қауышқызы

 

№97 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құлсары қаласы, Махамбет даңғылы, 102 ғимарат, «Жылыой ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№9 жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі. Тел:(8-71237) 5-02-92

Комиссия төрайымы - Агниязова Шынар Агниязовна

Төрайым орынбасары - Тасимбаева Бибигуль Аманкосовна

Комиссия хатшысы - Жекеева Гулмира Хамитовна

Комиссия мүшелері - Станова Сара Кереевна

- Беккулиева Анар Ескуатовна

- Тен Снежана Тимофеевна

-Абдуллина Жанар Амангалиевна

-Ахметкариева Гульмира Социаловна

-Тулеубаева Гульжансара Базарбаевна

 

№98 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құлсары қаласы, Арон Қорғанбаев көшесі, 50 үй, «Жылыой ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№15 Сұлеймен Карабалин атындағы жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі. Тел:(8-71237) 5-63-43

Комиссия төрағасы - Калаулиев Жетибай Шодырович

Төраға орынбасары - Абдрахманова Рая Атшибековна

Комиссия хатшысы - Даужанова Жанат Кадировна

Комиссия мүшелері - Джакупов Наурыз Берикович

- Джумагалиев Талгат Калиевич

- Кабдыгалиева Зифагуль Нурманбетовна

- Мустафина Аккагаз Битановна

- Лес Ғарифолла Қазиұлы

-Есенәли Айдана Қадыржанқызы

 

№99 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құлсары қаласы, Жүсіпбек Аймауытов көшесі, 29 ғимарат, «Жылыой ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№13 жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі. Тел:(8-71237) 4-24-38

Комиссия төрағасы - Кусаинов Асылбек Бисембаевич

Төраға орынбасары - Қоңқаш Сырлыбай Жетесұлы

Комиссия хатшысы - Досжанова Гульжамал Айткалиевна

Комиссия мүшелері - Өміров Асылбек Шананқұлұлы

- Ихласова Нурай Бердешовна

- Танатарова Майра Абугалиевна

-Даулетьярова Узира Тулеуовна

-Алдабергенова Жадыра Бауржановна

-Дарментаева Раушан Ермековна

 

№100 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құлсары қаласы, Балуан Шолақ көшесі, 1 ғимарат, «Жылыой ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№20 жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Тел:(8-71237) 4-05-91

Комиссия төрайымы - Абилгазиева Калжан Жаксыевна

Төрайым орынбасары - Муханова Нуржауган Кушкалиевна

Комиссия хатшысы - Ерболов Амантурли Кикбаевич

Комиссия мүшелері - Косеменова Гулбакыт Жанбулатовна

- Сарбалина Дария

- Еркингалиева Аида Казбековна

-Искакова Айнагуль Боранбаевна

-Темиргалиева Гульбаршын Кошкалиевна

-Ундашева Маншук Сакеновна

 

№101 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құлсары қаласы, №217 көше, 42 ғимарат, «Жылыой ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№16 Д.Жазықбаев атындағы жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі. Тел:(8-71237) 5-63-12

Комиссия төрағасы - Укибаев Нурбек Алексеевич

Төраға орынбасары - Айтжанов Жанибек Ибрагимович

Комиссия хатшысы - Кабдрахманова Дамели Едигеевна

Комиссия мүшелері -Бекжанова Эйнара Турехановна

- Кулжанова Насу Ильясовна

- Шаргабаева Назгуль Сагынбаевна

-Сарекенов Болат Сатыбалдиевич

-Ботабаева Жанат Мажитовна

-Дюсенова Майлаш Агыловна

 

№102 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құлсары қаласы, №221 көше, 59 ғимарат, «Жылыой ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№18 М.Сатыбалдиев атындағы жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі. Тел:(8-71237) 5-61-90

Комиссия төрайымы - Ибраева Алтынгуль Амангельдиевна

Төрайым орынбасары - Султанова Алия Рахимовна

Комиссия хатшысы - Жаймуханова Улжан Шохановна

Комиссия мүшелері - Айтпенбет Данияр Жанқожаұлы

- Өтеулиева Эльмира Шакірбайқызы

- Досжанова Асель Бактигереевна

- Торебекова Гульайм Оржановна

-Садыхов Мурат Сапаргалиевич

-Калышов Талгат Махмутович

 

№103 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Жылыой ауданы, Жаңа Қаратон кенті, Боран Ержанов көшесі, 642 құрылыс, «Жылыой ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№22 жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Тел:(8-71237) 3-56-34

Комиссия төрағасы - Адилов Максот Айнашевич

Төраға орынбасары - Сейткалиева Жансулу Макашовна

Комиссия хатшысы - Жумагалиева Гульзада Далабаевна

Комиссия мүшелері - Тауманова Шолпан Казиевна-

- Касенова Асель Муратовна

- Қалыбайқызы Самал

-Конырбаева Гульмира Тугеловна

-Жанабилова Айгерим Мирзагалиевна

-Мускалиева Алмаш Турегалиевна

 

№104 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Жылыой ауданы, Жаңа Қаратон кенті, Балағұл Рзиев көшесі, 883 құрылыс, «Жылыой ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№23 жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.Тел:(8-71237) 2-57-25

Комиссия төрағасы - Умирзаков Женисбек Жумахметович

Төраға орынбасары - Аязбаева Злиха Макесовна

Комиссия хатшысы - Байсейтова Гульзира Аманкелдиевна

Комиссия мүшелері - Исаханова Сара Узаковна

- Тулеушова Нұржамал Амантаевна

- Ашыкбаева Маржан Хамзина

- Тайшиева Сара Танатаровна

 

№105 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Жылыой ауданы, Қосшағыл ауылдық округі, Қосшағыл ауылы, Жайық көшесі, 93 ғимарат, «Жылыой ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№2 жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі. Тел:(8-71237) 2-82-02

Комиссия төрайымы - Мұқаш Камила Шынғысқызы

Төрайым орынбасары - Назарова Слушаш Бисенбаевна

Комиссия хатшысы - Нургалиева Актоты Зайровна

Комиссия мүшелері - Базарбаев Ибрахим

- Шегирова Алмагуль Камидуллаевна

- Адайбаева Актилек Козыбагаровна

-Айткулова Асыл Куандыковна

-Жуманова Калдыгуль Нурсейтовна

-Ақмырзиева Торғын Табылғанқызы

 

№106 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Жылыой ауданы, Жем ауылдық округі, Тұрғызба ауылы, Бөкен би көшесі, 409 ғимарат, «Жылыой ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№4 М.Әуезов атындағы жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі. Тел:(8-71237) 2-92-70

Комиссия төрайымы - Балтогаева Унай Елеповна

Төрайым орынбасары - Оразбаев Гайни Жумабекович

Комиссия хатшысы - Жумашева Гулжан Сериковна

Комиссия мүшелері - Кадыров Кайырбек Насухаевич

- Балмашева Жанат Рамазановна

- Кабесова Айгуль Темирбулатовна

-Мукатова Лязат Енсегеновна

-Боранбаев Есет Беккулиевич

-Хабдрахманова Ажархан

 

№107 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Жылыой ауданы, Қара Арна ауылдық округі, Шоқпартоғай ауылы, Татан Дешенов көшесі, 378 ғимарат, «Жылыой ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№3 жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі.Тел:(8-71237) 2-61-51

Комиссия төрағасы - Талбаев Аманқос Сайынұлы

Төраға орынбасары - Нұрған Зәмзәгүл Ахатқызы

Комиссия хатшысы - Ибраева Райгуль Акбалаевна

Комиссия мүшелері - Абилхайров Айбек Айтуович

- Камысбаева Лайла Айтмухановна

- Төлегенқызы Зәмзә

- Қойбағарова Айсауле Жеңісқызы

 

№108 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Жылыой ауданы, Ақкиізтоғай ауылдық округі, Ақкиізтоғай ауылы, Сүйінбай Аронұлы көшесі, 210 құрылыс, «Жылыой ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№10 Амангелді атындағы жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі.Тел:(8-71237) 2-70-01

Комиссия төрағасы - Карасаев Аманкелди Каракулович

Төраға орынбасары - Нургазиев Аманжол Боранбаевич

Комиссия хатшысы - Қалиева Сандуғаш Төлеуішқызы

Комиссия мүшелері - Қазбен Әділбек Сақышұлы

- Мединиева Анар Нуртасовна

- Закиева Гита Жумабаевна

- Ергазиева Гайша Аманжоловна

 

№109 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Жылыой ауданы, Майкөмген ауылдық округі, Майкөмген ауылы, Ақтан Керейұлы көшесі, 56 құрылыс, «Жылыой ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№17 жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі.Тел:(8-71237) 2-75-04

Комиссия төрайымы - Сатканбаева Рита Рахымжановна

Төрайым орынбасары - Дуйшикова Мейрамгул Муктасаровна

Комиссия хатшысы - Атшыбаев Нух Еламанович

Комиссия мүшелері - Кенжебекова Кунсулу Амандыковна

- Абдирахманов Сандибек Убишевич

- Тобышева Айымгүлім Исатайқызы

- Имангазиева Гулшат Тлеккабыловна

 

№235 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, №62 көше, 3 ғимарат, «Жылыой ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№21 жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі.Тел: (8-71237) 3-60-81

Комиссия төрағасы - Умаров Кайрат Бактигереевич

Төраға орынбасары - Умирзакова Кулара Сериковна

Комиссия хатшысы - Ашығалиева Ардақ Сабыровна

Комиссия мүшелері - Абайқызы Диана

- Нургалиева Алина Букенбайқызы

- Тургамбаева Асель Сериковна

-Киреева Жадыра Аскаровна

-Қабылов Әділхан Әділбекұлы

-Кудасбекова Кадира Аминовна

 

№237 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Нұрмағамбет Арқабаев көшесі, 22 ғимарат, «Жылыой ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№19 жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі. Тел:(8-71237) 5-59-67

Комиссия төрайымы - Дюсенова Айнур Султаниязовна

Төрайым орынбасары - Баспаева Гульшат Максотовна

Комиссия хатшысы - Сундетова Бағдат Раулқызы

Комиссия мүшелері - Турниязова Базаргуль Онгаровна

- Найзабекова Тогжан Кушербаевна

- Мүңалқызы Маусымжан

-Жумашева Жумакиз Аманбаевна

-Субиханова Бибигуль Торехановна

-Талапкер Асылай Мухамбетовна

 

№238 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, №119 көше, 8 ғимарат, «Жылыой ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№8 жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі.Тел: (8-71237) 4-06-32,4-06-29

Комиссия төрайымы - Шиганбаева Куляш Кусаевна

Төрайым орынбасары - Утарбаева Алия Урынбаевна

Комиссия хатшысы - Мухаева Нургуль Багитжановна

Комиссия мүшелері - Умирбаева Назгуль Кобландиевна

- Енсепова Нурсулу Байжановна

- Такеева Лилиягуль Ануаровна

- Инербаева Нурбике Агыновна

-Курганбаева Айдана Жумабековна

- Елтезерова Динара Бекболатқызы

 

№239 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, 9 телімі, 160 үй, «Атырау облысы Білім беру басқармасының» «Жылыой мұнай және газ технологиялық колледжі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты. Тел:(8-71237) 4-23-66

Комиссия төрағасы - Ибраев Марат Уразович

Төраға орынбасары - Курманова Улмекен Сарсенбековна

Комиссия хатшысы - Имашева Анар Карашбаевна

Комиссия мүшелері - Ерғалиева Айгерим Фатихоллақызы

- Гумарова Алтынай Саламатовна

- Турланова Жанар Куанышгалиевна

-Баймагамбетова Дана

-Умбетова Багдагул Ояновна

-Халелова Алия Айсаевна

 

№258 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, №217 көше, 42 ғимарат, «Жылыой ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№16 Д.Жазықбаев атындағы жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі.Тел:(8-71237) 5-63-12

Комиссия төрайымы - Казиева Жанар Орынбасаровна

Төрайым орынбасары - Сабирова Айгүл

Комиссия хатшысы - Жанайдарова Жанаргуль Бесбаевна

Комиссия мүшелері - Аманчина Айкен Аманкосовна

- Айшуакова Гүлнафис Аязбериковна

- Тулеушева Алия Абатовна

-Кариева Айслу Ныгметоллаевна

-Айткулова Акбобек Куандыковна

-Калиева Айымгүл Сарсембаевна

 

№259 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, №221 көше, 59 ғимарат, «Жылыой ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№18 М.Сатыбалдиев атындағы жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі.Тел:(8-71237) 5-61-90

Комиссия төрайымы - Орамахова Айгүл Ниязовна

Төрайым орынбасары - Байжуманова Сандугаш Майдановна

Комиссия хатшысы - Шарипова Жұмагүл Тлегенқызы

Комиссия мүшелері - Бабалыкова Нургайша Кабдулсагитовна

- Жалғасбай Алтынай Жалғасбайқызы

- Ескужиева Индира Сафиевна

-Смакова Айдана Жоламановна

-Саримбетова Айжан Жангибаевна

-Жексенов Аслан Серікұлы

 

№260 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, №62 көше, 3 ғимарат, «Жылыой ауданы білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№21 жалпы орта білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі. Тел:(8-71237) 3-60-81

Комиссия төрағасы - Какпанбаев Мурат Ерисович

Төраға орынбасары - Шайхиев Азиз Кайыржанович

Комиссия хатшысы - Копашева Акмарал Жалгасовна

Комиссия мүшелері - Умирзакова Жазира Жумагалиевна

- Орынғалиева Мейрамгүл Әділқызы

- Мамбетиязов Ақан Аманжолович

- Нұрмашова Жазира Бердіқұлқызы

- Мукашев Жолдас Уразович

- Ермекова Эльвира Орынбасаровна

 

 

Индер ауданы

 

№110 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Индербор кенті, Тұхфатов көшесі №30-а үй,«Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.Тел:8(71234)22988

Комиссия төрайымы

-

Мендигереева Айман Калимовна

Төрайым орынбасары

-

Рахметова Салима Куспановна

Комиссия хатшысы

-

Жангельдина Айзада Жангелдіқызы

Комиссия мүшелері                                

-

Утеуов Еспол Уапович

 

-

Умирбеков Ерлан Кенжегалиевич

 

-

Кусниденова Ардак Утеповна

 

-

Зинешова Эльмира Тлеккабыловна

 

№111 сайлау учаскесі

            Орналасқан орны: Индербор кенті, Бейбітшілік көшесі №1-үй,«Индер-Мәдениет» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.Тел:8(71234)21015

Комиссия төрайымы

-

Жанғали Светлана Жәрдемқызы

Төрайым орынбасары                                    

-

Гайсина Әбида Кисамеденовна

Комиссия хатшысы                

-

Жангалиева Айнагуль Базаргалиевна

Комиссия мүшелері                                    

-

Сатимов Нағиым Нартаевич

 

-

Исалиева Айнұр Гизатуллаевна

 

-

Кошеков Сункар Ерсайнович

 

-

Утепов Бейбит Ғилманұлы

 

№112 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Индербор кенті, Қонаев көшесі №17-а үй, «М.Әуезов атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.Тел:8(71234)21182

Комиссия төрағасы

-

Құнас Бағытжан Ниетқалиұлы

Төраға орынбасары

-

Жанбырбаева Гулаим Жалгасовна

Комиссия хатшысы

-

Ермекбаева Жумагуль Ералиевна

Комиссия мүшелері

-

Бижанов Абзал Жумабаевич

 

-

Сансызбаев Айболат Саламатұлы

 

-

Тлегенова Камшат Какимовна

 

-

Шакимова Гульжан Женисовна

 

№113 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Индербор кенті, Махамбет   көшесі №14 үй,«Индер көп бейінді ауыл шаруашылық колледжі» коммуналдықмемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты.Тел:8(71234)22072

Комиссия төрағасы

-

Мурзин Артур Табылдиевич

Төраға орынбасары

-

Махметов Талғат Касымович

Комиссия хатшысы

-

Нуриев Кайржан Утепович

Комиссия мүшелері

-

Кунасова Эльвира Багитжановна

 

-

Куанышева Кайырлы Жарылғасынқызы

 

-

Таудаев Кайырғали Салахович

 

-

Утегенова Нургуль Каримовна

 

-

Хасанова Капия                  

 

-

Шыныбекова Гулмариям Азмухановна

 

№114 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Индербор кенті, Оңдасынов тұйық көшесі №2 үй, «Көктем қазақ орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.Тел:8(71234)30157

Комиссия төрағасы

-

Кусайнова Гульзада Мажитовна

Төраға орынбасары

-

Коныров Асылбек Салимгереевич

Комиссия хатшысы

-

Ескалиева Ақтолкын Бакитжановна

Комиссия мүшелері

-

Сагындыкова Гулшат Саламатқызы

 

-

Батыров Ренат Ахметович

 

-

Серикбаева Маржан Кумаровна

 

-

Каражанова Күлаш Құбайдоллақызы

 

№115 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Бөдене ауылы, М.Мөңкеұлы көшесі №1 үй,«Бөдене орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.Тел:8(71234)26311

Комиссия төрағасы

-

Жылқышиева Тамара Бейнбетовна

Төраға орынбасары

-

Сарсенгалиев Кенес

Комиссия хатшысы

-

Габдуллина Айдана Маратовна

Комиссия мүшелері

-

Тайбала Алма Жолғалиқызы

 

-

Аманов Нурбек Урбисинович

 

№116 сайлау учаскесі       

Орналасқан орны: Жарсуат ауылы, Ділмұқашев көшесі №27/2 үй,

«Жарсуат-Мәдениет» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.Тел:8(71234)23596

Комиссия төрағасы

-

Утекенов Ерлан Камашович

Төраға орынбасары

-

Азербаев Манас Бериккалиевич

Комиссия хатшысы

-

Тналиева Назгуль Кадылбековна

Комиссия мүшелері

-

Ашимова Эльвира Бауыржановна

 

-

Осихина Аймекен Махсотовна

 

-

Ескужиева Гульмира Сериковна

 

-

Қапашев Дархан Қапсихұлы

 

№117 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрылыс ауылы, Мектеп көшесі №5б үй,«Құрылыс-Мәдениет» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.Тел:8(71234)29607

Комиссия төрағасы

-

Ахмедьярова Насип Хамитовна

Төраға орынбасары

-

Бакриева Актоты Курымовна

Комиссия хатшысы

-

Анесова Райхан Байжановна

Комиссия мүшелері

-

Жапаров Аманкос Жапарович

 

-

Мухамеджанова Гүлмира Максотовна

 

№118 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Көктоғай ауылы, Сейфуллин көшесі №36 үй, «Көктоғай-Мәдениет» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.Тел:8(71234)28749

Комиссия төрағасы

-

Умаров Тимур Абаевич

Төраға орынбасары

-

Бисенгалиев Нуржан Кайыржанович

Комиссия хатшысы

-

Арзаханова Бибигуль Капсиховна

Комиссия мүшелері

-

Салиев Калаубай

 

-

Нугманова Карылгаш Галымжановна

 

-

Мусина   Бакыт Нурмановна

 

-

Табылдиев Кайрат Муратович

 

№119 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Индербор кенті, Меңдіғалиев көшесі №30а үй,«Индер балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.Тел:8(71234)21695

Комиссия төрайым

-

Кикбаева Майсара Кабдуллаевна

Төрайыморынбасары

-

Ержанов Мереке Улжабаевич

Комиссия хатшысы

-

Мурзагалиева Гулбаршын Сатыбалдықызы

Комиссия мүшелері

-

Шашбекова Лейла Марсовна

 

-

Кабиева Назкен Кайраковна

 

№120 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Өрлік ауылы, Үсенов көшесі, №54 үй, «Өрлік-Мәдениет» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.Тел:8(71234)27590

Комиссия төрайым

-

Ибрашева Мағиса Алпанқызы

Төрайым орынбасары

-

Тулепов Мәдениет Куангалиевич

Комиссия хатшысы

-

Қарағойшиева Гүлнәр

Комиссия мүшелері

-

Арғынбаева Нұрбөпе Алшынқызы                                

 

-

Бисенғалиева Болганай Асанқызы

 

-

Идрисов Аманжол Нагимович

 

-

Сазанбаева Рая

 

№121 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Өрлік ауылдық округі, сыралы учаскесі, №1 үй.Тел:8(71234)55149

Комиссия төрағасы

-

Каженов Муратбек Ермекович

Төраға орынбасары

-

Сундетов Сапаргали Имашевич

Комиссия хатшысы

-

Бекбергенова Баршын Сагингалиевна

Комиссия мүшелері

-

Ербулатов Куаныш Маратович

 

-

Абугалиева Дина Бигалиевна

 

№122 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Есбол ауылы, Тайманов көшесі №43 үй,«Жамбыл атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.Тел:8(71234)24699

Комиссия төрайым

-

Сабирова Майра Тлепбергеновна

Төрайым орынбасары

-

Дюсекенова Шолпан Кальмухановна

Комиссия хатшысы

-

Кажикенов Серикбай Айпкалиевич

Комиссия мүшелері

-

Камалиденова Жадыра Камалиденқызы

 

-

Тулешов Алмас Артурович          

 

-

Бақтығожина Анель Сагидатовна

 

-

Касанов Дархан Орынбекович

 

№123 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Ынтымақ ауылы, Қабдыраш көшесі№13 үй, «Ынтымақ-Мәдениет» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты. Тел:8(71234)25681

Комиссия төрайымы

-

Куткожина Маркиза Мурсеновна

Төрайым орынбасары

-

Чуйншкалиев Жандос Батыргалиевич

Комиссия хатшысы

-

Маштахова Гажабия Жансиховна

Комиссия мүшелері

-

Сапарова Гулшат Сарсенгалиевна

 

-

Таженова Айгуль Исламгалиевна

 

№124 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Индер ауданы, Есбол ауылы, Құрманғазы көшесі №8 үй,«Қ.Есқалиев орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.Тел:8(71234)24520

Комиссия төрайымы

-

Дәулетқазы Нұрлыбек Нұрлыбайұлы

Төрайым орынбасары

-

Махметов Нурлан Дюсенович

Комиссия хатшысы

-

Сатмагамбетова Айдана Ескалиевна

Комиссия мүшелері

-

Көшқалиева Назгүл Нұрланқызы

 

-

Абуова Назгүл Сериковна

 

№125 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Елтай ауылы, Жеңіс көшесі №22 үй,«Елтай-Мәдениет» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.Тел:8(71234)25702

Комиссия төрағасы

-

Ешмухамбетов Сабит Сайфуллаевич

Төраға орынбасары

-

Бахтияров Жанат Кумискалиевич

Комиссия хатшысы

-

Жанмукашева Толганай Кенесовна

Комиссия мүшелері

-

Доскалиева Зоя

 

-

Қабдолов Сабыржан Сержанұлы

 

-

Габдуллина Зоя Бейсовна

 

-

Уразмуханбетова Айнагул Табылдиевна

 

№126 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Аққала ауылы, Жұмалиев көшесі №24 үй, «Аққала-Мәдениет» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.Тел:8(71234)29117

Комиссия төрағасы

-

Изимов Камалиден Адиетович

Төраға орынбасары

-

Бисенов Сержан Сагитжанович

Комиссия хатшысы

-

Куанышкереева Салтанат Қанатқалиқызы

Комиссия мүшелері

-

Нығметова Ақтолқын Исатайқызы

 

-

Муратов Амангельды Айпкалиевич

 

№127 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Елтай ауылдық округі, Жырақұдық учаскесі,Жанаман қыстағы №1.Тел:8(71234)55135

Комиссия төрағасы

-

Мухатов Амантай

Төраға орынбасары

-

Даулетказиев Бағдат Амангалиевич

Комиссия хатшысы

-

Көбенғалиева Ақбота Ғабиденқызы

Комиссия мүшелері

-

Кулбараков Булат Самиголлаевич

 

-

Тлегенов Талгат Тлепбергенович

 

 

Исатай ауданы

 

№128 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Исатай ауданы, Хамит Ерғалиев ауылы, Қ.Хисин көшесі, №2 үй, "Жалпы білім беретін Ғибатолла Мәсәлімов атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Телефон 8/71231/24-4-41.

Комиссия төрағасы - Джалекеев Амантай Гайниденович

Төраға орынбасары - Кабиев Парух Гатауович

Комиссия хатшысы - Науанова Жұмасулу Бактыгалиевна

Комиссия мүшелері - Алипова Женисгул Сериккалиевна

- Сердалиева Гулбарам Онгарсыновна

- Кабдрахманов Мадениет

- Хамитов Асылжан Маратович

 

№129 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Исатай ауданы, Хамит Ерғалиев ауылы, Қамысқала көшесі, №12 үй, "Жалпы білім беретін Новобогат орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Телефон 8/71231/24-4-23.

Комиссия төрағасы - Наубетов Курмангали Махсотович

Төраға орынбасары - Тулеуова Бибигул Орынгалиевна

Комиссия хатшысы - Молдагалиева Актолкын Хайруллаевна

Комиссия мүшелері - Багитова Маншук Дайрановна

- Кадиров Бауыржан Магазович

- Тулепбергенова Сауле Самешовна

- Хамметов Жумабек Молдашевич

 

№130 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Исатай ауданы, Тұщықұдық ауылы, Ш.Шарипов көшесі, №14а үй, "Жалпы білім беретін Жұмабай Мырзағалиев атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Телефон 8/71231/23-4-19.

Комиссия төрайымы - Калиева Салтанат Тариховна

Төрайымның орынбасары - Мухтаралиева Кумис Сабирденовна

Комиссия хатшысы - Амангалиева Рысгул Муратовна

Комиссия мүшелері - Сыдихов Нурлыбек Шарипович

- Калиева Жанаргул Калиевна

- Рахметова Фаруза Мутиголлаевна

- Мырзабаева Орынгул Кайреденовна

 

№131 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Исатай ауданы, Тұщықұдық ауылы, Х.Дайырова көшесі №36 үй, "Жалпы білім беретін Жұмабай Мырзағалиев атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Телефон 8/71231/23-4-17.

Комиссия төрайымы - Сағынғали Алтынай Тілекқызы

Төрайымның орынбасары - Гибатуллина Алма Сагындыковна

Комиссия хатшысы - Исмуханова Жанар Женисовна

Комиссия мүшелері - Бисенова Сания Темирбулатовна

- Идрисова Лиза Галимовна

- Нурашева Гульмира Жоламановна

- Шомпаева Қаракөз Қорабайқызы

 

№132 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Исатай ауданы, Қызылүй елді мекені, 24 үй, "Жалпы білім беретін Қызыл үй негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Телефон 8/71231/55-2-15.

Комиссия төрағасы - Губашев Кабыл Рамазанович

Төраға орынбасары - Сарин Жумажан Калаубаевич

Комиссия хатшысы - Имашов Абай Сунгатович

Комиссия мүшелері - Кабдрашиев Куттыгул Хафизович

- Нигмашева Гулбану Айгабыловна

 

№133 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, Д.Әбілхайыров көшесі, №1 үй, "Жалпы білім беретін Аққыстау орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Телефон 8/71231/2-01-94.

Комиссия төрағасы - Насимуллин Ерболат

Төраға орынбасары - Абдолов Айболат Сарсенбаевич

Комиссия хатшысы - Хамзина Шолпан Гарифуллаевна

Комиссия мүшелері - Амирова Ақжарқын Сыдиховна

- Балпанова Алтынгул Мурзажановна

- Кукумов Ерлан Избасарович

- Кыдыралин Дидар Абатович

 

№134 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, Х.Ерғалиев көшесі, №15 үй, "Жалпы білім беретін Абай атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесі ғимараты. Телефон 8/71231/2-06-77.

Комиссия төрайымы - Шакесова Алтынай Габбасовна

Төрайымның орынбасары - Жугунусова Асылай Жанабаевна

Комиссия хатшысы - Булекова Сайрангүл Амангельдиевна

Комиссия мүшелері - Жаксыбаев Ризабек Бақтыгереевич

- Сундетова Жанылсын Нургуатовна

- Құрманғалиев Ерлан Құрманғалиұлы

- Хисметуллина Гулшат Галламовна

 

№135 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Исатай ауданы, Жанбай ауылы, Мектеп көшесі, №3 үй, "Жалпы білім беретін Хамидолла Наубетов атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Телефон 8/71231/25-5-04.

Комиссия төрағасы - Жиенгазиев Гимади Молдагазиевич

Төраға орынбасары - Сайпеденов Данияр Еркинович

Комиссия хатшысы - Беркимбаева Мариям Руслановна

Комиссия мүшелері - Батырбаев Ұлықпанғали

- Ербулатова Айдана Аманбаевна

- Такенова Раиса Салауатовна

- Тулеушова Зига Наубетовна

Кабдулова Жумагүл Галимовна

Капсихова Куралай Ибрагимовна

 

№136 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Исатай ауданы, Зинеден ауылы, Қуанышбаев көшесі, №15 үй, "Жалпы білім беретін Юрий Гагарин атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Телефон 8/71231/28-3-14.

Комиссия төрайымы - Ғапуова Қымбат Талғатқызы

Төрайымның орынбасары - Кисимов Нұрлан Болатович

Комиссия хатшысы - Мамбетова Эленора Калекесовна

Комиссия мүшелері - Амиров Асқар Жұмақұлұлы

- Кажигалиева Гульжан Амангельдиевна

 

№137 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Исатай ауданы, Исатай ауылы, Мектеп көшесі №20, "Жалпы білім беретін Исатай орта мектебі " мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Телефон 8/71231/26-5-54.

Комиссия төрайымы - Адилова Айгүл Уахитқызы

Төрайымның орынбасары - Мулдагалиева Светлана Халиуллаевна

Комиссия хатшысы - Ғалымұлы Асылбек

Комиссия мүшелері - Қарағойшиев Амангелді

- Қуаншалиева Алия Есеновна

 

 

 

№138 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Исатай ауданы, Нарын ауылы, Болат жол көшесі, №1 үй, "Жалпы білім беретін Нарын орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Телефон 8/71231/27-3-04.

Комиссия төрағасы - Абуов Аскар Тулегенович

Төраға орынбасары - Аманбаева Гулбагила Габдисалимовна

Комиссия хатшысы - Карагойшиева Рысгул Зайдуллина

Комиссия мүшелері - Куспанов Сандибек Жанатоллаевич

- Сердекешова Света Курметовна

 

№139 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, Е.Қазақстан көшесі, №7в үй, "Ш.Шәріпов атындағы балалар саз мектебі" мемлекеттік комуналдық қазыналық кәсіпорын. Телефон 8/71231/2-14-13.

Комиссия төрағасы - Ақтанов Ербол Бауржанұлы

Төраға орынбасары - Набиев Женис Калиматович

Комиссия хатшысы - Хисметова Кунсулу Кадешовна

Комиссия мүшелері - Баришева Карлыгаш Забихоллаевна

- Жұмажанқызы Динара

- Калмаганбетова Жибек Кылышбаевна

- Харисова Жазира Амангельдиевна

 

№140 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, Өркен елді мекені, Жалтыр көшесі, №82 үй, "Жалпы білім беретін Өркен орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Телефон 8/71231/2-91-00.

Комиссия төрайымы - Мухтарова Лора Гайниевна

Төрайымның орынбасары - Құбаханова Меңсұлу Темірханқызы

Комиссия хатшысы - Қабдығалиев Нұрберген Жұмақұлұлы

Комиссия мүшелері - Амиров Райымбек Сыдихович

- Гапуров Болатбек Гапурович

- Сапиев Болатбек Апсатырович

- Сапаева Бибінұр Есентайқызы

 

№141 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Исатай ауданы, Аққыстау ауылдық округі, Томан бекеті, №24 үй, "Жалпы білім беретін Томан бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Телефон 8/71231/55-6-72.

Комиссия төрайымы - Жангалиева Жанаргул Сериковна

Төрайымның орынбасары - Казиева Биязы Жубанышовна

Комиссия хатшысы - Какиева Гүлжазира Аққалиқызы

Комиссия мүшелері - Умбетов Арон Махуович

- Сейтказиева Света Талкаевна

 

№142 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Исатай ауданы, Аққыстау ауылы, Х.Ерғалиев көшесі, №15 үй, "Жалпы білім беретін Абай атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесі ғимаратының еңбек кабинеті. Телефон 8/71231/2-03-29.

Комиссия төрағасы - Кубиев Нурлыбек Кузайрович

Төраға орынбасары - Мұхтарова Ұлпан Қуаналықызы

Комиссия хатшысы - Хайрошова Гулмира Темирболатовна

Комиссия мүшелері - Салауатова Алтын

- Тулепов Бауыржан

 

 

 

Құрманғазы ауданы

 

№165 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Алға ауылы, Әбу Сәрсенбаев көшесі №45 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Морской ауылдық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты. Факс, телефон 8/71233/3-31-21

Комиссия төрағасы - Сабиров Данияр Галимжанович

Төраға орынбасары - Мырзагалиев Жастлек

Комиссия хатшысы - Хамзаева Турсын Рахметовна

Комиссия мүшелері - Зинуллин Бахытбек Абаевич

- Кузайрова Жаннат Зиноллаевна

- Байгазиева Роза Гарифоллаевна

- Адилова Айман Алимовна

 

№166 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Ниетбай ауылы, Ынтымақ көшесі №1 үй, «Атырау облысы Құрманғазы ауданы Мақаш ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің теңгеріміндегі ғимараты. Факс, телефон 8/71259/2-01-03

Комиссия төрағасы - Абулхайров Женис Калижанович

Төраға орынбасары - Нурмуханбетов Ханафия Сайпович

Комиссия хатшысы - Абулхайрова Маруся Ткановна

Комиссия мүшелері - Гашихов Ануарбек Ислямгалиевич

- Мастеков Батырбек Айдынгалиевич

 

№167 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Афанасьев бекеті, Теміржолшылар көшесі №25 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Құрманғазы ауданы Афанасьев бекетіндегі №80 бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Факс, телефон 8/71233/3-65-12

Комиссия төрағасы - Аймагамбетов Сундеткали Абзалович

Төраға орынбасары - Ертаев Аскар Хайыржанович

Комиссия хатшысы - Галимова Багила Зинораевна

Комиссия мүшелері - Умбетова Жанар Искендеровна

- Харабалина Мейрамгуль Укметовна

 

№168 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Жұмекен ауылы, Қадырбек Өмірбаев көшесі №2 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Еңбекші ауылдық клубы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты. Факс, телефон 8/71233/3-17-09

Комиссия төрағасы - Габбасов Саламат Айтжанович

Төраға орынбасары - Амирханов Руслан Тасмуратович

Комиссия хатшысы - Магзумова Зарухат

Комиссия мүшелері - Бисенгалиев Наурызбай Амантайұлы

- Уразов Нургизат Адилович

- Имамуратова Гульнар

- Утеугалиев Мейрамбек Салимгалиевич

- Қалиев Асыланбек Ғаділханұлы

- Кайреденова Турсын Жардемовна

 

№169 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Қошалақ ауылы, Бақыт Қарабалина көшесі 27 үй, «Атырау облысы Құрманғазы ауданы Еңбекші ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің теңгеріміндегі ғимараты. Факс, телефон 8/71233/2-00-00

Комиссия төрағасы - Сариев Турлыбек Халешович

Төраға орынбасары - Куспанов Имамурат Идаятович

Комиссия хатшысы - Даулешов Алпамыс Кадырулы

Комиссия мүшелері - Бисахов Сисенбай Бахтыгалиевич

- Кабдулов Темирбулат Хайруллаевич

 

№170 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Құрманғазы ауылы, Абай көшесі №35 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Абай атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Факс, телефон 8/71233/2-08-12

Комиссия төрағасы - Утегенов Нурболат Таганхожаевич

Төраға орынбасары - Қаби Нұржан Шарапұлы

Комиссия хатшысы - Есжанова Эльвира Набиболлаевна

Комиссия мүшелері - Утепкалиева Гульнар Мурзалиевна

- Шахымов Нурлыбек Асылбекович

- Катауов Нурхат Шарменович

- Ибраева Бахыт Ерболовна

 

№171 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Құрманғазы ауылы, Нұғыман Манаев көшесі №1 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Мерей» бөбекжай балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты. Факс, телефон 8/71233/2-14-76

Комиссия төрайымы - Утепкалиева Рита Мурзалиевна

Төрайым орынбасары - Никешин Владимир Андреевич

Комиссия хатшысы - Маткалыкова Дина Пархатжановна

Комиссия мүшелері - Курмангазиева Рита Кулзайровна

- Джумагалиева Дания Хайсаевна

- Габбасов Ербулат Махсутович

- Ажгалиев Серик Утемисович

 

№172 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Құрманғазы ауылы, Мұхат Мусаев көшесі 5А үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Өркен» бөбекжай балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты. Факс, телефон 8/71233/2-11-85

Комиссия төрағасы - Муратов Сагиндык Утепкалиевич

Төраға орынбасары - Сабыров Нурлан Хисметович

Комиссия хатшысы - Галиева Роза Жумарыстановна

Комиссия мүшелері - Жакслыкова Гульшарат Утарбаевна

- Шамханова Данагуль Валериевна

- Испусинова Назымгуль Есенгуловна

- Тулеушева Фаризат Хафизовна

 

№173 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Құрманғазы ауылы, Қыдыр ата көшесі №2 А үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Зейнолла Серікқалиұлы атындағы мектеп-интернаты» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Факс, телефон 8/71233/2-43-30

Комиссия төрайымы - Искалиева Рауиля Амержановна

Төрайым орынбасары - Сапуов Тулеген Елеусинович

Комиссия хатшысы - Имашева Лариса Тунгатаровна

Комиссия мүшелері - Нұрманов Серікбай Тұрақбайұлы

- Дюсенгалиева Гулмира Билхановна

- Керешева Клара Габджановна

- Алданова Бибигуль Идаятовна

 

№174 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Құрманғазы ауылы, Желтоқсан көшесі №9А үй, «Атырау облысы Білім беру басқармасының «Құрманғазы аграрлы-техникалық колледжі»» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты. Факс, телефон 8/71233/2-40-02

Комиссия төрағасы - Утегенов Булатбек Таганхожаевич

Төраға орынбасары - Сарсенова Кунаим Шайдуллаевна

Комиссия хатшысы - Испусинова Ариша Джамбуловна

Комиссия мүшелері - Ажмеденова Гульмаржан Таскалиевна

- Нурмахова Лаура Серикбаевна

- Малиев Айбек Ануарбекович

- Каражигитова Гульнар Адилбековна

 

№175 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Құрманғазы ауылы, Мұрагер көшесі №6 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Факс, телефон 8/71233/2-50-77

Комиссия төрайымы - Тукестаева Гаукария Кнамовна

Төрайым орынбасары - Жарылгасова Светлана Сактановна

Комиссия хатшысы - Бралина Фарида Измуратовна

Комиссия мүшелері - Такешов Едилбай Адилханович

- Изатова Бахытгуль Тукеновна

- Хасанова Гульзада Райповна

- Шамшеденова Айман Бисембаевна

- Кошамаева Айша Аманбаевна

- Есмуханова Балсулу Табылдиевна

 

№176 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Орлы ауылы, Нұғыман Манаев көшесі №11 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Калинин ауылдық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты. Факс, телефон 8/71233/3-55-52

Комиссия төрағасы - Ергалиев Абат

Төраға орынбасары - Конысов Усербек Идаятович

Комиссия хатшысы - Каженова Кулжиян Тлешовна

Комиссия мүшелері - Кариев Батыргали Биляшович

- Алекенова Агарыс Хисметовна

- Таупихова Клара

- Утешова Култай

 

№177 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Приморье ауылы, Исатай көшесі №28 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Приморье ауылдық клубы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты. Факс, телефон 8/71233/3-75-40

Комиссия төрағасы - Кауменов Даулет Хажеденович

Төраға орынбасары - Достыбаева Гулимжан Бисенбаевна

Комиссия хатшысы - Мусаев Амангельды Темирханович

Комиссия мүшелері - Акмуханова Жанар Нурымовна

- Инаматов Батырбек Адебиетович

- Хайрлиева Маншук Нигметовна

- Дюсенбаева Айгул Сагаденовна

 

№178 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Нұржау ауылы, Стамғазы Ақботин көшесі №27 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Нұржау ауылдық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты. Факс, телефон 8/71233/5-57-00

Комиссия төрағасы - Мадыбаев Роллан Ғибатоллаевич

Төраға орынбасары - Хайыржанова Гульшайра Хатифовна

Комиссия хатшысы - Мардашев Амангали Жубанович

Комиссия мүшелері - Нарешов Жанбырбай

- Хамахаева Роза Кураловна

- Сеймова Гульзара Рамазановна

- Базарбаев Кенжетай Исатаевич

 

№179 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Жамбыл ауылы, Жасқанат көшесі №1 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Панфилов атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Факс, телефон 8/71233/5-56-85

Комиссия төрағасы - Хайруллин Бекболат Қазымбекұлы

Төраға орынбасары - Тулегенова Гульнар Шакировна

Комиссия хатшысы - Жолмуханова Ахмарал Зинетуллаевна

Комиссия мүшелері - Жупкалиева Марал Уразовна

- Жумагалиев Жасқайрат Амангелдиевич

 

№180 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Хиуаз ауылы, Сайып Рысқалиев көшесі №10 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Факс, телефон 8/71233/3-42-30

Комиссия төрағасы - Карамалаев Тлекқабыл

Төраға орынбасары - Кубаев Булат Ерсайнович

Комиссия хатшысы - Акжигитова Гулайм Уахитовна

Комиссия мүшелері - Калиева Назгул Наухановна

- Наурзгалиева Молдир Халеловна

- Мусагалиева Маржан Имантаевна

- Хайрленова Гулназ Сабитовна

- Кубашева Дина Курмангазиевна

- Шияпов Талапкали Уалитханович

 

№181 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Ақкөл ауылы, Сайпеден Құспанов көшесі №13 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Ақкөл ауылдық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты. Факс, телефон 8/71233/7-15-40

Комиссия төрайымы - Темирова Райгуль Амангельдиевна

Төрайым орынбасары - Қайыров Тілеген Төлепұлы

Комиссия хатшысы - Утешева Назгүл Фатихоллаевна

Комиссия мүшелері - Кушкингалиева Куралай Нурхатовна

- Самалихова Гулшара Кабдигалиевна

- Шаяхметова Гаухар Тельжановна

- Жанкеева Замира Нурымовна

 

 

№182 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Ақкөл ауылы, Сайпеден Құспанов көшесі №6 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Ақкөл жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Факс, телефон 8/71233/7-11-48

Комиссия төрағасы - Джаменов Жаксылык Адилович

Төраға орынбасары - Нурмуханбетов Канат Мубинович

Комиссия хатшысы - Сарсембаева Шахризада Есболайқызы

Комиссия мүшелері - Куспанов Аслан Салаватович

- Салауова Айзада

- Сагинова Галия Танатаровна

- Сидегалиева Жаннат Болатбаевна

 

№183 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Қиғаш ауылы, Шәмші Қалдаяқов көшесі №8 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Қиғаш ауылдық клубы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты. Факс, телефон 8/71233/5-53-36

Комиссия төрайымы - Жұмағұлова Ақжібек Төлендіқызы

Төрайым орынбасары - Хамзина Бибигуль Нуралиевна

Комиссия хатшысы - Нурушев Артур Муслимович

Комиссия мүшелері - Кумарова Арона Байгалиевна

- Баянова Бибигул Мадиевна

 

№184 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Жыланды ауылы, Құрманғазы көшесі №3 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Дыңғызыл ауылдық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты. Факс, телефон 8/71233/3-95-07

Комиссия төрағасы - Аязов Амангелди Аязович

Төраға орынбасары - Зұлхайров Нұрхат Сұнғатұлы

Комиссия хатшысы - Исатаева Даригул Суйндиковна

Комиссия мүшелері - Бахтыгереева Гульжан Ислямовна

- Ризуанова Лена Законовна

- Мусин Кабдолгапор Курмангазиевич

- Рсалиева Гулназ Курмановна

 

№185 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Ғ.Әліпов ауылы, Ғалиден Казбеков көшесі №27 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Ж.Нәжімеденов атындағы негізгі орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Факс, телефон 8/71233/7-32-02

Комиссия төрайымы - Сабирова Алмагул Зулфухаровна

Төрайым орынбасары - Койшекенова Шынар Танатаровна

Комиссия хатшысы - Галиденова Галия Гадилбековна

Комиссия мүшелері - Сарбалин Амирхан

- Айткалиева Зинайда Мусановна

 

№186 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Шортанбай ауылы, Әбу Сарсенбаев көшесі №43 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Шортанбай ауылдық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты. Факс,телефон 8/71233/5-52-50

Комиссия төрайымы - Базарбаева Халиса Рахметоллаевна

Төрайым орынбасары - Айбаталиева Айгуль Гадилбековна

Комиссия хатшысы - Бижанов Адилбек Нуреденович

Комиссия мүшелері - Тусубалиева Райса Булатовна

- Татенова Айгул Каберовна

 

№187 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Жасталап ауылы, Мағжан Жұмабаев көшесі №56 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Ш.Уалиханов атындағы негізгі орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Факс, телефон 8/71233/5-53-61

Комиссия төрағасы - Уразгалиев Бекежан

Төраға орынбасары - Канатова Зирагуль Ерталиевна

Комиссия хатшысы - Ахметова Фарида Кайржановна

Комиссия мүшелері - Есенгалиева Зайра Хайреденовна

- Жумагалиев Мади Канатович

 

№188 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Көптоғай ауылы, Шайхы Әбішов көшесі №2А үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «С.Мұқанов атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Факс, телефон 8/71233/3-04-24

Комиссия төрағасы - Тунгушалиев Елемес

Төраға орынбасары - Карабалаев Серик Халелович

Комиссия хатшысы - Тасуова Баян Жасталаповна

Комиссия мүшелері - Бисекенова Айман Махсотовна

- Карабалаева Камажай Адебиетовна

 

№189 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Котяев ауылы, Төлеп Салықбаев көшесі №6 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Н.К.Крупская атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Факс, телефон 8/71233/6-15-18

Комиссия төрағасы - Мажитов Турлыбек Музафарович

Төраға орынбасары - Галиханов Амангелди Галиханович

Комиссия хатшысы - Дюсекенова Сагира Кадрбаевна

Комиссия мүшелері - Ахметкалиев Мубарак

- Кубенов Тлеккабыл Зарипович

- Мұфтахов Амандық

- Кумашева Гульзайнап Гариповна

 

№190 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Кудряшов ауылы, Абай Құнанбаев көшесі №64В үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Кудряшов ауылдық клубы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты. Факс, телефон 8/71233/3-26-11

Комиссия төрайымы - Тулегенова Слушаш

Төрайым орынбасары - Жумахметов Жиенкул Кисметович

Комиссия хатшысы - Утешова Эльмира Сиражевна

Комиссия мүшелері - Рахметов Нурлан Замирович

- Мулдашева Венера Султангереевна

 

№191 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Кудряшов ауылы, Бейбітшілік көшесі №1«а» үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Н.В.Гоголь атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Факс, телефон 8/71233/6-01-67

Комиссия төрағасы - Кибашев Махамбет Сахтауович

Төраға орынбасары - Бегимов Кайрат Булатович

Комиссия хатшысы - Жанбырбаева Слушаш Еламановна

Комиссия мүшелері - Исмагулова Канагат Сатыбаевна

- Жанпеисова Галия Онгарбаевна

 

№192 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Сафон ауылы, Жеңіс көшесі №10 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Сафон ауылдық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты. Факс, телефон 8/71233/3-35-99

Комиссия төрағасы - Жупаргалиев Сабыржан Тулегенович

Төраға орынбасары - Утегенов Нурлан Муфтоллаевич

Комиссия хатшысы - Куангалиева Алтыншаш Нуреденовна

Комиссия мүшелері - Тажиева Гульмира Уаритовна

- Испергенова Сауле Кумаровна

- Серикова Эльза Амантаевна

- Изимов Берик Мекешович

 

№193 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Бірлік ауылы, Қаби Оқаев көшесі №15А үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «С.Н.Имашев атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Факс, телефон 8/71233/3-13-11

Комиссия төрағасы - Сапаров Ризабек Гумарович

Төраға орынбасары - Сахбалиева Айнагуль Бектемировна

Комиссия хатшысы - Габдуллаева Уштап Гариповна

Комиссия мүшелері - Курмангалиева Майра Шамшиденовна

- Серикбаева Айман Исатаевна

- Иманов Бахитбек Алиевич

- Утепкалиева Айгерим Жеңісқызы

 

№194 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Амангелді ауылы, Амангелді Иманов көшесі №18А үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «А.Иманов атындағы негізгі орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Факс, телефон 8/71233/3-10-46

Комиссия төрағасы - Хатенов Мукарам

Төраға орынбасары - Саркулова Талшын Бисековна

Комиссия хатшысы - Мураскалиева Гулаим Мубараковна

Комиссия мүшелері - Камалова Сара Уалитхановна

- Кисимова Айжан Ислямгалиевна

 

№195 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Балқұдық ауылы, Абай көшесі №25 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Балқұдық ауылдық клубы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты. Факс, телефон 8/71233/4-14-62

Комиссия төрағасы - Жолдыгулов Ерболсын Куанышович

Төраға орынбасары - Мухтаров Едгар Темиргалиевич

Комиссия хатшысы - Муханбетова Алма Жаскайратовна

Комиссия мүшелері - Абдуллина Сагира Уахитовна

- Утебалиева Нургул Жексембаевна

- Елеуов Тунгат

- Габдуллина Дилмара Жубановна

№196 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Азғыр ауылы, Ғарифулла Құрманғалиев көшесі №5 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Азғыр негізгі орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Факс, телефон 8/71233/5-68-11

Комиссия төрағасы - Муканалиев Саядил Кургеналиевич

Төраға орынбасары - Мендигалиев Кабиолла Катамоллаевич

Комиссия хатшысы - Бисенов Гаммат Бахитович

Комиссия мүшелері - Аяпов Амангелди

- Уразова Асылжамал Жумаситовна

 

№197 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Асан ауылы, Тұрар Рысқұлов көшесі №17 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Б.Момышұлы атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Факс,телефон 8/71233/7-30-46

Комиссия төрайымы - Ильясова Куралай Костанайевна

Төрайым орынбасары - Жиенгалиев Ренат Жаннатович

Комиссия хатшысы - Тлегенова Арайгул Канатовна

Комиссия мүшелері - Сарсенов Ернар Избасарович

- Мухтарова Гульнара Женисовна

 

№198 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Қоңыртерек ауылы, Жаңару көшесі №5үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Қоңыртерек бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Факс, телефон 8/71259/5-70-44

Комиссия төрағасы - Аюпов Жамбыл Актанович

Төраға орынбасары - Ералиева Жумаганым Гапуовна

Комиссия хатшысы - Сыков Сагидулла Имангалиевич

Комиссия мүшелері - Зулхаров Асылбек Ескендирович

- Кенбаева Бакытжамал Мунайбаевна

 

№199 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Сүйіндік ауылы, Абай көшесі, №18 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Сүйіндік ауылдық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты. Факс, телефон 8/71259/5-12-14

Комиссия төрағасы - Амиров Рымжан Жасуланович

Төраға орынбасары - Маштаева МенсулуТемирхановна

Комиссия хатшысы - Куанғалиева Назгүл Алмасқызы

Комиссия мүшелері - Хасантаев БауыржанАмангельдиевич

- Нурмуханбетов Талант Сагиндикович

- Нажимеденова Саягул Бауыржановна

- Ислямова Гульнар Есбосиновна

 

№200 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Жалғызапан ауылы, Жәңгір хан көшесі № 39А үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Лабай ауылдық клубы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты. Факс, телефон 8/71259/7-40-47

Комиссия төрағасы - Ахмалиева Хансулу Идрисовна

Төраға орынбасары - Кенжегалиев Мустах

Комиссия хатшысы - Камалова Менсұлу Жұмағалиқызы

Комиссия мүшелері - Ерекенов Кайыргали Елемесович

- Арыстанов ЖасуланТалипович

 

№201 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Батырбек ауылы, Нарын көшесі, №11 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Батырбек ауылының бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Факс, телефон 8/71259/5-68-32

Комиссия төрағасы - Айтжанов Сатыбалды

Төраға орынбасары - Есенбаева Нургул Жардемовна

Комиссия хатшысы - Талипов Калиолла

Комиссия мүшелері - Жумарстанова Жумагыз Сагындыковна

- Конаров Нигмеден Сабитович

 

№ 202 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Үштаған ауылы, Дәулеткерей көшесі №2 үй, «Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Үштаған ауылдық клубы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты. Факс, телефон 8/71233/7-21-44

Комиссия төрағасы - Сагынгалиев Уалихан Силханович

Төраға орынбасары - Шамшеденов Нұрсаулет Жексенбаевич

Комиссия хатшысы - Кабиев Шайхымеден Жамаледенович

Комиссия мүшелері - Саурбаева Алия Абдрахмановна

- Кабиева Гульмира Ермешовна

 

№203 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Құрманғазы ауданы, Егінқұдық ауылы, Жұмыскер көшесі, №17 үй, «Атырау облысы Құрманғазы ауданы Сүйіндік ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің теңгеріміндегі ғимараты. Факс, телефон 8/71259/5-67-94

Комиссия төрағасы - Нургалиев Азидолла Изимович

Төраға орынбасары - Кушенов Хасиет Бурканович

Комиссия хатшысы - Оңғарбаев Елдар Нұрболатұлы

Комиссия мүшелері - Карагойшина Камшат Ерболатовна

- Мутифуллин Болатбек Гатауович

 

 

Қызылқоға ауданы

 

                                                            №143 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Миялы ауылы, Х.Досмұхамедов көшесі, №1 үй, «Арман мәдениет үйі»мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынының ғимараты. Телефон: 8 (71238)2-12-30

Комиссия төрағасы

-

Гумаров Тельман Темирович

Төраға орынбасары

-

Утегалиева Бибигул Кадиргалиевна

Комиссия хатшысы

-

Тасжанова Актоты Муратовна

Комиссия мүшелері

-

Шапих Рысты Хайроллақызы

 

-

Молдашев Азамат Сакитжанович

 

-

Жексенова Марта Михайловна

 

-

Мергенгалиева Сандугаш Нурбаевна

 

   №144 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Миялы ауылы, Абай Құнанбаев көшесі, №1 үй, «Х.Досмұхамедұлы атындағы орта мектеп» мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Телефон: 8 (71238)2-14-12

Комиссия төрағасы

-

Хасанов Кумар

Төраға орынбасары

-

Жумабаева Бакытжамал Максимовна

Комиссия хатшысы

-

Токтарова Динара Кенжегалиевна

Комиссия мүшелері

-

Канашова Мадина Аухадиевна

 

-

Мукангалиева Катира Манарбековна

 

-

Бактыгереева Толкын Баймагамбетовна

 

-

Бейсов Берик Муратович

 

   №145 сайлау учаскесі

     Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Миялы ауылы, Абай Құнанбаев көшесі, №49 үй, «Ы,Шөреков атындағы орта мектеп» мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Телефон: 8 (71238)2-13-55

Комиссия төрағасы

-

Берденкулов Нурлан Конысович

Төраға орынбасары

-

Улыкпанов Есболат Улыкпанович

Комиссия хатшысы

-

Жаксиева Элмира Ершкеновна

Комиссия мүшелері

-

Утеулиева Шайза Кармысовна

 

-

Балғынбай Әділбек Төлепұлы

 

-

Капанова Лаззат Такушевна

 

-

Жумалиева Роза Сахиевна

 

     №146 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Жангелдин ауылы, Асангалиев көшесі, №3 үй, «Жангелдин» мәдениет үйі мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынының ғимараты. Телефон: 8 (71238)2-61-09

Комиссия төрағасы

-

Қанат Ғайса Мақсотұлы

Төраға орынбасары

-

Ермек Сырым Қырымұлы

Комиссия хатшысы

-

Жаксыгалиев Руслан Жасуланович

Комиссия мүшелері

-

Агилманова Лейла Балтабаевна

 

-

Керей Мелс Керейұлы

 

-

Мұратов Генрих Асқарұлы

 

-

Сарсенгалиева Даметкен Куанышевна

                                                                                      

                                                   №147 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Жасқайрат ауылы,   Т.Қайырбаев көшесі, №1 үй, «Шалқыма» мәдениет үйі мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынының ғимараты. Телефон: 8 (71238)2-50-95

Комиссия төрайымы

-

Есалиева Шынаргул Конысовна

Төраға орынбасары

-

Инаева Сауле Бисенбаевна

Комиссия хатшысы

-

Кулбаева Гулжамал Шиланбаевна

Комиссия мүшелері

-

Жанабаев Курманбек Амангалиевич

 

-

Мамбеткалиева Аккаймак Мамбеткалиевна

 

-

Бисенгалиева Нуржамал Дауленовна

 

-

Кусайнов Марат Акжолович

 

                                                   №148 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Қоныстану ауылы, Жағалбаев көшесі, №7 үй, «Самал» мәдениет үйі мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынының ғимараты. Телефон: 8 (71238)2-72-39

Комиссия төрағасы

-

Рашкалиев Абат Жоламанович

Төраға орынбасары

-

Нұрсұлтан Қанатқали

Комиссия хатшысы

-

Алтаев Демеугали

Комиссия мүшелері

-

Жанахметов Айбек Зейнович

 

-

Ығылман Жарас Шәкенұлы

 

-

Хайруллина Балапан Елемесовна

 

-

Қабесов Бағдат Жанболатұлы

 

                                                   №149 сайлау учаскесі

       Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Тасшағыл ауылы ,Сәкен Сейфуллин көшесі, №24 үй, «Тасшағыл орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Телефон: 8 (71238)5-11-18                                             

Комиссия төрайымы

-

Изимова Гулшара Надировна

Төраға орынбасары

-

Қаманова Ажарлым Ержанқызы

Комиссия хатшысы

-

Актажиева Лаззат Сагындыковна

Комиссия мүшелері

-

Бердешов Беркингали

 

-

Оразгалиев Ахан Амриевич

 

    

         №150 сайлау учаскесі

       Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Тасшағыл ауылы,Сәкен Сейфуллин көшесі, №24 үй, «Тасшағыл орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Телефон: 8 (71238)5-11-43

Комиссия төрағасы

-

Таспан Жанас Таспанұлы

Төраға орынбасары

-

Ахметов Еркин Белгиевич

Комиссия хатшысы

-

Кальденова Гульжайна Багитовна

Комиссия мүшелері

-

Елеуова Арайлым Жаксыгалиевна

 

-

Таниева Мадина Кадыржановна

    

                                                           №151 сайлау учаскесі

       Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Қаракөл ауылы,Т.Рысқұлов көшесі, №31 үй, «Қаракөл» мәдениет мемлекеттік қазыналық комуналдық кәсіпорнының ғимараты. Телефон: 8 (71238)4-16-77

Комиссия төрағасы

-

Аронов Тулеген Гумарович

Төраға орынбасары

-

Сарбасов Кайрат Кужекенович

Комиссия хатшысы

-

Сүлеймен Айнаш Тынышқалиқызы

Комиссия мүшелері

-

Еркін Демеуғали Еркінұлы

 

-

Шмихова Раш Ажигалиевна

                                                  

                                                   №152 сайлау учаскесі

       Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы,Айдын елді мекеніндегі №7үй. Телефон: 8 (71238)55-4-97

Комиссия төрағасы

-

Шарафеденов Арыстанбек Рахымұлы

Төраға орынбасары

-

Иниргалиева Зару

Комиссия хатшысы

-

Шурегеев Мейрамбек Енсепович

Комиссия мүшелері

-

Хасанова Гуляем Муктаровна

 

-

Аманиязов Еркин Берниязович

                                              

                                                   №153 сайлау учаскесі

       Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Қарабау ауылы,Д.Нұрпейісова көшесі, №1 үй, «Қарабау орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Телефон: 8 (71238)3-13-48

Комиссия төрағасы

-

Шоқан Абзал Амандықұлы

Төраға орынбасары

-

Қауашов Асылан Самиғоллаұлы

Комиссия хатшысы

-

Утарова Айжан Зиноровна

Комиссия мүшелері

-

Гарипуллина Лаура Болатқызы

 

-

Утенова Алмагул Кожахметовна

                                                  

                                                   №154 сайлау учаскесі

       Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Тайсойған ауылы,Айман Самарханова көшесі, №40 үй, «Қызылқоға ауданындағы Ғ.Сланов атындағы орта мектеп» мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Телефон: 8 (71238)9-12-71

Комиссия төрағасы

-

Урбисинов Сексенбай Тузгенбаевич

Төраға орынбасары

-

Оразов Келис Нурниязович

Комиссия хатшысы

-

Каримов Канаткали Мухиденович

Комиссия мүшелері

-

Көпжасар Сәрсенғали Сағынұлы

 

-

Махметова Гулмира Зинуллаевна

                                                  

                                                     №155 сайлау учаскесі

       Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Сағыз ауылы,Ш.Ізбасов көшесі, №3 үй, «Шұғыла мәдениет үйі» мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ғимараты. Телефон: 8 (71238)7-16-93

Комиссия төрайымы

-

Избасова Рысбике Косекеевна

Төраға орынбасары

-

Жанбосынова Гафура Задиновна

Комиссия хатшысы

-

Жумиева Жанаргул Атрауовна

Комиссия мүшелері

-

Султанов Серик Кадирбекович

 

-

Арканбаева Гулфайруз Жолдасовна

 

-

Жумабаева Акмарал Сергеевна

 

-

Мергалиева Маншук Дюсенгалиевна

                                              

№156 сайлау учаскесі

       Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Сағыз ауылы,К.Жүсіпов көшесі, №2 үй, «Жалпы білім беретін №9 орта мектеп» мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Телефон: 8 (71238)7-21-79

Комиссия төрағасы

-

Сахиев Ибрай Базарбаевич

Төраға орынбасары

-

Калдымуратова Акмарал Сандибаевна

Комиссия хатшысы

-

Некесова Багила Исламовна

Комиссия мүшелері

-

Рахов Алданыш Зейноллавич

 

-

Атырауова Гульжазира Закиржановна

 

-

Басарова Гулжан Шмановна

 

-

Қанатқали Бақытгүл Қуанғалиқызы

                                                  

                                                   157 сайлау учаскесі

       Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Сағыз ауылы,Ш.Ізбасов көшесі, №24 үй, «Кенбай орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Телефон: 8 (71238)7-13-96

Комиссия төрағасы

-

Омаров Бекбол Акбергенович

Төраға орынбасары

-

Ескалиева Алия Сабировна

Комиссия хатшысы

-

Есжанова Жанат Коблановна

Комиссия мүшелері

-

Нурмаганбетова Гулмаржан Лесбаевна

 

-

Утепова Лаззат Кулимжановна

 

-

Абуов Нурлан Ондасович

 

-

Ногайбаева Бакитжамал Ибраевна

 

 

 

           №158 сайлау учаскесі

       Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Сағыз ауылы,Кенбай елді мекені, «Т.Жанұзақов атындағы бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Телефон: 8 (71238)2-80-59

Комиссия төрайымы

-

Баянкулова Бибигул

Төраға орынбасары

-

Келдібаева Жұмазия Елубайқызы

Комиссия хатшысы

-

Бидоллина Нұрбақыт Бидоллақызы

Комиссия мүшелері

-

Арипова Ботагоз Балтабаевна

 

-

Егеубаева Әйгерім Хамитқызы

                                                            

                                                   №159 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Мұқыр ауылы,Ғ.Есенғалиұлы көшесі, №14 үй, Мұқыр спорт мектебінің ғимараты. Телефон: 8 (71238)6-12-41

Комиссия төрайымы

-

Мырзағали Венера Тілекқызы

Төраға орынбасары

-

Утегенова Айзада

Комиссия хатшысы

-

Сариева Аккумис Амангалиевна

Комиссия мүшелері

-

Шамов Матжан Аронович

 

-

Есқалиева Алтынханым Василийқызы

                                                          

                                                     №160 сайлау учаскесі

       Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Мұқыр ауылы,М.Зұлқанов көшесі, №11 үй, «Мұқыр орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Телефон: 8 (71238)6-13-70

Комиссия төрағасы

-

Едгеев Серик Казизович

Төраға орынбасары

-

Орынбаев Талгат Капанович

Комиссия хатшысы

-

Куттыбаева Кенжегул Турлыбаевна

Комиссия мүшелері

-

Карагужина Гульжан Саликовна

 

-

Абдрахманова Мөлдір Қанатқызы

                                                     -    Қасымова Ботакөз Асқатқызы

                                                     -     Елемесов Айтбай Ықыласұлы

                                                    

                                                   №161 сайлау учаскесі

       Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Жамансор ауылы, №32 а үй, «Жамансор бастауыш мектебі»мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Телефон: 8 (71238)2-80-49

Комиссия төрағасы

-

Досбосынов Әділет Бақтыбайұлы

Төраға орынбасары

-

Қасықбаев Қайрат Искендирович

Комиссия хатшысы

-

Кайыргалиева Асылай Куанышевна

Комиссия мүшелері

-

Куанышкереев Сейтжан Куанышкерейұлы

 

-

Жаумитова Айгул Гарифоллаевна

                                                  

                                                     №162 сайлау учаскесі

       Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Тасқұдық елді мекені, №12 үй, «Тасқұдық бастауыш мектебі»мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Телефон: 8 (71238)9-16-01

Комиссия төрайымы

-

Мырзагалиева Токжан Тлековна

Төраға орынбасары

-

Абдикаримов Суйелбай Нигметович

Комиссия хатшысы

-

Қисманова Глсім Сансызбайқызы

Комиссия мүшелері

-

Мамыртай Базарбай Әзиұлы

 

-

Абдикаримова Камиля Ахатаевна

                                                  

                                                   №163 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Жантерек ауылы, №41 а үй, «Атырау облысы Қызылқоға ауданы жалпы білім беретін №75 бастауыш мектебі»мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Телефон: 8 (71238)2-85-19

Комиссия төрағасы

-

Дабисов Елемес Бисенбаевич

Төраға орынбасары

-

Бошанов Василий Кемелович

Комиссия хатшысы

-

Сарсенова Асыл Максотовна

Комиссия мүшелері

-

Нургалиева Зиба Сабыржановна

 

-

Султанова Гулжауган Кадирбековна

                                                  

                                                     №164 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Қызылқоға ауданы, Соркөл елді мекені,№7 үй.Телефон:8(71238)2-27-10

Комиссия төрағасы

-

Омаров Алшын Халықбергенұлы

Төраға орынбасары

-

Кожикова Бакытты Кабдигалиевна

Комиссия хатшысы

-

Сапаргалиев Медет Аманжанович

Комиссия мүшелері

-

Бірманов Жылқыбай Қонарұлы

 

-

Қаламбаева Айкен Кумисбаевна

 

 

Мақат ауданы

 

№204 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Мақат кенті, Н.Шағырова көшесі, 1а үй, М.Баймұханов атындағы мектеп ғимараты. Телефон 8(71239) 3-12-90

Комиссия төрағасы – Құлтаев Ерболат Сериккалиевич

Төраға орынбасары – Алишова Күлпаш Адилбековна

Комиссия хатшысы – Қалағанова Самал Хамидуллаевна

Комиссия мүшелері – Жолдасова Данагүл Айдыновна

-Кенжиева Жанат Гарифуллаевна

-Мурзахметов Асет Болатович

-Айсагалиев Азамат Жансултанович

 

№205 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Мақат кенті, Н.Шағырова көшесі, №45 үй, «Нұрбөбек» балабақша ғимараты, телефон 8(71239) 3-06-32

Комиссия төрағасы – Утешова Гүлжанар Тлесовна

Төраға орынбасары – Муканғалиева Ақтоты Сайлауовна

Комиссия хатшысы – Сарсенбаева Айнур Махсутовна

Комиссия мүшелері – Кожагулова Салтанат

-Жұмахметова Жазира Жанайқызы

-Саликаденова Фаризат Наурызбаевна

-Мағынтаева Гүлшат Жұмабекқызы

 

№206 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Мақат кенті, «Алаш» ықшам ауданы, №13 а, Мақат балалар-жасөспірімдер спорт мектебінің ғимараты, телефон 8(71239) 3-20-63

Комиссия төрағасы – Джугинисов Амирхан Толыбаевич

Төраға орынбасары – Касекеев Мақаш Бисенович

Комиссия хатшысы – Джангабилова Салтанат Халамовна

Комиссия мүшелері – Қапсәлімов Абзал Мәлікұлы

-Аяғанова Құралай Қуандыковна

-Муханбетова Дана Рахимовна

-Базаркулова Бейбиткул Аманжоловна

 

№207 сайлау учаскесі

Орналасақан орны:Мақат кенті, С.Әлиев көшесі, №1 үй, Х.Санбаев атындағы орта мектеп ғимараты, телефон 8(71239) 3-02-54

Комиссия төрағасы – Қаршығаев Нұрболат Рахметұлы

Төраға орынбасары – Оразова Нургул Салкынбаевна

Комиссия хатшысы – Оразова Гүлнар Жылкыбековна

Комиссия мүшелері – Рзақанова Сандуғаш Амандыковна

-Жумабаева Жанат Елеубаевна

-Каржауова Нургул Шайзадаевна

-Дюсалиева Күлсін Изимовна

 

№208 сайлау учаскесі

Орналасқан орны:Мақат кенті, С.Бекжанов көшесі, 222 үй, №2 бастауыш мектеп ғимараты, телефон 8 (71239) 3-14-82

Комиссия төрағасы – Мендалиева Нурия Валитовна

Төраға орынбасары – Андаева Гакку Конаровна

Комиссия хатшысы – Кекилбаева Бахытгүл Борисовна

Комиссия мүшелері – Бегалиева Ақкенже

-Бағытов Айбол Амангелдіұлы

-Доскалиева Бактыгүл Хасанован

-Дюсова Куралай Елтаевна

 

№209сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Бәйгетөбе ауылы, №207 үй, Бәйгетөбе мектеп-бөбекжай кешені ғимараты, телефон 8(71239) 3-22-36

Комиссия төрағасы – Сәрсембаева Нұргүл Амангелдіқызы

Төраға орынбасары – Жумашева Алмагүл Жолдасовна

Комиссия хатшысы – Қонысова Айжан Қонысқызы

Комиссия мүшелері – Длекеева Замира Базарбаевна

-Ембергенова Бақыт Кужабаевна

-Орынбаев Ғалымжан Бағытжанұлы

-Төлеубаева Таңшолпан Сағидоллақызы

 

№210 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Доссор кенті, Х.Аухатов көшесі, 85 үй, О.Сарғұнанов атындағы орта мектеп ғимараты, телефон 8 (71235) 2-41-23

Комиссия төрағасы – Балмағамбетовва Лариса Сұлтанкелдиева

Төраға орынбасары – Кайрова Сара Бляловна

Комиссия хатшысы – Губайдуллина Светлана Сабитовна

Комиссия мүшелері – Жетеғали Шаһризат Жетеғалиқызы

-Тұрғанбаева Айгүл Нұрлыбекқызы

-Рахимов Бейбут Сыхтович

-Сыдыкова Ляззат Ғайсақызы

 

№211 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Доссор кенті, Ж.Мұқтанов көшесі, 11 үй, Абай орта мектебі ғимараты, телефон 8 (71235) 2-42-18

Комиссия төрағасы – Иманғалиев Мағзом Семгалиевич

Төраға орынбасары – Калиева Айгүл Сагиновна

Комиссия хатшысы – Есеева Агис Адамбаевна

-Конарова Багытжамал Кузкешовна

-Нұрнияз Сәрсенбай Отарбайұлы

-Дюсенгалиева Гульдерхан Зиноллаевна

-Дюсенова Динара Жардемгалиевна

 

№212 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Доссор кенті, Ғ.Сүлейменова көшесі, №39 үй, Доссор мәдениет үйі ғимараты, телефон 8(71235) 2-23-80

Комиссия төрағасы – Кайрылгужиева Кания Орынбасаровна

Төраға орынбасары – Альмуханова Актоты Ураковна

Комиссия хатшысы – Ермуханова Айгүл Садимовна

Комиссия мүшелері – Жумагазиева Марал Набишбаевна

-Атшыбаева Жарқын Алибековна

-Бегалиев Азамат Серикович

-Канатбаева Бақытгүл Жумакеуловна

 

№213 сайлау учаскесі

Орналасқан орын:Доссор кенті, К.Жандауов көшесі, №5 үй, Мақат мұнай және газ технологиялық колледжі ғимараты, телефон 8(71235) 2-15-09

Комиссия төрағасы – Кабдолов Мейірбек Алпысбайұлы

Төраға орынбасары – Тажибаева Алма Нохатовна

Комиссия хатшысы – Муратова Нуржамал Алдабергеновна

Комиссия мүшелері – Бекенова Нуржауган Жумабаевна

-Демесинова Элмира Жолдасовна

-Даулетқазиев Қуандық Қайырбекұлы

-Айтекенова Гульмира Байгалиевна

 

№214 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Доссор кенті, Х.Искаков көшесі. №2 үй, Б.Қанатбаев атындағы орта мектеп ғимараты, телефон 8(71235) 2-10-71

Комиссия төрағасы – Басекенова Гульмира

Төраға орынбасары – Мурзагалиева Алимаш Койшибековна

Комиссия хатшысы – Жумагалиева Гулнар Туреевна

Комиссия мүшелері – Нургалиева Мираш Абуовна

-Ергалиева Жумазия Жетисовна

-Лесова Эльвира Ергалиевна

-Семғалиев Саламат Мағзомұлы

 

№236 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Мақат кенті, С.Бекжанов көшесі, №82 үй, «Үміт» жатақханасы ғимараты, телефон 8(71239)3-22-39

Комиссия төрағасы- Муканова Аида Айбекқызы

Төраға орынбасары – Аюпова Нұргүл Жанжигитовна

Комиссия хатшысы – Есимова Айнұр Жаңбырбаевна

Комиссия мүшелері – Мансариева Нургуль Темирбаевна

-Джанасова Гулдана Назаровна

-Хасанов Данияр Мұратұлы

-Есиркепова Кунсұлу Мухамбетовна

 

 

Махамбет ауданы

№215 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Махамбет ауданы, Махамбет ауылы, Ж.Жабаев көшесі №4 үй, «Өнерпаз» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын ғимараты, тел: 8 (71236) 2-10-08, 2-10-23.

Комиссия төрайымы - Сариева Тойған Қалимқызы

Төрайым орынбасары - Шапихова Гүлфара Мақсотқызы

Комиссия хатшысы - Лұқпанов Асылбек Жұлханұлы

Комиссия мүшелері - Альдешов Аян Бактыгалиевич

- Ораққалиева Ақкүміс Нәсіпқызы

- Турсынбаев Жылбек Газизович

- Зулхашев Сейлбек Шәудірұлы

 

№216 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Махамбет ауданы, Махамбет ауылы, Ө.Есмағамбетов көшесі №15 үй, «Махамбет аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Махамбет балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8 (71236) 3-03-12.

Комиссия төрағасы - Некесов Аймұрат Исламұлы

Төраға орынбасары - Зулқашев Алтынбек Шәудірұлы

Комиссия хатшысы - Төлеген Алмас Ұзақбайұлы

Комиссия мүшелері - Жаңабаева Валя Ульянқызы

- Тайшұнақова Қызылгүл Жахмановна

- Әбенова Айтөре Рахметжанқызы

- Нұрмұханова Динара Айбекқызы

 

№217 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Махамбет ауданы, Махамбет ауылы, Абай көшесі №61 үй, «Махамбет аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Дүйсенғали Төленов атындағы мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8 (71236) 2-14-40, 2-20-12.

Комиссия төрайымы - Сапенова Нурбану Болатовна

Төрайым орынбасары - Койшибаева Жансая Дархановна

Комиссия хатшысы - Қанатова Гүлшат Мұратқызы

Комиссия мүшелері - Нурмолдаева Назерке Әбілдақызы

- Туребаева Жанылсын Утаргалиевна

- Дощанов Райымбек Рызабекович

- Рыскалиева Акмарал Махсотовна

 

№218 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Махамбет ауданы, Махамбет ауылы, М.Шоқпаров көшесі №108 үй, «Махамбет аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Оңай Шонаев атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8 (71236) 2-25-16, 2-15-51.

Комиссия төрағасы - Сисенов Аманкелді Қобданұлы

Төраға орынбасары - Ершиков Мұрат Рысқалиұлы

Комиссия хатшысы - Ахметова Шарафат Урынбасаровна

Комиссия мүшелері - Тілеубергенова Нұрайна Тілеуғазықызы

- Қуанышқалиев Руслан Қайроллаұлы

- Саменова Назым Нәсіпқалиқызы

- Бекешева Қарлығаш Жамалқызы

 

№219 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Махамбет ауданы, Махамбет ауылы, М. Боранқұлов көшесі №7 үй, «Махамбет аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Есенбай Ағелеуов атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8 (71236) 2-22-86.

Комиссия төрайымы –Ниеталиева Гүлзада Қорғанбайқызы

Төрайым орынбасары - Сұпығалиева Айнұр Әбілқайырқызы

Комиссия хатшысы - Серикова Индира Амантаевна

Комиссия мүшелері - Аскаров Алтынбек Амангелдиевич

- Серіков Ерболат Жұбанұлы

 

№220 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Махамбет ауданы, Сарытоғай ауылы, Қ.Қалыбеков көшесі №1 үй , «Сарытоғай» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты, тел: 8 (71236) 2-42-37.

Комиссия төрағасы - Кусманов Рустем Шакуұлы

Төраға орынбасары - Айдарова Карылга Шултеновна

Комиссия хатшысы - Нурхиева Батиха Базаровна

Комиссия мүшелері - Жумабаев Рыскали Сисенбаевич

- Тлеккабилова Салтанат

- Дюсенова Жумасулу Муратовна

- Жолдағалиева Бақытгүл Тұрланқызы

№221 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Махамбет ауданы, Жалғансай ауылы, Махамбет көшесі №1 үй, «Шалқыма» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты, тел: 8 (71236) 2-41-00

Комиссия төрағасы - Есенгалиев Жексенбай Ибраевич

Төраға орынбасары - Отарова Гулбарам Рыскалиевна

Комиссия хатшысы - Сундетова Акбалжан Сапаргалиевна

Комиссия мүшелері - Базаргалиева Гулнара Сайыновна

- Шыниязов Жаркын Алдиярович

 

№222 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Махамбет ауданы, Таңдай ауылы М.Есенбаев көшесі №12 үй, «Бақсай» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты, тел: 8 (71236) 2-86-34.

Комиссия төрағасы - Қазымбекұлы Кадыржан

Төраға орынбасары - Нұрғалиев Ғұднан Мамайұлы

Комиссия хатшысы - Ибрашева Роза Жолдасқызы

Комиссия мүшелері - Иманбаев Талғат Қалимұлы

- Құмарова Биғайша Қабижанқызы

- Есенова Жадыра Куанышкалиевна

- Наубаев Көшқали Көбенұлы

 

№223 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Махамбет ауданы, Сарайшық ауылы, А.Иманов көшесі №38 үй, «Сарайшық» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты, тел: 8 (71236) 2-56-98.

Комиссия төрайымы - Симанова Маржан Тынымбаевна

Төрайым орынбасары - Шугаипов Гайнеден Гиндашевич

Комиссия хатшысы - Есенгалиева Жанаргул Акылбековна

Комиссия мүшелері - Куспангалиева Булдыкыз Сагингалиевна

- Тайпанова Жанаргүл Маратқызы

- Бисенгалиева Танзила Жолгалиевна

- Сагинбаев Сатыбалды Сагинбаевич

 

№224 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Махамбет ауданы, Сарайшық ауылы, Е.Шәкіліков көшесі №38 үй, «Атырау облысы Жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының «№1 арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8 (71236) 7-90-05.

Комиссия төрайымы - Кенжегалиева Жаннат Гапуовна

Төрайым орынбасары - Тапахова Алма Абилхасовна

Комиссия хатшысы - Жаймағанбетова Гүлжанат Бисенбайқызы

Комиссия мүшелері - Меңдіғалиев Ерсұлтан Жанболатұлы

- Лұқпанов Бағытжан Қуанұлы

 

№225 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Махамбет ауданы, Бейбарыс ауылы, Төле би көшесі №36 үй, «Жас дәурен» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты, тел: 8 (71236) 2-65-68.

Комиссия төрайымы - Жаленова Маншук Михайловна

Төрайым орынбасары - Еділбаев Өтепберген Қорқытұлы

Комиссия хатшысы - Лекерова Бибігүл Николайқызы

Комиссия мүшелері - Қабиева Гүлбаршын Нағимақызы

- Кажигалиева Гульфия Едильжановна

- Кужахметова Альбина Канатовна

- Қабошев Базар

 

№226 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Махамбет ауданы, Талдыкөл ауылы, Ә. Құскелдиев көшесі №52 үй, «Махамбет аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Жалпы білім беретін Талдыкөл мектеп-балабақша кешені» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8 (71236) 5-60-55.

Комиссия төрағасы - Қазиев Қылышбай Кенжеғалиұлы

Төраға орынбасары - Кашаганова Сауле Берденовна

Комиссия хатшысы - Кабипова Зауреш Мусиевна

Комиссия мүшелері - Жиенкулова Жаннат Базарбаевна

- Бимурзин Сандибек Тулеуович

 

№229 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Махамбет ауданы, Алға ауылы, Түсіпқалиев көшесі №11 үй, «Алға» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты, тел: 8 (71236) 2-75-01.

Комиссия төрағасы - Құлахмет Таңатар Тастайбекұлы

Төраға орынбасары - Макаева Роза Балдашевна

Комиссия хатшысы - Қартабай Фатима Нысантайқызы

Комиссия мүшелері - Қошықов Аманжол Аманкелдіұлы

- Әбішова Назгүл Құмарғалиқызы

- Галламова Римма Кайрбулаткызы

- Бисенғалиева Өрік Табылдықызы

 

№230 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Махамбет ауданы, Еңбекшіл ауылы, Мұстафа Шоқай көшесі №51 үй, «Махамбет аудандық білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Еңбекшіл ауылының негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел: 8 (71236) 2-70-02.

Комиссия төрағасы - Қуанышев Айболат

Төраға орынбасары - Есенғазы Лайла Таласпайқызы

Комиссия хатшысы - Қабдрахманова Орынгуль Нуроллаевна

Комиссия мүшелері - Төлегенова Жанар Төлегенқызы

- Итесова Алия Кикбаевна

 

№231 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Махамбет ауданы, Ортақшыл ауылы, Абай көшесі №17/1 үй, «Самал» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты, 8 (71236) 2-66-86.

Комиссия төрайымы - Бисенгалиева Гүлзира Есенбайқызы

Төрайым орынбасары - Исмагамбетов Ибатолла Шагидоллаевич

Комиссия хатшысы - Қадырова Перизат Асылбекқызы

Комиссия мүшелері - Касымова Алима Амановна

- Изтелеуов Ануар Боранович

 

№232 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Махамбет ауданы, Есбол ауылы, Абай көшесі № 36, «Есбол» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты, тел: 8 (71236) 2-60-07.

Комиссия төрағасы - Козыкешов Ержан Танатарович

Төраға орынбасары - Кажыгалиева Ардак Калимоллаевна

Комиссия хатшысы - Темірханова Марина Темірханқызы

Комиссия мүшелері - Мендигалиева Назира Бақыбайқызы

- Мырзагалиева Даметкен Ибатқызы

 

№233 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Махамбет ауданы, Ақжайық ауылы, Ақжайық көшесі №33а, «Бақжайық» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны ғимараты, тел: 8 (71236) 2-52-86.

Комиссия төрағасы - Аманиязов Қонысбай Ізғалиұлы

Төраға орынбасары - Қайырова Сара Нұрғалиқызы

Комиссия хатшысы - Нұралиева Райса Сабырғалиқызы

Комиссия мүшелері –Тасмағамбет Серік Құмарұлы

- Уразгалиева Саруар Бауыржановна

 

№234 сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Махамбет ауданы, Ақтоғай ауылы, Наурыз көшесі №1 үй, «Ақтоғай» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты, тел: 8 (71236)2-45-11.

Комиссия төрайымы - Темиргалиева Каламкас Ризуановна

Төрайым орынбасары - Канатова Маруса Куныскереевна

Комиссия хатшысы - Жумиева Жанаргуль Зинуллаевна

Комиссия мүшелері - Сауытова Нұрғаным Сағиқызы

- Сыдыхов Ержан Сансызбайұлы


Мақаланың шыққан күні: 11.06.2020 16:52

Парақтағы соңғы өзгерістер: 11.06.2020 16:52

Қаралым саны: 1124